Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydınnn🥰
erkenden işlere koyuldum
🌼Evi havalandırdım , toparladım
🌼Süpürdüm, sildim,toz aldım
🌼Misafir banyosunu temizledim
🌼çamaşır astım
🌼Kızıma kahvaltı yaptırdım duş aldırdım şimdi uyutuyorum
🌼Dün akşam uyumadan tezgahı ocağı dolapları falan temizlemiştim kahvaltı bulaşıkları var onlari yıkayacam ocağa tekrar bi bez sürerim
Bugün görümcemin doğumu var hastaneye gidceez. Kv gil gelir burda kalırlar büyük ihtimalle. Biraz yorucu geçecek benim için
Şuna bi maşallah denilir.😁 Çok erkenden halletmişsin işleri.
Ben henüz oturuyorum çayımı aldım köşe koltuğuma geçtim.🤣 yalnız uykusuzluktan oldu enerjim dipte.

Komple rutin işlerim bitti.
+olarak çalışma masası ve çocukların dolapları hallettim.
bir kahve içim okula gitmem lazım. Kız sinifa girmemiş iki ders burda bekliycem annem babam beni alıcak demiş ağlamış durmuş 🤦‍♀️
Aaa alışır inşallah ❤️ geçici olsun isteksizliği 🙏
Geçen yıl giderken görüyordum ikinci yarıyılda gitmek istemeyen ağlayan vs.altinda başka nedenlerde olabilir tabi akran zorbalığı falan.
Seninkinin ilk günleri normal tabi.

Aaa alışır inşallah ❤️ geçici olsun isteksizliği 🙏
Geçen yıl giderken görüyordum ikinci yarıyılda gitmek istemeyen ağlayan vs.altinda başka nedenlerde olabilir tabi akran zorbalığı falan.
Seninkinin ilk günleri normal tabi.
Bakalım akran zorbaligi yyokta öğrenicez bakalım belki açılır orda.

Bakalım akran zorbaligi yyokta öğrenicez bakalım belki açılır orda.
Yok canım onun ilk günleri senden ayrılmak istemiyordur güven ortamından ayrılmış evi yani☺️ ben de ağlamıştım hatırlıyorum sonra çok sevdim.Benim kızda belli ağlar yani karakteri farklı oğlumdan.

Evi derledim, topladım.🧺🧹🧽
Simit yerken ne yapıyorsunuz kızlar heryere döküyorlar temizle temizle bitmedi susamlar🤦
Bulaşıkları toparladım,ocağı sildim.
Bebiş bardak kırdı, toparladık🥴
Kızımı eşim yıkadı,ben giydirdim.
Meyvesini yedirdim, sallıyorum.
Oğlumu da eşim bıraktı sağolsun.
Balkona bi su dökerim çiçeklere göz atarım,akşam yemeği yapılacak..

Şuna bi maşallah denilir.😁 Çok erkenden halletmişsin işleri.
Ben henüz oturuyorum çayımı aldım köşe koltuğuma geçtim.🤣 yalnız uykusuzluktan oldu enerjim dipte.
Kv gelince mecbur😁
Hayırdır canim neden uykusuzsun? Oğlun nasıl oldu

Kv gelince mecbur😁
Hayırdır canim neden uykusuzsun? Oğlun nasıl oldu
Bir kaç konu aklıma takıldı sonra da birşeyler izledim öyle olunca da uykum kaçıyor benim 🥴
Akşam amcasına gitti ninesiyle eşim de işten geç geldi acile gidemedik ama sabah iyiydi şükürler olsun.🙏sağol sorduğun için
Nasıl kv en canım,iyi midir aranız nasıl?🙂

Bir kaç konu aklıma takıldı sonra da birşeyler izledim öyle olunca da uykum kaçıyor benim 🥴
Akşam amcasına gitti ninesiyle eşim de işten geç geldi acile gidemedik ama sabah iyiydi şükürler olsun.🙏sağol sorduğun için
Nasıl kv en canım,iyi midir aranız nasıl?🙂
Allah gönlüne ferahlik versin canım🤲 cok şükür gecmis olsun

Herkes kendi evinde eltilerim sağ olsun bana enerjisi kalmamış 🤭😁😁

Sağol mimesis.Benim oğlan tam gezmeci baktı ki ninesi gidiyor peşine takıldı akşam daha iyiydi sabaha da şükür ki çok birşeyi yoktu okula gitti.🙂 Ama var bi durum zorlayınca ağrı yapıyor belli

Sağolasın canım 💚
Belki büyüme ağrısıdır teneffüs. Ya da oyun oynarken falan incinmiş de olabilir. Şimdi iyi olmasına sevindim. Yine de içinin rahat etmesi için bir gidersiniz doktora.
Bu mesajla bağlayayım simit olayını 🙈 Bizim evin kuralıdır ayakta, gezerek, mutfak ve salon dışında bir şey yenmez. Bu hepimiz için geçerli. Yiyeceksek ya masada ya da sehpada yeriz. Buna kızım da alıştığı için mutfak masasında yer, sadece masanın altına dökülür. Önceden mama sandalyesinde yerken de altına sofra bezi serer lavaboya ya da bahçeye silkelerdim. Buna rağmen yine dökülüyordu ama sadece mutfağı süpürüp bitiriyordum işi.

