Düzenli Evimiz & Hayatımız

Açıcı yapacağın zaman önce uçlarda ortalardan başla bir 20 dakika bekleyip dillere sür yoksa dipler çok açılıyor. Bu arada youtube da çok video var onlara da bakabilirsin.
Sağol negocum bakayım videolara da
Yaa benim de kahve rengi saça ayrı zaafım var çok severim😍 🤣
Benim de küçükken uçlar öyleydi kapanınca saçlarım koyulaştı çikolata kahve denemek istiyorum daha önce hiç boyamadım saçlarıma kıyamıyorum yıpranır mı diye ama deneyeceğim mutlaka.
Nego Nego nün yazdıklarını pür dikkat okuyorum😁
Senin ne renk ki? Benim orjinalim de kahve boyadığım renkler de öyle bi değişiklik istiyorum

Yaa iyi dedin hindistan cevizi yağını,benim ayaklarıma kullandığım kremim bitti lapitağın ayak kremini kullanıyordum çok güzeldi. Başka kremler var ama hiçbiri yumuşatmıyor onun gibi. Sürekli abdest alınca ayaklarım çok çatlıyor benim. Şimdi ayak törpümü yapıp hindistan cevizi yağı deneyeyim birde😁
Ayak maskeleri var onlardan alayım diyorum ne zamandır hani şu deriyi soyanlardan.
Ellerim benimde çok kuruyor özellikle parmak uçlarım sertleşiyor.
Topuklarını güzelce törpüle sonra hindistan cevizi yağı sür ve çorap giy, gece çoraplarla yat bir iki güne mis gibi olur topukların. Ben dirseklerime de sürerim. Abdest alınca sürekli topuklarım yara olma derecesinde çatlıyor, kanıyor hiç bir kremde fayda etmedi bununla çözdüm. Ellerime çözüm bulamadım çünkü sürekli suda ve deterjan içinde akşamları kremliyorum ama yok bacım olmuyor

Ben geldim gençler hazır mısınız :KK70: :KK70:
Ama nazar etmeyin bakın pislik içinde oturamıyom
Bak daha okumadan maşallah diyorum kuzum 🧿🧿🧿

Sende bana çarpı sarımsak falan koyarsın :KK70: insanın sevdiğinede nazarı değermiş dud ❤

Allah gücüne güç versin sağlık versinde yap her şeyini hepimiz yapalım inş

Topuklarını güzelce törpüle sonra hindistan cevizi yağı sür ve çorap giy, gece çoraplarla yat bir iki güne mis gibi olur topukların. Ben dirseklerime de sürerim. Abdest alınca sürekli topuklarım yara olma derecesinde çatlıyor, kanıyor hiç bir kremde fayda etmedi bununla çözdüm. Ellerime çözüm bulamadım çünkü sürekli suda ve deterjan içinde akşamları kremliyorum ama yok bacım olmuyor

Bulgar kremi var zdrave onu bi al denesene her şeye fayda ediyor

Kızıl her yıkamada akıyor ya bir de havluyu mahvediyor o yüzden pek yapmak istemiyorum 😄😄
Kızıl saç bir hastalık, tam 24 yıldır kızıl saçım, sürekli boyamada yani bir iki yılı devirince akma dert olmuyor artık, renkten kaybetmiyorsun. Bordo saç havlularım var onlardan başka kullanmam saçıma havlu işini öyle çözdüm. Yazın terleyince yastığa çıkar bazen ama yıkayınca çıkıyor, yastıklarımda alez var mitiller sağlam kalsın diye. Kızıl saç kadar insana keyif veren bir renk yok diye düşünüyorum, aşkım kızıl😍

Öncelikle saç rengin ne simsiyah mi yok koyu kumral kahve gibi çok koyu değil mi? Benim çok koyu bi saçım olmadığı halde önce açtım ilk boyarken. Ama sonraki dip boyalarımi hep açmadan yaptim.

Açtın diyelim saçını. Önce bence 12.1 küllü sarıya boyasan iyi olur (mümkünse loreal olsun çok güzel aciyo, koleston olmasın pek acmiyor) küllü sarı adı ama bizim Türk kadınlarının saçı genelde kızıl tonlarina daha yatkın olduğu için sarıya boyayinca sapsari olmucak hemen.. sarı ama turunculu bi sarı olucak. Bunu engellemek için küllü sarilara boyuyoruz. O halde bile yine de hafif turunculuk olabilir. Artık o zamanla azalacak.
Ha ben mesela loreal 12.1 in içine igoranin bi boyası vardı özel turunculugu önlemek icin ondan nohut tanesi kadar katiyordum. (İlla katmak zorunda degilsin)

Boyadiktan sonra da zaten dibin geldikce kafana göre takılırsın gerisi daha kolay. Ben kışın biraz daha 8.1 falan gibi koyu sarilarla dip atiyordum yazn da yine 11, 12.1 falan ruh haline göre oynarsın 😂

Dip not geçeyim. Actinya saçını. Eğer çok açık bi sarı olsun istemiyorum risk almiyim diyosan biraz daha 8.1 gibi koyu renge boyarsin.. yani işte bu senin saçının yapısına ne kadar açtığına bağlı olarak değişiyor. Ben eğer çok fazla actıysam koyu sarıya boyuyordum. Yol fazla açılmadıysa boyayı açık sarı alıp bi ton daha aciyordum..

Yani saçın durumu çok önemli kisacasi🤣maşallah ben de ne boyamisim be daha da bi bu kadar anlatmadiklarm var shsjsjsj

Kaşlarinin da azcık rengini acabilirsin 20 saniye falan beklet yeter hemen yikarsin.
Kız hiç boya deneyimi yok kızın 12 diyosun tarık akan gibi olmasın

Kızıl saç bir hastalık, tam 24 yıldır kızıl saçım, sürekli boyamada yani bir iki yılı devirince akma dert olmuyor artık, renkten kaybetmiyorsun. Bordo saç havlularım var onlardan başka kullanmam saçıma havlu işini öyle çözdüm. Yazın terleyince yastığa çıkar bazen ama yıkayınca çıkıyor, yastıklarımda alez var mitiller sağlam kalsın diye. Kızıl saç kadar insana keyif veren bir renk yok diye düşünüyorum, aşkım kızıl😍

Ah kızıl ❤ ben bordo kızılı çok seviyorum çok uzun kullandım en az deforme olan kızıl tonu bence

Kızıl kullandım yakıştırmıştım da kendime ama aşık olacak kadar değil 😄 kırmızı havlu iyi fikirmiş 😊 şimdi hiç denemediğim bir şey denenemek istiyorum

Bak daha okumadan maşallah diyorum kuzum 🧿🧿🧿

Sende bana çarpı sarımsak falan koyarsın :KK70: insanın sevdiğinede nazarı değermiş dud ❤

Allah gücüne güç versin sağlık versinde yap her şeyini hepimiz yapalım inş
Amin bonusum hepimiz sağlıklı güçlü huzurlu olalım inşallah 😘

Kız ne diyorsun ya 😄

Şaka yapıyorum ya

:KK45:

images

12.1 dediği şu 121 yazan mı Bonus Bonus
12.1 canım 121 değil.

Ana renkler 6-7-8-9-10 şeklindeymiş. Ana renklere farklı tonlar katılıyor işte 7.3 yada 12.1 oluyormuş.

Bence sarı tonlarını birden yapma önceden kızıl yapmışsın açık kahveden kumrallardan git önce hem saç açmayı kavrarsın elin alışır sonucunu görürsün.
Daha cesaretin olur.

X