Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yüklük dolabını eşimle bosalttik ise gidene kadar yorganları hurcladim
Eşim kalabalik olan ıvır zıvıri çöpe attı
Bende nevrsimleri yastık yüzlerini makineye attım
Bulaşık makinesini çalıştırdım
Ayakkabıigi düzenledim
Canim çıktı biraz dinlenip kalan rutin işleri yapacağım
Birden yüklenmek istemiyorum

Yanında olmak gerek nakliyecilerin siz koli yapacaksınız kolilerin üstüne yazacaksınız yatak odası mutfak tencere plastik diye onlar kolileri taşıyacak.
Dolapları söküyorlar taşınınan evde kuruyorlar koltuk için kendileri büyük streç film getiriyor onları sarıp indiriyorlar.
Koltuk yastıklarını falan büyük çöp poşetlerine de koyabilirsiniz.

Buzdolabı vs için de büyük battaniye gibi örtüleri var onları dolayıp indiriyorlar.

Çok hassas bir eşya çiçek falan kendi arabanız varsa götürebilirsiniz
Cok güzel bilgiler teşekkür ederim. Nakliye firması mi olur yoksa mobilya magazalarina mobilya taşıyan tır, kamyon vs mi olur ondan su an emin degiliz. Galiba Allah'a emanet gidecek eşyalar

Biz sırtımızda evimiz dolaşiyoruz sürekli bir tayin 3 yilda bir iyice sarmalamak lazım ütü masasını iple bağlayabilirsin örtüsünü çikarip merdiveni de yine aynı şekilde biz nakliyeci ile anlaşmiştik gelip ambalajliyolardi evde taşiyolardi başka ile rabi küçük bikaç eşyamz kayip olmadi değil çamasir telimi kaybettiler mesela 😕
Küçük eşyalar sorun degil de bazıları değerli oluyor. Mesela okul için yazıcı almıştım. Arabada götürebilecek miyim yer olacak mı bilmiyorum

L leyl76 biz de yakın zamanda ev taşıdık büyük streç film aldık eve onunla her şeyi sardık belki gelen firma yapmaz diye.
Tabaklarıda 6 lı şekilde streçledik koli tozu bile olmadı direk dolaba kaldırdık.
Ütü masası gibi şeyler için baloncuklu şeffaf örtü var ondan olabilir
Tabaklari sarıp koymak güzel fikirmiş. Bu benim aklima gelmemişti açıkçası. Yapacak olsam aralarina kağıt koyup koliye öyle koyardim galiba 😅

Bazen olur öyle bende son 3 gündür yemiyorum diye bugün 2 yumurta bir kase yoğurt yarım ekmek yemişim bir pişmanlık geldi ama elim ayağım titremye başlayınca yedim artık
Evet olsun pişman olmamak lazım şifa olsun diyip akşam dengelemeye gayret edicem inşallah 🤲🏻😊

X