Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dolangeri çok güzel. Su böreği de eh işte. Kötü değil ama daha iyisini görmüştüm 😊
Dolanger miiiii? Çok severim 😍😍

Bizim burdakinden mi alıyorsun yoksa cumhuriyette olandan mı? Cumhuriyet daha çok biliniyor, herkes oradan alıyormuş. Bizim memlekette artık kimse para veya altın günü olunca pasta yapmıyor, direk ev yemeği satan yerlerden alıyor. Geçenlerde kuzenimin eşine gittik, herşey çok güzeldi. Hatta tarif falan istedik, sonra görümcesi dedi ki "Sanki kendisi mi yapmış, hep hazır alıyor. Kendisi söylemediği için orda diyemedim hazır olduğunu" 🤣🤣 ben şoook

Dolanger miiiii? Çok severim 😍😍

Bizim burdakinden mi alıyorsun yoksa cumhuriyette olandan mı? Cumhuriyet daha çok biliniyor, herkes oradan alıyormuş. Bizim memlekette artık kimse para veya altın günü olunca pasta yapmıyor, direk ev yemeği satan yerlerden alıyor. Geçenlerde kuzenimin eşine gittik, herşey çok güzeldi. Hatta tarif falan istedik, sonra görümcesi dedi ki "Sanki kendisi mi yapmış, hep hazır alıyor. Kendisi söylemediği için orda diyemedim hazır olduğunu" 🤣🤣 ben şoook
Bizim burdakinden alıyorum canım. Ben de herşeyi değil ama bazı şeyleri alıyorum canım. Yarın misafirim var, dolanger ve su böreği sipariş verdim. Geri kalanın bir kısmı benden, bir kısmı da annemden.

Dırın dırınnn

📣Gecelerden cuma
📣Sufatlar oldu gara
📣Gelin yoldaşlar bir olak
📣Siyah noktaları fışkırtak

t9606.gif

Nego Nego
kk birinci noteri kk birinci noteri
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
JES JES
Efser Efser
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
golgefeslegeni golgefeslegeni
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
sudem34 sudem34
Tubismavis Tubismavis
A R Y A A R Y A
Selizay Selizay
Teneffus Zili Teneffus Zili
Kitapkontesi Kitapkontesi
fesang fesang

Hahaha Allah iyiliğini versin ramazan davulcusu gibi manilerde düzüyor bak sen😂😂. Surat bugün umrumda değil Masterchef final var hemide canlı yayın.😎 Oğlandan zar zor kumandayı kaptım.

Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom guzum duş şart değil kaynar su buharına sufatını dutucan 5 dk açılıcaklar.
Önce temizliycen sonra herhangi bir siyah nokta ürünüyle temizlik yapıcan.

Bende aparat var onunla yapıyorum bazen de bantla.
Ben iki tırnağımla sıkmayı düşünüyordum, terapi gibi 😂

X