Düzenli Evimiz & Hayatımız

O değil de ben ocak ayından beri 28 diyorum aşk olsun bana yani:110:
Eşim son ayına kadar sene yasini söylemiyor 😐
Şuan 27 yim 2 gün sonra 28 olucam ☹️
Bu sene sadece 7 ay 27 yaşında kalabildim 🙄
Ben de son aya kadar sene yaşımı söylerim 😄 ne gerek var erkenden büyütmeye 😄

Ben de son senelerde hiç olmadığı kadar uzattım bu defa omuzlarımı geçti. Hatta boyayı da epey yapmadım ama sonra baktım beyazlar çok boyadım. Kesmeye elim varmadı bi türlü ama istiyorum biraz kısaltmak topuzun altından çıkanlar boneye dolanıyor ondan rahatsız oluyorum

Bone takamıyorum ya iç başörtüleri var ya onları bağlıyorum alışkanlık bone küçük toplamaz ki saçı.
Uzun seviyorsan kesme de dökülme vs çok oluyorsa güçsüzse bakamıyorsan bakımsız görüyorsan hiç acıma kes yine uzayacak nasılsa

Bone takamıyorum ya iç başörtüleri var ya onları bağlıyorum alışkanlık bone küçük toplamaz ki saçı.
Uzun seviyorsan kesme de dökülme vs çok oluyorsa güçsüzse bakamıyorsan bakımsız görüyorsan hiç acıma kes yine uzayacak nasılsa
Bi tane geniş bonem var ondan başka takamıyorum ben de dediğin gibi toplamıyor diğerleri. Sevdim bu halini bayadır uzatmamıştım cansız değil ama çok dökülüyor o yüzden alcam biraz ucundan

Bi tane geniş bonem var ondan başka takamıyorum ben de dediğin gibi toplamıyor diğerleri. Sevdim bu halini bayadır uzatmamıştım cansız değil ama çok dökülüyor o yüzden alcam biraz ucundan
Kozmik takvime göre aslan burcunda mı ne kesiyoduk güçlensin diye unuttum

Şifayı kaptım arkadaşlar. Fenayım. Ahsende hafif öksürük var arada böyle kısık kısık gibi tarif edemiyorum da. Kozalak şurubu ve udi hindi verdim ona uyumadan. İnşallah onun ilerlemez ben bi şekilde geçiririm de

Geçmiş olsun sweet benimde boğazım ağrıyor havalarda iyi neden oldu anlamadım

Uyu canım 😉 senden kıymetli mi kızz az dinlen💚
Yarım saat demiştim 12 ye kadar uyumuşum 🫣
Kafam aksamdan beri balon gibi🙃
Sabah namaz sonrası ders çalışmak istedim ama direk yattım🫠
Oğlum da bugün erken uyandı😐
Onu giydirdim 🐣
Biraz daha uyudum geldi anne yeter çok uyudun dedi🤭
Kalkıp kahvaltısını hazırladım Şimdi yediriyorum 😊
Dişim şuan agrimiyor ama boğazıma doğru bi yer başım ve kulağımı agritti ☹️
Teneffus Zili Teneffus Zili
Kızlar çok geçmiş olsun Allah şifa versin 🤲🏻🙁