Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

bence ilişkide şüphe varsa o ilişki sağliklı bir ilişki değil,1,5 sene önceki bir olaydan bahsediyorsa yol ver gitsin...

şimdi ben netten tanışılıp bir ilişki yaşanmasına karşıyım ve birkez daha haklı olduğumu gördüm burda insanlar karşılarındakilere güvenmediklerinden yalan söylüyorlar sende bunu yapmışsın ama sonra zaman geçtikçe anlatmşsın... bir de zaman geçince aşk yerini biraz daha ciddi düşüncelere bırakınca erkekler karşılarındaki bayanı sorgulama ihtiyacı duyuyorlar... sonuçta benle nette tanıştı ne malum başklarıyla da tanışıp konuşmadığı gibi düşüncelere kapılıyolar..bence bu kadar sorgulamasının sebebi sadece senin yalan söylemiş olman değil bu ilişkinin nette başlamış olması da..hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

ben senin söylediğin yalanlardan dolayı olduğunu düşünmüyorum
ilk başta yalan söylemişin olabilir
nette tanışmışınız.
acaba birşeylerdenmi şüpheleniyor
çünkü seni tanımak için 1.5 sene sonra sorulacak bir soru olarak
bende düşünmüyorum.

sağolun ama ben size katılmıyorum sonuçta nette profil oluşturanlar da insan yani yine bizleriz hiçbirşey farketmiyor

Son düzenleme:

kendi kafasında şüpheleniyor olabilir ama ortada şüpheleneceği hiçbir sebep yok canım bende anlamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
"Kaç kişiyle çıktın?" sorusu genelde birbirini yeni tanımaya başlayan çiftlerde normaldir...

Ama sizinki 1,5 sene olmuş, geç sorulmuş bir soru...

bende aynı soruyu duymustum ama sorgulamak mahayetınde değil elbette benı tanımak adına sorulan bı soruydu ve ıstemıyosan cevap verme dıye eklemıstı..bence abartılacak gıbı bısı değil..kolay gelsin..

sağol canım...

sağolun ama ben size katılmıyorum sonuçta nette profil oluşturanlar da insan yani yine bizleriz hiçbirşey farketmiyor

o senin düşüncen saygı duyarım ama seninde anlattığın gibi sen sen olmamışsın işte yalan söylemişsin...madem yüzyüze görüşüyosunuz bu güveni kazanmak gene senin elinde o zaman kolay gelsin sana canım

fikrini eklediğin için tşkler canım...

ben 2 yıllık ilişkimde sormadım sevgilime benden önce kaş kişiyle çıktın diye... geçmişi onu ilgilendirirdi çünkü... ilişkileri olduğunu biliyordum zaten ... sayısının benim için önemi yoktu... bilmek beni incitirdi...
o da bana sormadı ... ama benim ilk ilişkimdi ... onu biliyordu ama daha önce kimseye bişi hissedip hissetmemi de sorgulamadı hiç... önemli olan yaşadığımız şeydi bizim için...

belki o da bu zamana kadar bunun için sormamıştır... ama bu yalanla birlikte bence bir güvensizlik oldu... daha önce de sormuş ; cevap almış ... ama şimdi bu cevabın doğruluğundan şüpheye düşmüş...

umarım doğru ve verdiğin cevap aynıdır ... ve bence aramalısın ... ama aradığında bu konuyu açmak yerine sorun yokmuş gibi konuş... o açarsa da sana güvenmesini istediğini söyle ama bunu yüzyüze konuşalım de... telefonda çözebileceğin bir durum değil ...

yahu gökçecim hala dah fikir alıcağına bence ara yada mesaj at öle yada böle konuşucaksınız neden haala daha mesj atmamakta aramamakta ısrarlısın sen ara konuş bu haftasonu görüşmemiz lazım konuşmamız lazım de canım

bence 1.5 yil dogruyu söylemek icin cok gec bir zaman dilimi..
netten tanistiginiz icin belki kendinize göre hakliliklariniz vardir birsey diyemem ama bir insana gercek yasini ve okulunu söylemek icin 1.5 yil cok gec bir süre...birde hadi okulunu anliyorum bi yerde dogru söylemedigini ama yasini yanlis demeni anlayamiyorum...
2ay 3ay bilemedin 4 ay icinde karsindaki kisiye güvenmen lazimdi ve sanirim sen 1.5 sene sonra güvenebildin..oda hakli olarak sana bu soruyu sorabilir cünkü kafasinda sanirim seni tanimadigina dair birseyler belirdi...
bu konu acilirsa sende güzelce aciklarsin ilk basta netten tanidigin icin bu sekilde birsey dedigini fakat sadece yanlis bilgilerinin bunlarla sinirli oldugunu anlatmalisin..
bence kusura bakma ama kizmaya pek hakkin yok ayni sekilde o sana cikip atiyorum benim adim aslinda bu dese sende ayni duygulara kapilirdin ve belki o zaman burada böyle bir konu degilde baska bir konu acardin 1.5 yildir tanidigim kisi bana yalan söylemis diye(yalan kelimesini kullanmamaya calistim ama yalan bu kardesim)hakliliklarin var ama 1.5 yil beklemekle hata yapmissin

bilmesine rağmen soruyorsa unutmuş olabilir:) valla biz eşimle 6 yıldır beraaberiz hala konuşuruz zaman zamann.

yalan söyledğin için bu soruyu sana yöneltmiştir çünkü o konudada yalan söyleyebiliceğini düşünmüş olabilir ilişkide dürüstlük çok öenmli isterse bir 20 yıl sürsün erkek arkdşın çok haklı bir soru sormuş diyemiyorum sana ama tepkisi anormal değil ...1.5 yıl senin anlatıın şeklde sana güvenmiş inanmış oda şok geçiriyor olabilir bu anlattıklarından önce böyle sana saçma sapan şeyler soruyormuydu hayır neden sorsunki??onu anlmaya çalışmalısın yaptığın bir hataydı ama aynı hatayı oyapsaydı kimbilirr daha ne yalanları vardır diyip sende düşünücektin azcık empati yap ve onun gönlünü al canım :teselli:

canım,netten tanışırken yalan sölemiş olman anormal deil,ancak gerçekleri 1,5 sene sonra sölemiş olman yanlış olmuş burda,diğer meseleye gelince yani kaç kişi ile çıktığını neden sorduğu meselesine gelincede orda ben diğer arkadaşlara katılıyorum,ailesi ile de tanışıyosunuz,yani ciddisiniz anladıım kadarıyla,ortaya bi yalan çıkınca emin olduğu bazı şeyleri de sorgulamaya başlamış olabilir.

evet canım da yani çok mu önemli benim kaç kişiyle çıktığım çünkü birtek bu soruyu sordu

Bu konuda da mı yalan söylediniz yoksa???
Şimdide söylediğiniz sayıyı unuttunuz yeni bir kriz yaşamak istemiyormusunuz...
Bazı insanlar sevgilisinin geçmişte yaşadığı ilişkilere önem verir. Yaş ve okul konusunda yalan söylediğini öğrenince kendisi için önemli bir konuyu tekrar sorma gereği duymuş...
Çok mu önemli?? Bence değil ama onun için demekki önemli ki sormuş....

yukarıdaki cevaplarımda gecen sene sorduğunda da doğruyu,gecen gün sorduğunda da doğruyu söylediğimi belirtmiştim..kendi kafanızda senaryo oluşturmayın lütfen çünkü onu tanıdıktan sonra hiçbir yalan söylemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…