Duygusal İlişki nasıl yaşanır bilmiyorum.

Maddi değil kesinlikle. Şimdiye kadar elimi cebime attırmadı hatta teklif edince kızıyor. Aşırı evcimen bir tip gezmekten nefret ediyor, hafta sonları da sırf benim için dışarı çıkıyor ama genelde ona yakın yerlede görüşüyoruz. Normalde erkek gelir kadının olduğu yere diyorum aş bunları bunlar geride kaldı diyip beni kandırıyor:)
Bence siz biraz nasıl desem rahat olsanız kasmasanız ilişki kendiliğinden yürür

Gerçek hayatta ilişkiler dizilerdeki gibi değil sen trip yap kapıyı çarp çık o koşsun peşinden yakalasın öpsün falan bunlar gerçek hayatta olmuyor naz niyaz bir yerden sonra çekilmiyor

Alanlar bırakın nefes alsın herşeyi kavgaya çevirmek size hep kaybettirir

Bir destek almayı deneyin. Aşırı takıntı vücudu yorar. Hem psikolojik olarak hemde birkaç organda bundan etkilenir stres durumundan. Kendinizi hasta etmenizin anlamı yok. Başka bir alıntıda durumun maddi olabileceğini de söyledim. Siz yapabildiğiniz fedakarlıklar ile gidin. Eğer karşı tarafta size karşı fedakarlık yapmıyorsa işler zaten farklı ilerler. Ancak bir ilişkide herşeyi de karşıya yüklemek çok anlamsız. Siz biraz kendi haline bıraksanız bunu görevmiş gibi hissettirmeseniz belki içinden gelerek yapacak. Sırf siz söylediğiniz için yapması sizi mutlu edecek mi ?

Destek almayı düşünüyorum açıkcası. Evet sorunlar oluyor fakat ben mutlu olduğumuz zamanlar da ana odaklanamıyorum. Hep kafamda bir soru işareti ve bunların cevabını kendisinden alma isteği var. O da inat edip cevaplamıyor tartışma çıkardığım için sonrası zaten araya soğukluk giriyor. 3 sene önce şimdiki gibi değildi, şimdi herşey daha iyi olduğu için bağlandım ve bu kez kayvetme korkusu sarıyor beni ki şimdiye kadar ben bir çok kez bitirmiş olsam da o 1 kez bile bitirmedi.

Destek almayı düşünüyorum açıkcası. Evet sorunlar oluyor fakat ben mutlu olduğumuz zamanlar da ana odaklanamıyorum. Hep kafamda bir soru işareti ve bunların cevabını kendisinden alma isteği var. O da inat edip cevaplamıyor tartışma çıkardığım için sonrası zaten araya soğukluk giriyor. 3 sene önce şimdiki gibi değildi, şimdi herşey daha iyi olduğu için bağlandım ve bu kez kayvetme korkusu sarıyor beni ki şimdiye kadar ben bir çok kez bitirmiş olsam da o 1 kez bile bitirmedi.
Siz kaybetme korkusu ile anı yaşayamıyor olabilir misiniz? Kaybetme korkunuz ile karşı tarafın her hareketinde ne zaman beni bırakacak gidecek hissine mi kapılıyorsunuz? Gerçekten biraz anı yaşayın. İş olumlu da olsa olumsuz da olsa zararlı çıkmazsınız. Ana odaklanın iş kötü biterse ayrılırsanız yaşadığım hayatıma tecrübe der ilerlersiniz. Bu kadar olumsuzluğa kapılmak gereksiz bence. Erkekte sıkılıcaktır bu baskıdan

Bence siz biraz nasıl desem rahat olsanız kasmasanız ilişki kendiliğinden yürür

Gerçek hayatta ilişkiler dizilerdeki gibi değil sen trip yap kapıyı çarp çık o koşsun peşinden yakalasın öpsün falan bunlar gerçek hayatta olmuyor naz niyaz bir yerden sonra çekilmiyor

Alanlar bırakın nefes alsın herşeyi kavgaya çevirmek size hep kaybettirir

Aslında bunu biliyorum daha önce isteyip de yapmadığı şeyleri oluruna bırakınca kendiliğinden yaptı. Şimdi de illa söke söke bir şeylerin cevabını alıcam. Kafama takılan herşeyi ama herşeyi dile getiriyorum. Biraz oluruna bıraksam aslında herşey kendiğinden olacak işte ben o oluruna bırakmayı beceremiyrum sanırım:KK43:

Siz kaybetme korkusu ile anı yaşayamıyor olabilir misiniz? Kaybetme korkunuz ile karşı tarafın her hareketinde ne zaman beni bırakacak gidecek hissine mi kapılıyorsunuz? Gerçekten biraz anı yaşayın. İş olumlu da olsa olumsuz da olsa zararlı çıkmazsınız. Ana odaklanın iş kötü biterse ayrılırsanız yaşadığım hayatıma tecrübe der ilerlersiniz. Bu kadar olumsuzluğa kapılmak gereksiz bence. Erkekte sıkılıcaktır bu baskıdan

Aslında kaybetme korkumu tetikleyecek hiçbir şey yapmadı. Ben kendisini terketmiş olsam da daha önce o 1 kez bile ayrlık lafını ağzına almadı. Belki de geçmişten gelen değersizlik ya da güvenslzik hissim kaybetme korkusu yaşatıyor bana. Ya batırırsam ya da yine hüsrana uğrarsam diye korkuyorum ama onu kızdıracak şeyleri yapmaktan da geri durmuyorum:KK43:

Aslında bunu biliyorum daha önce isteyip de yapmadığı şeyleri oluruna bırakınca kendiliğinden yaptı. Şimdi de illa söke söke bir şeylerin cevabını alıcam. Kafama takılan herşeyi ama herşeyi dile getiriyorum. Biraz oluruna bıraksam aslında herşey kendiğinden olacak işte ben o oluruna bırakmayı beceremiyrum sanırım:KK43:

Sizin anlamadığınız zorla güzellik olmaz karşıdaki sizin için doğru insan değil. Boşlukları doldurmaya çalışıyorsunuz, kıyaslıyorsunuz istediğiniz kişi değil.

O zaman şunu deneyin 2-3 hafta sonu siz gitmeyin bakalım gerçekten özleyip kendi gelmeyi göze alabilecek mi , çünkü bana tuhaf geldi sürekli sizin gitmeniz yani gidilir kızı erkeği yok bunun ama sürekli sizin ona yakın yere gitmeniz garip geldi bana

Kendinize sıkıntı çıkarmayı kafanıza birşeyler takmayı seviyorsunuz sanırım. 4 senelik ilişkimde adamın olduğum tarafa geldiği sayılıdır ve hiçbir zaman beni neden eve bırakmadın neden sen gelmedin olayına girmedim. Akışına bırakın diğer üyelerin dediği gibi maddide olabilir adam açısından. Güzel giden ilişkilinizi böyle saçma gereksiz şeyler yüzünden sabote etmeyin.

X