Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mutfak dolabım çok az esyam çok değil ama yinede sığmıyor bir türlü duzenleyemedim
Konsol vs de yok ne yapabilirim sizce
Bazen bime falan kiler tarzında dolap geliyor. Onlardan alıp uygun bi yere koyabilirsiniz askında.

Merhabalar.
Taşınma konusunda uzman kişilerden yardım istiyorum 😄 şehir değiştireceğiz nelere dikkat etmem lazım.
Ütü masası, merdiven, bir de kızımın bebekken bindiği örümcek var. Bu gibi şeyleri nasıl muhafaza etmek gerekir acaba? Olduğu gibi koyulsa yeterli mi? İlk kez taşınacağız 🥺
merhaba, hoşgeldiniz bende 5 ay önce ilk defa taşındım ama sadece sokak değiştirdik ben herşeyi kendim koliledim hazırladım. ama evden eve taşımacı geldi zaten onların büyük kutuları var poşetleri var onlarda yapıyo açılmasınlar diye bantlayabilirsin kolilerin üstüne içinde ne olduğunu yazdım .açarken kolaylık oluyo

Vaktin var o zaman daha youtubeda in konuları izleyip konu bitiminde hemen sorusunu çözersen oturur konular. Hafta da 1 de deneme yapabilirsen iyi olur ilerlemeni görürsün.
Tarihten ramazan yetgin ve selami yalçını önerebilirim coğrafyada engin eraydını beğenmiştim ben başka hocalar da var hangisi hitap ederse sana ona göre izlersin. Vatandaşlıkta da Erdal kesekler iyiydi. Türkçe ve mat çalışmadığım için onları bilmiyorum. Kolay gelsin şimdiden
Cok teşekkür ederim önerileriniz için 🥰 inşallah herkes emeğinin karşılığıni alir

merhaba, hoşgeldiniz bende 5 ay önce ilk defa taşındım ama sadece sokak değiştirdik ben herşeyi kendim koliledim hazırladım. ama evden eve taşımacı geldi zaten onların büyük kutuları var poşetleri var onlarda yapıyo açılmasınlar diye bantlayabilirsin kolilerin üstüne içinde ne olduğunu yazdım .açarken kolaylık oluyo
Ben çalınma olmasından da çok korkuyorum. Muhtemelen eşyaların yanında olamayacağız çünkü. Ama hiçbir şeyi firmaya bırakmayıp kendim kolilemek istiyorum.

Çok mu kısa kestin ki onun telafisi zor tabi ufak ufak kesicen azar azar
Yeni kapanmıştım demir eksikliği yüzünden çok dökülüyordu dedim kesiyim kimse görmüyor zaten makası aldım kestim yamuk olmuş düzelteyim derken aldı başını gitti ıslakken çok kesmedim sanıyordum kurutunca aynı bu kız gibiydim 🤣

X