Düzenli Evimiz & Hayatımız

75CFAE22-463A-4EB3-8216-CA27F79E3114.jpeg

Eşim sabah erken kalkıp almış Nego Nego gel yiyelim 😊bende bunu severim bizdeki adı kazan simidi sokkak simidi de derler

Hayirli sabahlar herkese🤗 bugün bir uyandim eşim ateşler içinde adam hiç hasta olmaz inşallah korona değildir🙄Afiyet olsun tereyaglinin da, sokak simidinin de yeri ayrıdır miss😋bu ara mide bulantısı ile ancak karsidan bakiyorum ama onlara😅 bugun bizim bal şerbeti, ıhlamur, kuru dut cayi ile başladı 🤣

Burda sabah erken yapan yerler var eşim benim için alır:hamarat: bizim zamanımızda okulda da satılırdı❤️
Burada öyle canım aynen, bizim her zaman aldığımız fırın uzak o yüzden haftasonu alırız anca. Yakın yerlerde de var ama bizim fırının ki güzel 😁

Hayirli sabahlar herkese🤗 bugün bir uyandim eşim ateşler içinde adam hiç hasta olmaz inşallah korona değildir🙄Afiyet olsun tereyaglinin da, sokak simidinin de yeri ayrıdır miss😋bu ara mide bulantısı ile ancak karsidan bakiyorum ama onlara😅 bugun bizim bal şerbeti, ıhlamur, kuru dut cayi ile başladı 🤣
Çok geçmiş olsun inşallah mevsim geçişiden dolayı olmuştur hayıra yoralım hayır olsun :110:

Geçmiş olsun umarım değildir.

X