Düzenli Evimiz & Hayatımız

Neler yaptım büyük oğlanların odasını boşalttım yataklarını sildim baza altları duvarlar petek silindi bir makina nevresim yıkandı aşıldı şimdi tül yıkanıyor akşama dolapta sarma vardı ocağa koydum şimdi yanına corbam var makarna yaparım çocuklara biraz cami silirim küçük oğlanların eşyalarını temizledigim odaya yerlestirecem orası geniş diye şimdilik bu kadar

uyudum ya arada firsat bildiler ödevler kaldi bi ilac daha aldim asiri terletti uyutmadilar bi.kendime geldim biraz. midem ve karnim cok kötü agrilar azaldi

aman onu da babaları yaptırsın ya. bulantı mi var ağrı mi loram.

kızlar toz deterjan koyu renklilerde leke veya beyazlatma yapiyor mu?

evet bazen yapiyo ben kısa programda iki kez yıkıyorum. ilkinde deterjanla ikinci de bos:)

aman onu da babaları yaptırsın ya. bulantı mi var ağrı mi loram.

evet bazen yapiyo ben kısa programda iki kez yıkıyorum. ilkinde deterjanla ikinci de bos:)
incileri dökülür prens hazretlerinin
ya sıvı kullaniyodum ama cocuklarin forma falan fazla oldu yetismiyor haftada 1 deterjan almaya basladim

ya sıvı kullaniyodum ama cocuklarin forma falan fazla oldu yetismiyor haftada 1 deterjan almaya basladim

ben üç dort senedir falan kullanmıyorum sıvı deterjan. o da leke bırakıyodu. makineden de olabilir yani.
boronun tozunu kullanıyorum artık. bide lekeli çamaşır değilse normalde kullanılması gereken miktarın yarısı kadar bazen daha da az koyuyorum. ne kadar az kimyasal o kadar iyi.

tamam incilerini de alsın yanına çocuklarını da. yaptırsın ödevleri. sana bisey olsa okumayacak mi bu çocuklar. insanı deli ediyorlar ya.

az dökemiyorum yav sanki temiz olmayacakmış gibi geliyor.

az dökemiyorum yav sanki temiz olmayacakmış gibi geliyor.

valla ben çamaşırları ayrı ayrı yıkayacak kadar takıntılı bi insanım. kafamdaki siniflandirmanin dışına çıkamam çoğu zaman. inan az da olsa çok da olsa fark etmiyo lekeli değilse.

bide çocuğun teni o kimyasalı emiyo diye çok rahatsız oluyorum. ben yumuşatıcı falan da kullanmıyorum. kokmayiversin diyorum kendi kendime.
sen sıvıyı üzerinde yazan kadar ya da biraz daha az koy yıka. iki katı mi koyuyosun deterjani

1 kapak çok kirliyse ve ya camasir miktari fazlaysa ön yikamayla 1.5 2 kapak oluyor bazen

Renklilere kullanıyorum ben sıvı 2 kapak çok onlar konsantre ürünler bol olursa iyi durulanmaz makinen kaç kilo? Koyduğum çamaşıra bağlı artırıp azaltıyorum deterjanı.
Bugün aldım migros sanaldan sıvıların birçok çeşidi yoktu olanlarında fiyatı artmış 101 de aloe veralı rinso var onu alıyodum bu ara bu sefer migrosun deterjanını aldım

bu aralar yaklaşık 1 bucuk haftadır ciddi ailevi problemlerle uğraşıyorum.
arada bir gelip bakıyorum ama ne yazacak keyfim ne katılacak takatim var . tüm günde evde bir koltukta otururyorum. gece uyku problemi yaşıyorum . kendimi toparlamaya çalışıyorum. tekrar aranıza katılcm .

Allah ferahlık versin

1 kapak çok kirliyse ve ya camasir miktari fazlaysa ön yikamayla 1.5 2 kapak oluyor bazen

bence aşırı koyuyorsun loram. deterjan değiştirme koyduğunu azalt.
pandemi yüzünden çoğumuz değişik takıntılar geliştirdik. en baştan beri deterjanı böyle kullanmıyosan bu takıntı emaresi.

Allah selamet versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…