Gebelik belirtilerii

ben bu hamişlik belirtilerine artık hiç inanmıyorum.bunlar hem kişiden kişiye değişiyor hemde adet belirtilerinin aynısı.bu sitede sayılan ne kadar hamilelik belirtisi varsa her ay yaşıyorum ama tık yok.en iyisimi bu belirtileri takılıp boş boşuna umutlanmamak
Valla ben de öyle bu yazılan hamilelik belirtilerini şüpheli ilişkimin olmadığı zamanlarda bile adet öncesinde çekiyorum yıllardır 😂 O yüzden şu an hiç kestiremiyorum regle 5 gün kaldı adet sancım var yine bakalım hayırlısı

Şuan açık pembe kanamam var ama az sadece peçeteye gelen bakalım devamı gelirse adet oldum gelmezse yerleşme de olabilir gerçekten psikolojim bozuldu artık.
Ayyy hadi hayırlısı canım bence var içime doğdu valla. Bu ay bende çatlatma iğnesi denicem bakalım bu son artık ben yıprandım

Ayyy hadi hayırlısı canım bence var içime doğdu valla. Bu ay bende çatlatma iğnesi denicem bakalım bu son artık ben yıprandım
İnşallah içine doğan daha doğrusu içimize doğan olur şuan o kadar duygusalım ki inşallah Allahım nasip eder ikimize de :) bu arada kanamam az hala ve ağrım yok gibi ara ara geliyor normalde ilk iki gün ağrım çok olur adet olduğum zaman günde iki üç ağrı kesici alırdım ama şu an o ağrı yok yani daha farklı bir ağrım var o da canımı o kadar acıtmıyor. Off gerçekten çok değişik bir duygu içerisindeyim şu an ne olacak bende bilmiyorum ama mesajın beni çok duygulandırdı, mutlu etti çok teşekkür ederim 🥹🥹❤️

İnşallah içine doğan daha doğrusu içimize doğan olur şuan o kadar duygusalım ki inşallah Allahım nasip eder ikimize de :) bu arada kanamam az hala ve ağrım yok gibi ara ara geliyor normalde ilk iki gün ağrım çok olur adet olduğum zaman günde iki üç ağrı kesici alırdım ama şu an o ağrı yok yani daha farklı bir ağrım var o da canımı o kadar acıtmıyor. Off gerçekten çok değişik bir duygu içerisindeyim şu an ne olacak bende bilmiyorum ama mesajın beni çok duygulandırdı, mutlu etti çok teşekkür ederim 🥹🥹❤️
Rica ederim ne demek ben kalbimden geçeni söylüyorum sana inşallah vardır ama ben olsam şimdiye kan vermiştim sen iyi sabrettin maşallah ☺️☺️☺️

Rica ederim ne demek ben kalbimden geçeni söylüyorum sana inşallah vardır ama ben olsam şimdiye kan vermiştim sen iyi sabrettin maşallah ☺️☺️☺️
Daha önce hiç kan vermedim evde erken gebelik testler yaptım hep negatif çıktı o yüzden hiç kan testi yaptırmadım inşallah ilk yaptırdığımda güzel sonuçlar alırım ve dilerim ki inşallah sende en yakın zamanda güzel haberler alırsın ❤️

Yaaaaa sağlık olsun hiç üzülme olmuyorsa daha zamanı var demekki. Rabbim ömür verdiği sürece denemeye devam ☺️☺️
Dün gece üzüldüm baya eşimde üzüldü ama bana belli etmemeye çalıştı. İnan saldım artık sadece enfeksiyon şüphem var onun için doktora gidicem belkide o engel oluyor bilmiyorum soğan kürü denemek istiyorum ama bazıları da çok zararlı diyor kafam çok karışık beklemek yoruyor bir şeylerde yapmak istiyorum beklerken ama bir yanımda kafan rahat olsun boşver diyor ne yapacağım hiç bilmiyorum…

Sızce hamilemıyım doktor ultrason da görmediği için kan testi yapmadı

Eklentiler

• IMG_20240216_190755.jpg
    IMG_20240216_190755.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 78
Dün gece üzüldüm baya eşimde üzüldü ama bana belli etmemeye çalıştı. İnan saldım artık sadece enfeksiyon şüphem var onun için doktora gidicem belkide o engel oluyor bilmiyorum soğan kürü denemek istiyorum ama bazıları da çok zararlı diyor kafam çok karışık beklemek yoruyor bir şeylerde yapmak istiyorum beklerken ama bir yanımda kafan rahat olsun boşver diyor ne yapacağım hiç bilmiyorum…
Doğru söylüyorsun doktora bi git bi baksın sana belkide nasibin ondadır Allah büyük bırak boşver ama asla umudunu kesme. Hayırlı haberlerini bekliyorum ❣️❣️

X