Düşüncesiz Komşular!

Aaa kolayı var yahu sulandır ketçabı çamaşırları asılıyken dök diyeceğim ama benim de başım da var yapamıorum ahh şu kul hakkı olmasaaaa..

onun hakkında dedıkodu yap, yada halıyı sılkelereken şöyle bağır; --ne pis karısın, halılarından toz akıyor,leş gıbı yag kokuyor halıların, balkondan sılkeleyınce herkes senı temız mı sanıyor pis karıııııı... şu kıre bak, heryanımız toz oldu, elınden kabuklu çerez yenmez senın pis karııııı... dıye bagır, tum komşulara onun pis halılarından kokan halılarından bahset. ha bu da yetmezse benı çagır ben bi yollayım o yellozu... parçalarım valla böyle tiplerı kötükedihüso

süper yaaaa! gel güzelim valla beraber parçalayalım.:eek:klava:

kızlar hepiniz sağolun. destek olduğunuz için teşekkür ederim. dün gittim anneme. annem evde yok tabi. açtım balkon kapısını. oturdum içerde. resmen pusuya yattım yani. tık yok.
ama işin kötü tarafı bunun karşıda çok sevdiği gıcık bir kadın var. şimdi bu kadın eviz gözler annemin evde olmadığı zaman karşıdan haber verir silkelen diye. umarım öyle bir hata yapar.
yalnız bizimki zeki bir tip. halıları çekmeyeyim diye fazla sarkıtmıyor asağı. sadece ucu görünüyor.

valla iyi fikirler alıyorum. ketçap filan. salçayı sulandırayım ben.
eşime sipariş vedim su tabancası alacak bana. :roflol:ne yapacağımı anlamış.

onun hakkında dedıkodu yap, yada halıyı sılkelereken şöyle bağır; --ne pis karısın, halılarından toz akıyor,leş gıbı yag kokuyor halıların, balkondan sılkeleyınce herkes senı temız mı sanıyor pis karıııııı... şu kıre bak, heryanımız toz oldu, elınden kabuklu çerez yenmez senın pis karııııı... dıye bagır, tum komşulara onun pis halılarından kokan halılarından bahset. ha bu da yetmezse benı çagır ben bi yollayım o yellozu... parçalarım valla böyle tiplerı kötükedihüso

:roflol::roflol::roflol:

benim üst kattakide halı silkeleme günü dışındaki günlerde çamaşırlarımın üstüne silkeliyo..bi kaç kez uyardım.
evde olmadığım için artkı çamaşırlarımı asmıyorum.çünkü ben yokken kesin silkeliyodur bişeyler.
sanırım belediyeye şikayet ediliyo cnm

ay tırstım bir an için iyi ki komşu değiliz
laie91bsd6.gif

MeLoDi, şaka bi yanada genelde üst kat komşuyla itişmeye gelmiyo, ne de olsa tepende her türlü koz onun elinde, inadına neler neler yapmazyasakkelime

benim üst kattakide halı silkeleme günü dışındaki günlerde çamaşırlarımın üstüne silkeliyo..bi kaç kez uyardım.
evde olmadığım için artkı çamaşırlarımı asmıyorum.çünkü ben yokken kesin silkeliyodur bişeyler.
sanırım belediyeye şikayet ediliyo cnm

ya bunları bi temiz döveceksin bak bi daha yapıyormu?
sen yıka emek harca o gelsin toz silkelesin.
:eek:klava:

ay tırstım bir an için iyi ki komşu değiliz
laie91bsd6.gif

MeLoDi, şaka bi yanada genelde üst kat komşuyla itişmeye gelmiyo, ne de olsa tepende her türlü koz onun elinde, inadına neler neler yapmazyasakkelime

yok be güzelim benim inadıma yetişemez. evet o üste olabilir ama bu durum ona her istediğini yapma hakkı vermez. altta oturanın canı çıksın der gibi. balkonda oturup birşey yerken üstüne yolluk silkeleyince insan zıvanadan çıkıyor.
valla su tabancamı da aldım bekliyorum.:roflol:
annem evde yokken yaparsa karşı komşudan haber alırım. kötükedihüso

ya bunları bi temiz döveceksin bak bi daha yapıyormu?
sen yıka emek harca o gelsin toz silkelesin.
:eek:klava:

yok be güzelim benim inadıma yetişemez. evet o üste olabilir ama bu durum ona her istediğini yapma hakkı vermez. altta oturanın canı çıksın der gibi. balkonda oturup birşey yerken üstüne yolluk silkeleyince insan zıvanadan çıkıyor.
valla su tabancamı da aldım bekliyorum.:roflol:
annem evde yokken yaparsa karşı komşudan haber alırım. kötükedihüso

kaydirigubbakcemile3 hadi bakalım, silahları kuşandım diyosun
ne bileyim ya bende üst kat komşudan dertliyim bi kaç kez çok gürültü yapıyosuz gece çocuk uyanıyo dedim demez olaydım, inadına yapıyolar şimdi kulaklıkta yatmak zorunda kalıyom valla:gitme:

