Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 37 17,5%
  • 2

OY: 50 23,6%
  • 3

OY: 23 10,8%
  • 4

OY: 32 15,1%
  • 5

OY: 18 8,5%
  • 6

OY: 12 5,7%
  • 7

OY: 11 5,2%
  • 8

OY: 7 3,3%
  • 9

OY: 7 3,3%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 7,1%

• Ankete Katılan
    212
Yapmadım zor duruyorum ay yoktur yaa prp nin 25. Günü bugün, bence onla alakalı amh da yerlerde zaten düzensizlik olmuyordu ama geçen ay tam gününde olmuştum mesela. Bekle bekle kaç gündür onu kovalıyorum kontrole gidicektim🥹

Yapmadım zor duruyorum ay yoktur yaa prp nin 25. Günü bugün, bence onla alakalı amh da yerlerde zaten düzensizlik olmuyordu ama geçen ay tam gününde olmuştum mesela. Bekle bekle kaç gündür onu kovalıyorum kontrole gidicektim🥹
Canım opuda da adet günü biraz oynuyor. Seninki de öyle oldu heralde. Tabi inşallah mucize bebiştir 🙏 ama korkma, prp sonrası adeti biten hiç duymadım. Hiç stres olma. Güzel şeyler düşün kuzum

Ben 2 ay arı sütü bal polen propolis perga karışımı kullanmıştım o benim fsh yı 50 den 74 e yükseltti. Sizde fsh düşüşe mi geçti acaba bu konuda bilginiz var mı olcturmusmuydubuz ?
Amh 003 ten 001 e inmiş benimde. Kendim düşüremeyince fsh yı doktorun verdiği ilaçlar sanırım etki etti biosteron kullandım ve doğum kontrol hapı sayesinde adet gördüm ve fsh 35 e lh 12 ye indi. Umarım geçici bi düşme değildir.

Biosteron dhea bitti eşim bugün yenisini sipariş etti bakalım ne olcak. Ultrasonda 2 yumurtam görünüyor aslında 4 taneydi birde ikiye indi
Yumurta sayılarında her ay değişiklik olabiliyor sanırım endiselenmeyin . FSH değerimi tam hatırlamıyorum fakat yüksek değildi eminim .doktorunuzun verdikleri dışına çıkmayın .sabırli olun .inşallah Allah benim gibi sizlerinde dualarını kabul eder .umudunuzu kaybetmeyin

Merhaba stres gecikmesinde en buyuk faktor rahatlamaya calisin egzersiz yapin ben de bu ay dusuk amhli oldugumu ogrendim reglimi hic kafaya takmazdim bu ay ister istemez bi taktim 22-25 gune kisalmis reglim 29 gune uzadi

Kızlar e2 82 progesteron 1,56 geldi gecikmenin 6. Günündeyim bugün… bu değeler ne demek neden regl olamıyorum prp nin de 26. Günü…

Benim de 0.11 di 1 yıl önce. 1 senede 3 tedavi gördüm ama olmadı. Geçen ay transferim iptal oldu. 1 ay dinleneyim dedim ama içim içimi yiyo. Hiç durmadan hep koştum hiç bırakmadım çünkü zamanım az diye. Şimdi biraz bıraktım diye panik içindeyim. Umarım geç kalmış olmam. Sizler dinleniyor musunuz neler yapıyorsunuz?
Benimde rezervim düşüktü sadece 2 emriyo oluşabildi. 3. Günde doktor birini transfer edip diğerini dondurdu. Suan beklemedeyim. Yarın kan testi olacak ama erken gebelik testinde silik cikiyor testim

Yumurta sayılarında her ay değişiklik olabiliyor sanırım endiselenmeyin . FSH değerimi tam hatırlamıyorum fakat yüksek değildi eminim .doktorunuzun verdikleri dışına çıkmayın .sabırli olun .inşallah Allah benim gibi sizlerinde dualarını kabul eder .umudunuzu kaybetmeyin
Inşallah çok saolun. Benim fsh de yüksek onu düşürmeye çalışıyorum umarım daha da düşer doktorun verdiği ilaçları kullanıyorum şu an hepsini

