Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağolasın canım masterchef finalistlerini doğru tahmin etmiştim aylar önce yapılan ankette pirge sponsor olmuş sözde bıçak göndereceklermiş yan çizmişler Kazen abi de doğru tahmin eden birkaç kişiye pro üyelik hediye etti sağolsun öyle oldum
Hayırlı olsun süpürgem 🤩

Sağolasın canım Alttaki 7 ziyaretçiyi görmekten başka numarası var mı ?
Hayırlı olsun kuzum.Başka bi numarası yok sanırsam.😂😂 Bizim kızda kafasını hep sağa çeviriyor yamuk olacak bu gidişle ben sola çeviriyorum tekrar çeviriyor düz bi şekilde hiç uyumuyor.Kenarlara müslin bez yada penye battaniye sıkıştırıyorum.😒Ne inatçı bi bebe ya.😅

Hayırlı olsun kuzum.Başka bi numarası yok sanırsam.😂😂 Bizim kızda kafasını hep sağa çeviriyor yamuk olacak bu gidişle ben sola çeviriyorum tekrar çeviriyor düz bi şekilde hiç uyumuyor.Kenarlara müslin bez yada penye battaniye sıkıştırıyorum.😒Ne inatçı bi bebe ya.😅
Teşekkür ederim canım 😍
Yay mıydı 🤣 bir yay olarak anlıyorum

Sağolasın canım masterchef finalistlerini doğru tahmin etmiştim aylar önce yapılan ankette pirge sponsor olmuş sözde bıçak göndereceklermiş yan çizmişler Kazen abi de doğru tahmin eden birkaç kişiye pro üyelik hediye etti sağolsun öyle oldum
Kıızz gece kırmızı olmuş muydun ben mi fark etmedim uyku sersemi 😄

Sana kırmızı çok yakışmış :KK76:

Günayyydınnn ❤
Mutlu haftasonları 📚☕

64094510c4fe5e9ebabfd701e92c194e.jpg

Tebrik kartı gibi mi ki nasıl bir şey ooo kendimi nasıl gizleyecem ? O zaman ziyaretçi olarak geçeceğim herhal

1 daha fazlası gibi görünceksin. Gizli olsaydın orda 2 fazlası yazıcaktı.

Eklentiler

• Screenshot_20220115-102541_Opera.jpg
    Screenshot_20220115-102541_Opera.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 21
Misafir ağırlamak büyük problem herkesin iyi olduğu anı bulmak mesele.

Uzun zamandır görüşmediğimiz bir misafirim gelicek bu akşam. Temizlik hazırlık ödev öyle geçecek günüm.

Ne yapayım onu da bilmiyorum henüz

X