Düsüncelerinize ihtiyacim var :(

ince topuk

#kadıncinayetleripolitiktir!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
2.123
7.875
Adam yalancılıkta mastır yapmış, siz de nikahlanıp hayatınızı ipoteklemişsiniz tebrik ederim. Hala acaba doğru söylüyor olabilir mi diye soruyorsunuz 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Hangi söylediği yalan hangisi gerçek diye düşünerek ömür mü geçer allasen? Boşa gitsin ne mok yiyorsa yesin. Bugüne kadar maddi manevi yedirmişsin zaten kendini, bundan sonrasını kurtar bari

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-09-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.605
27.098
Bu adamin neresinden tutsan elinde kaliyor. 150 000 tl mi verdin bir de adama? O da carcur mu etti? Sen borc kapasinbdiye verirken ustelik...
Yazik degil mi sana. Bu adam 5 para etmez. Yalanci. Telefonu kirmasi, verdigi asiri tepki mesajlarini fotograflarini falan gormemen icin belki de, artik kiminle yazisiyorsa...

NaaNaa

Duam belli,duyan belli gerisi takdiri ilahi...🤲
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
1.221
1.822
İnanin 2.sayfayavkadarcokudum ruhum daraldı.
1.Esiniz muhtemelen psikolojisi bozuk ve madde bağımlısı
2.Sizin hiç yuvanız olmamış daha ilk geceden belli.
3.Bu adam sizi sevmiyor.
4.BU TARZ İNSANLAR DÜZELMEZ!...Madem siz hayatına girdiğinizde beri hayati yolunda değil,cikin hayatından daha doğrusu çıkarın hayatınızdan....
Bu anlattiklariniz bir evlilikte kesinlikle olmaması gerekenler

Eşimde bende iş konusunda prensipleri olan insanlariz gereksiz ve iş dışında mecbur kalmadıkça ikimizde şahsi görüşmelerimizi mesai saati dışında ya da molalarımızda yaparız.Evlendikten sonra eşim beni aradığında sırf telefonum çekmiyor diye telefon hattını ve telefonumu yeni olduğu halde değiştirdi.Bana telefondan ulaşamazsa işyeri telefonumdan ulaşmaya çalışır.Servise sokağin başından binerdi kafamı camdan cikarmadan perdenin altından baksam bile görürdüm.o kadar kısa mesafeden bile servisi biner binmez ilk işi servise bindim diye yazardı.Acikcasi benim böyle huylarım yoktu bazen yazmayı unuturdum ve bu huyunu ilk başlarda garipsereim ne gerek var diye🤷Ama bir kere bile mesaj atma gerek yok demedim. ama eşim 3 yıl boyunca hiç bir gün mesaj atmayı unutmadı.Hamileliklerimde sıkıntılarım oldu o işe giderken uyuyordum mesaj sesine uyanmamayim diye mesaj atıp uyandırmak istemiyorum demisti.Bende mesaj atmana gerek yok dedikten sonra mesaj yazmaya ara verdi.Uyanik olduğumu gördüğünde yine mesaj atardı.
Amacım eşimi övmek değil,sadece inan eşine değer veren eşini önemseyen insanlar işyerinde mola verdiğinde ilk aradigi kişi eşidir.İnşallah Allah bir an önce sana doğru yolu bulman için yardım etsin.