Böyle insanlara ne anlatsan boş .onu silahıyla vurkötükedihüso alacaksın süpürge toz torbasını kapısının önüne çırpacaksın.:eek:klava:anca bundan anlar insanlara anladığı dilden konuşacaksın

aynısından bende de var maalesef:KK43:ne yaptıysam kar etmedi.gürültüleri yetmiyormuş gibi bütün gün tepemden silkelenir durur.balkonumun halini görseniz soğan kabuğu,domates çöpü ,kağıtlar, yemiş kabukları vs vs birsürü ıvır zıvır çöp..orda olup olmamamız farketmiyor kafamıza da defalarca silkelendi.çamaşırlarını balkon demirine asar kadın inanın donlarına kadar.defalarca uyardık defalarca kapısına gittik rica ettik defalarca bağırdık çağırdık yok yok yok.geçen sene hacca gittiler.hah dedim artık allah korkusu ağır basar yapmaz artık.ama banamısın demedi, son hız temizliğe devam.
yöneticiye şikayet ettik hiçbir işe yaramadı.yazıktır yaşlılar falan dedi.ula o kadın bütün gün at gibi tepinip silkeleniyor o yaşlıysa ben ölmüşüm o zaman.asla acımam.
kanuni yolları da araştırdım şikayet edicek hiçbir kurum yok.ya katlanıcaksın ya da evire çevire ağzını burnunu kıracaksın.
yalnız apartmana girip çıkarken şöyle bir baktım sadece bu üstümdeki yapmıyor.üst katların çoğu aynı şekilde.sanki evlerinde süpürge yok.önce bu kıro zihniyetten kurtulmaları lazım.hangi devirde yaşıyoruz.eğer çağa ayak uyduramıyorlarsa mağarada yaşamaları gerekiyor.bizimkiler bide almanyadan gelme düşünün yani..(yani gelişmiş medeni bir ülkeden.görmüş geçirmiş olmaları lazım)
biz baktık üstesinden gelemiyoruz allaha havale ettik bu insanlıktan çıkmış kıroları.öbür dünyada iki elim de yakalarında olacak.asla hakkımı helal etmiycem.balkona da çıkmıyoruz artık.zaten çıkılacak gibi değil çöplüğe döndürdüler.

Son düzenleme:
ayyyyy biri beni de kurtarsın.. hemşireyim, bekarım diye sık gece nöbeti tuttruyolar, yeri geliyo sabah geliyorum uyuyup akşam geri işe gidiyorum. ama üst kattaki saygısız kişiler yüzünden uykumu alamıyorum. tam eve gelmiş dalmaya başlıyorum bangır bangır bir müzik!!!

uyardım bi kaç sefer ama bana mısın demedi. hala aynı hala aynı!kötükedihüso

valla bu insanlar böyle benim üstümdeki de aynı kaç kere söyledim çırpma diye yok dinlemiyor ben balkonumun içine çırpıyorum örtü falan benim evim batsın batacaksa, sade o olsa iyi çocuğu var bütün gün evi başıma yıkıyolar kadın da avaz avaz gece bile öyle ne kavga bitiyo ne gürültü kaç kere kapıya gittim yok anlamayan anlamıyo malesef defolup gitmelerini ummaktan başka çarem yok

Bende aynı konudan madurum.Karşı komşumuz tam bir ruh hastası,düzeysiz ve sapık da.Başımız belada davalık olanımızda var kaç kez komutan geldi jandarma belediye çözümsuz.Bunu dövmeyi düşünüyorum=))) Artık başka çare kalmadı ailece gerizekalılar. çirkin sözler küfür ve huzur bozucu davranışlar yapıyorlar bize.Bizim ailenin erkekleri bile naif bunların dillerinden anlamıyoruz.Küfür yok şiddet ne erkeklerimizde ne kadınlarımızda.Ev sahibine söyledik kaç kez o da sinirimi bozuyor yaşlı başlı adam onuda döverim ama işte yaşlı.Şiddet ilk kez uygulayacağım benim gibi naif bir canlıyı bide bu hale getirdiler.Allah herkesi böyle ruh hastalarından korusun.Amin.

Sevgili konu sahibi yazı karakterini değiştirmeyi düşünmez miydin? Konunu ve yorumlarını okumak çok zor :/

X