Biosteron ve agrifertil women alacağım sanırım kızlar 🥰
Merhaba topiğinizde başka birşey sormuştum ama ilk yazınıza geldim ve cevap vermek istedim.ben suan 9 yıllık evliyim ve evliliğimin ilk iki yılında bebek istemedim..daha sonra da ilk 2018mayısta kırunmayı bıraktıgımız gibi hamile kaldım ama 7.hafatda gelişimin ilerlemediğini öğrenip kuretaj oldum 6 ay ara verdim ve yine kırunmayı bıraktık 3.ay yine hamileydim ama yine 6-7haftalıkken kuretaj oldum.sonra kan testleri vs arastırıldı hic bir sebep bulunamadı ve yıne 6 ay korunma sonucunda yine ben 2019kasım da gebe kaldım ama yine aynı hikaye ile bitince bu sefer ısrarla internetten çğrendigim hormon ve amh testı istedim doktorlara kalsa sacmaydı cunku ben hemen hamile kalabiliyordum.ısrarlarımla amh degerime bakıldı ve deger 0.60 oldugunj öğrendim .dünyam basıma yıkılmış aglamadıgım gün yoktu evet hamile kalmıstım 3kez bu deegerle ama kaybediyorsum ve sebep bilinmiyor.derken tüp bebek arastırması a girdim ve izmirde Rahmetli kaan bozkurt ta tedavı olmaya karar verdim.benden ve esımden kan testleri rahim filmi ve esimden semen testleri istedi ve eşimin morfolojisinin %1 oldugunu öğrendık bunlar tamamen tesadüfendi ve ikimizdeki bu degerlerle gebe kalabiliyordum.doktorum o dönem beni sakinleştirdi insanlarda 1000 yumurta varsa sende 100tane vardır demişti ee 100cocuj mu yapacaksın hayır o yuzden bir saglıklı yumurta bır tane de saglıklı soerm lazım diyerek bana ve esıme vitamin takviyeleri verdı ve benden saglıklı akdenız tıpı beslenmemı ve kg vermemi .1.5 ayda 8 kg verdım ve yumurtalarım toplandı 8 tane saglıklı yumurta👌ama geriye 2tane 3.gun embrıyom kaldı ve donduruldu cünkü doktor bu sefer yapılan kuretajlardan rahmimin inceldiğini ve desteklerle kalınlaştırmam gerekir dedi.3ay boyunca rahim kalınlık vs kontrolune gıttım Temmuzun basında basladıgım tup bebek seruvenım aralık ayında yıne rahım kalınlıgı kontrolune gitmemle son buldu cunku ben yıne dogal gebe kalmıstım ve hocanın verdıgı rahım kalınlaştırma takvıyeleri işe yaramıstı hem ben hem de esım de aylardı takvıye alarak saglıklı beslenmıstık.bu da dusuk olacak derken hocanın yaptırdıgı intralipid serum ve diger ilaç desteklerıyle ilk defa kalp atısını duydum ve saglıkla sukurler olsun kızımı kollarıma aldım agustos 21de 🙏🏻simdi yıne istiyorum ikinci bir bebiş ve amhım 0.40suan 22mayısta tup bebek doktoruyla görüşmem var ama bu sefer kanadadayım umudum var mı tabiki🙏🏻fonksıyonel beslenme uzerıne calısan bır dıyetısyenle de anlastım o turkıyede ve onlıne calısacagız .nasıpse kalan yumurtaları ve esımın spermlerini saglıklı beslenerek onları da saglıklı hale getırmek ilk hedefım öte yandan doktor mfk nın takvıyelerıne bakıyorum suana kadar ıcerıklerı benim kızımda kullandıgım ve rahmetlı kaan hocamın verdıgı ılac içerikleriyle beredeyse tamamen uyumlu 🙏🏻Rabbım isteyen herkese saglıkla huzurla saglıklı ve salıh evlatlar versın🙏🏻

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿

Eklentiler

• IMG_20240417_132246.jpg
    IMG_20240417_132246.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 29

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Canım çok sevindim Nihayet vaktin bu zamanmış demekki Allah sağlıkla kolaylıkla güzellikle devam ettirsin inşallah en güzel günlerinin başlangıcı olsun inşallah 🙏🧿❤️

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahımmm çok şükür korkarak bakmıştım çok mutluyummm çokk sağlıkla ilerlersin inşallah teyze oluyoruzzz

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

aaayyy. Tebrik ederimmm sağlıkla güzelce ilerlesin gözün aydın :)))

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Maşallah maşallah canım.
İnan çok sevindim. Gözün aydın. Allah sagsalim kucağına almayı nasip etsin. Ayyy ne güzel, günüm güzelleşti 🥰

Canım çok sevindim Nihayet vaktin bu zamanmış demekki Allah sağlıkla kolaylıkla güzellikle devam ettirsin inşallah en güzel günlerinin başlangıcı olsun inşallah 🙏🧿❤️
Canımm benimmm çok teşekkür ederim, inşallah ben zincirleri kırdım siz de peşimden geleceksiniz ❤🙏 Allahım sana da nasip edecek.
Allahımmm çok şükür korkarak bakmıştım çok mutluyummm çokk sağlıkla ilerlersin inşallah teyze oluyoruzzz
Bitanemmm 🙏 biliyorum ki sıra tekrar sende olacak. En kısa zamanda sen de hamile kalacaksın. Hatta birlikte yaşayacağız hamileliği 🙏😍 öyle dua ediyorum güzel arkadaşım.
aaayyy. Tebrik ederimmm sağlıkla güzelce ilerlesin gözün aydın :)))
Ezgimmmm umut diye birşey varmış kuzum. Umutsuzluk içinde Birbirimizi teselli etmeye çalışırken bak kendimi hamiş buldum. Mucizeler gerçek arkadaşım 🙏 senin de mucizen gerçek olacak. Dualarımdasın ❤
Maşallah maşallah canım.
İnan çok sevindim. Gözün aydın. Allah sagsalim kucağına almayı nasip etsin. Ayyy ne güzel, günüm güzelleşti 🥰
💃💃💃💃 mucizelerin gerçek olduğunu bugün gördüm kuzum. Yumurtam yokken embriyom zar zor oluşurken 😍 Allahım bu duyguyu nasip etti. Sizlere de nasip edecek. Birlikte alacağız haberinizi 😍 hep birlikte sevineceğiz canım, biliyorum 🙏

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Maşallah maşallah ayyy senin için gruba bakayım dedim . Resmen Çığlık attım çok sevindim🥳. Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.kızlarrrrrrrr umut varmışşşş🤗 bizde çaba gösterelim inşallah 🤲

Maşallah maşallah ayyy senin için gruba bakayım dedim . Resmen Çığlık attım çok sevindim🥳. Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.kızlarrrrrrrr umut varmışşşş🤗 bizde çaba gösterelim inşallah 🤲
Yaaa canım benımm ❤🙏 ben umut olayım inşallah sizlere. Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşallah. Çok teşekkür ederim ❤🌈😍

X