Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim her mevsim geçişi aynı olur bide dün temizlik yaparken terledim ceyranda kaldım 🤦🏼‍♀️ ılık su içtim biraz önce dediklerini de yapayım

Teşekkür ederim. Aaa kulağıma mı niye 🙊
Bende de oldu boğaz ağrısı. Sonra orta kulak enfeksiyonuna çevirdi. Antibiyotik tedavisi alıyorum. Sağ kulağım hala duymuyor🙃

Herkese günaydın arkadaslar.
Bu dönemlerde aktif olamayabilirim Nego Nego ailevi problemlerim var lütfen dua edin bana mağdur olan idare eden taraf ben olmama rağmen hakarete uğrayan kötü olan yine ben oluyorum kimse kendi kusurunu hatasını görmüyor. Haklılığımın gün yüzüne çıkması için lütfen dua edin bana.
Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Her ne sıkıntın varsa selamete çıkartsın☘️
Başım ağrıyor, sırtım ağrıyor bıktım derslerden 😏
Geçmiş olsun Allah şifa versin☘️

Günaydın kızlar 🙋🏻‍♀️
✔️3 tepsi poğaça yaptım
✔️Kısır yaptım
*Günüm vs var zannedilmesin dün kızımın okulunda beslenmede serbest gündü pankek yapıp koymuştum akşam okuldan gelince niye kısır koymadığımı sordu anlamadım ki kısır nerden çıktı bi arkadaşı mı getirmişti 🤔 madem öyle yarın yapayım dedim gözünü açar açmaz kısır sordu poğaçalar da dondurucu için sabah kahvaltı yapamıyoruz okula götürüyoruz

Bu dönemlerde aktif olamayabilirim Nego Nego ailevi problemlerim var lütfen dua edin bana mağdur olan idare eden taraf ben olmama rağmen hakarete uğrayan kötü olan yine ben oluyorum kimse kendi kusurunu hatasını görmüyor. Haklılığımın gün yüzüne çıkması için lütfen dua edin bana.
Günaydın canım Allah yardımcın olsun sabrını artırsın feraha çıkarsın inş.💜🙏
Zaten hep kadınlar idare ediyor hemde herkesi kadın olarak bunu niyeyse bize reva görüyorlar ama sen hakkını savunmaktan asla vazgeçme baktın bu insanlar anlamayan seni yoran tipler birseyler anlatmayıda bırak bu insanlara kapılarını kapat.
Ben kv ile görüşmüyorum kafam rahat yemin ederim görüşme başlarsa yine başım ağrıyacak nankör insanlar çünkü fıtratları çok farklı.
Hangimiz yazamiyorsak topikte muhakkak bi sorunumuz olmuş oluyor.Hayat bu inişli çıkışlı olacak belli.🤷‍♀️

Günaydın herkese. Dün geceden beri şiddetli boğaz ağrısı yaşıyorum parçalanıyor resmen. Umarım ilerleyip kızıma da geçmez
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin💐 Emziriyorsan maske takarak emzir ben hasta iken öyle yapmıştım işe yaradı evi de bol bol havalandırırsın.

sleepy-sleepy-sleepy-pandas.gif

Buda bennnn🤣 gidiyorummm birşey diyonuz mu🤣🤣
İyi uykular🖐️
Türkiye' ye dönüş yakınsa jetlag olmamak için uyku saatlerini öne çekecek şekilde düzenleme yapın.😊

Günaydın kızlar 🙋🏻‍♀️
✔️3 tepsi poğaça yaptım
✔️Kısır yaptım
*Günüm vs var zannedilmesin dün kızımın okulunda beslenmede serbest gündü pankek yapıp koymuştum akşam okuldan gelince niye kısır koymadığımı sordu anlamadım ki kısır nerden çıktı bi arkadaşı mı getirmişti 🤔 madem öyle yarın yapayım dedim gözünü açar açmaz kısır sordu poğaçalar da dondurucu için sabah kahvaltı yapamıyoruz okula götürüyoruz
Oyy arkadaşında gördü demek ki. Benim küçük de ne görse istiyor hala😅

Hz. Yusuf'u kuyudan ve zindandan kurtaran Rabbim, sizi de sıkıntınızdan kurtarsın iki cihanda makamınızı yükseltsin.

X