Erkek İnfertilitesi Düşük sperm ile gebe kalabilme

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

UmutBr Amanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
152
204
Merhaba arkadaşlar
Yeni üye oldum. Ve size bir sey sormak istiyorum.. Esimin toplam hücre sayısı bir hayli düşk. Macun vs kullandık bu ay adetim 4 gün geçti ilk adet olmam gerekn günde sancım felan oldu gögüs hassasiyet var ama kasık agrım geçti acaba gebe olabilir miym

Arkadaşlar benim durumda olan yokmu hala adet olmadm cok tuhaf ki kask agrım yok (nırmlde cok aşırı olur) gögüs hassasiyeti cok hala yaklaşk 2 haftadr var eşimin sperm sayısı 6 milyon cok düşkk kür kullanıyoruz

Arkadaşlar benim durumda olan yokmu hala adet olmadm cok tuhaf ki kask agrım yok (nırmlde cok aşırı olur) gögüs hassasiyeti cok hala yaklaşk 2 haftadr var eşimin sperm sayısı 6 milyon cok düşkk kür kullanıyoruz
Yani beklemek yerine test yaptırın ve bitsin bu süreç. Herkesin durumu farklı. Düşük sayıyla gebelik oluşan da var tam tersi de.

Yani beklemek yerine test yaptırın ve bitsin bu süreç. Herkesin durumu farklı. Düşük sayıyla gebelik oluşan da var tam tersi de.
O tek çizgiyi cok gördüm şimdi korkuyrm belki benm durumum da olup gebe kalan vardır ama yapıcam cnkü adetm değişken 35 gün 40 gün pco olmamam ragmen bazen böyle oyunlar yapabiliyor

O tek çizgiyi cok gördüm şimdi korkuyrm belki benm durumum da olup gebe kalan vardır ama yapıcam cnkü adetm değişken 35 gün 40 gün pco olmamam
Canım merhaba bnm de eşimin değerleri düşük 6 milyon sizinki gibi, siz doktora gittiniz mi doktor bir tedavi uyguladı mı acaba

Canım merhaba bnm de eşimin değerleri düşük 6 milyon sizinki gibi, siz doktora gittiniz mi doktor bir tedavi uyguladı mı acaba
Bizm ilk 1 milyon 800 bindi ve %98 i ölüydü adamlar direk gel tüp bebek dedi neyse biz maddyt tan dolayı tabi yapamdk snra bi aktar buldk 1 aylık kür sonucu 6 milyon sperm ve %37 canlı şuan 2 aylık dha kür var kullnıurz bakalm nolucak yani olmazsa tabki tüp bebek ama hiç istemiyorum tüp bebek inş norml yolla olır

Bizm ilk 1 milyon 800 bindi ve %98 i ölüydü adamlar direk gel tüp bebek dedi neyse biz maddyt tan dolayı tabi yapamdk snra bi aktar buldk 1 aylık kür sonucu 6 milyon sperm ve %37 canlı şuan 2 aylık dha kür var kullnıurz bakalm nolucak yani olmazsa tabki tüp bebek ama hiç istemiyorum tüp bebek inş norml yolla olır
Evet ne güzel gelişme sağlamışsınız çok sevindim🤗inşallah dediğin gibi tüpe gerek kalmadan doğal yolla olur yavrularımız hayırlısıyla🙏🏼🙏🏼

Merhaba nasıl bir kür acaba bilgi verirmisiniz benim eşimin de sperm sayısı 1.5 milyon daha önce 2.3 milyonken ben 1.5 aylık zeucit hap kullandı ve keçiboynuzu kürü yaptım sonucunda hamile kaldım ama bende kan pıhtılaşmasi varmış düşük oldu şimdi yeniden istiyoruz

Merhaba nasıl bir kür acaba bilgi verirmisiniz benim eşimin de sperm sayısı 1.5 milyon daha önce 2.3 milyonken ben 1.5 aylık zeucit hap kullandı ve keçiboynuzu kürü yaptım sonucunda hamile kaldım ama bende kan pıhtılaşmasi varmış düşük oldu şimdi yeniden istiyoruz
Merhaba

Biraz geç oldu ama biz bi baharatçı buldk o macun yapıp verdı öyle Yanıklar Baharat diye

Çok sagolun inş devam ediyoruz bakalm yani olmazsa mecbur tüp bebek ama inş gerek kalmaz siz ilaç vs kullanıyor musnz pki
Canım biz de proxeed, evicap, omepa q10 kullanıyoruz, ayrıca aktardan özel macun yaptırdık onu yemeye başladı bir de çobançökerten çayı ile çakşır suyu içiyor. Biz de 1 ay sonra tekrar test vereceğiz. Eğer gelişme olmazsa tedaviye başlayacağım.

Bu arada Aysel hanım o kadar düşükkn cok iyi gebe kalmanız inş yine olur sizin de ovulasyon testi kullanmak gerek diye düşünüyorum

X