İyi geceler. Bugün;
🔸Yatakları topladım,
🔸Kahvaltı hazırladım,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
🔸Detaylı olarak evi süpürüp sildim, (balkon, banyo, koltuklar),
🔸Çöpleri attım,
🔸Çamaşırları topladım,
🔸Akşam yemeği sonrası mutfağı topladım,
🔸Yemekten sonra mutfağı ve salonu tekrar süpürdüm,
🔸Bulaşık makinasını çalıştırdım,
🔸Fırın tepsisi, borcam ve makinaya sığmayan birkaç parçayı elde yıkadım,
🔸Fırını sildim,
🔸Duş aldım,
🔸Kişisel bakım yaptım (saç ve yüz maskesi, vücut peelingi, tırnak-el-ayak bakımı vs),
🔸Duşu temizledim, silikonlu sprey sıktım,
🔸Lavaboyu ve tuvaleti temizledim,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım.

Mutfak toplu, salonu toplayıp yatacağım. İyi geceler diliyorum herkese🥰

Allah gönlüne ferahlik versin canım🤲 cok şükür gecmis olsun

Herkes kendi evinde eltilerim sağ olsun bana enerjisi kalmamış 🤭😁😁
Amin iyiyim canım eşimin işleri yoğundu birbirimize vakit ayıramıyorduk canımı sıkıyordu bu durum işe göndermedim🙈 gerçi 20 defa aradılar🤦 ona rağmen güzel vakit geçirdik yemeğe gittik,akşam oturmasına geçtik ordan hoş sohbet vs.iyi oldu.Ya arkadaşları arar ya iş bi gün de sohbet vs de gidiyor çok yoğun.🥴 Ortamları var yani söküp almak zor oldu arkadaşlarından😅
İyi canım kötü anılar yok bu da birşey çünkü çokta unutulmuyor.🙂
Belki büyüme ağrısıdır teneffüs. Ya da oyun oynarken falan incinmiş de olabilir. Şimdi iyi olmasına sevindim. Yine de içinin rahat etmesi için bir gidersiniz doktora.
Bu mesajla bağlayayım simit olayını 🙈 Bizim evin kuralıdır ayakta, gezerek, mutfak ve salon dışında bir şey yenmez. Bu hepimiz için geçerli. Yiyeceksek ya masada ya da sehpada yeriz. Buna kızım da alıştığı için mutfak masasında yer, sadece masanın altına dökülür. Önceden mama sandalyesinde yerken de altına sofra bezi serer lavaboya ya da bahçeye silkelerdim. Buna rağmen yine dökülüyordu ama sadece mutfağı süpürüp bitiriyordum işi.
En ufak sızlamasında gideriz canım durmam zaten şimdilik kendisi iyiyim diyor😊
Ben kuralcı değilim sanırım🙈 evde ki herkes çok dağıtıyor bu yüzden.Masanın altı doluyor ona çare yok sanırım. Gerçi aramızda kalsın mimesis ben yerken çok dökerim🤣🤣🤫
Annem küçükken derdi kızım sen mi çok yedin yoksa sofra mı diye😅
Biraz azalttım ama😁

Amin iyiyim canım eşimin işleri yoğundu birbirimize vakit ayıramıyorduk canımı sıkıyordu bu durum işe göndermedim🙈 gerçi 20 defa aradılar🤦 ona rağmen güzel vakit geçirdik yemeğe gittik,akşam oturmasına geçtik ordan hoş sohbet vs.iyi oldu.Ya arkadaşları arar ya iş bi gün de sohbet vs de gidiyor çok yoğun.🥴 Ortamları var yani söküp almak zor oldu arkadaşlarından😅
İyi canım kötü anılar yok bu da birşey çünkü çokta unutulmuyor.🙂

En ufak sızlamasında gideriz canım durmam zaten şimdilik kendisi iyiyim diyor😊
Ben kuralcı değilim sanırım🙈 evde ki herkes çok dağıtıyor bu yüzden.Masanın altı doluyor ona çare yok sanırım. Gerçi aramızda kalsın mimesis ben yerken çok dökerim🤣🤣🤫
Annem küçükken derdi kızım sen mi çok yedin yoksa sofra mı diye😅
Biraz azalttım ama😁
Iyi canım sıkıntı olmamasına sevindim 😊 ne güzel Masallah daim olsun zamanla eşinde azaltır arkadaş ortamını inş😊
Illaki her evlilikte sıkıntılar oluyor ama aile sonuçta yine bir sekilde devam ediyor

20230914_093459.jpg

X