Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende ikizlerim yükselenim yengeç ama ikizlerin tüm özelliklerini taşımadım hiç bir zaman yükselen burcumun özelliklerini daha çok taşıyorum. Bir de doğum tarihi net mi belki başka bir burçtur eşiniz:)
Doğum tarihi net diye düşünüyorum ama olacagi son burc ikizlerdir yani.en azindan ikizler yerinde duramaz benimki gece günduz 3gün uyuyabilir🤣
Insallah boyle devam eder 40ından sonra ikizlesmez insallah😁😁

kötü rüyalar sonucu uyuyamadım yine kalktım gecenin nurunda😕
Evi toparladım çocuklara börek yaptım
Biseyler okudum izledim kahvaltı hazırladım
Yataklari topladım havalandirdim evi
Kahvaltı sonrası mutfağı detaylı temizledim
Halilarim yıkamadan geldi evi süpürup sildim halılarımi serdim toz aldim
Balkonlari sildim
Çamaşır yıkandı astım kuruyanlari katladim. banyoyu temizledim. Çorba koydum şimdi odeve

Günaydın canım Allah yardımcın olsun sabrını artırsın feraha çıkarsın inş.💜🙏
Zaten hep kadınlar idare ediyor hemde herkesi kadın olarak bunu niyeyse bize reva görüyorlar ama sen hakkını savunmaktan asla vazgeçme baktın bu insanlar anlamayan seni yoran tipler birseyler anlatmayıda bırak bu insanlara kapılarını kapat.
Ben kv ile görüşmüyorum kafam rahat yemin ederim görüşme başlarsa yine başım ağrıyacak nankör insanlar çünkü fıtratları çok farklı.
Hangimiz yazamiyorsak topikte muhakkak bi sorunumuz olmuş oluyor.Hayat bu inişli çıkışlı olacak belli.🤷‍♀️
Çok sağol canım insanın eşi ailesinin eteğinin altına girerse olan bu olur. Abim ve yengem tartıstığında biz abime bir sürü laf ediyoruz kadın kızıp babasıni evine gideceğine babamlara gider o kadar sırt verip adaleti savunuyoruz ablası dün beni arar aramaz basladı söylenmeye avazım çıktığı kadar bağırdım kızım kokrtu yavrucum aksamdandır aklımdan çıkmıyor olan yavruma oldu suratına kapadım zaten. Hep söylerim ben insanı vezir eden de rezil eden de eşi. Kendi ailesinin sorununu çözecek kadar pasif olmamalı insan dısarıyı niye bulastırsın aile sorununa. Msj atıyorum karta para at gidecem diye nereye demiyor

Slm kizlar
Sabah yataklari topladim.ortalik duzgün du zaten
Ön balkonu yikadim
Salon ve mutfak süpurdüm.supurgemin ic haznesindeki parca kaybolmus muhtemelen haznesini bosaltirken posete dustu ve gitti😑şimdi supurgeden garip ses geliyo of napacam bozulursa
Hamur mayaladim tavada ekmek yaptim kahvaltıya
Kiz kitap okudu onu dinledim soru sordum
Dun yikanan camasirlari topladim katladim yerine yerlestirdim
Mutfak toplandi ocak masa silindi
Salonun tozunu aldim
Tavuk surdum fırina yanina salata.oglan ekmek almaya gitti gelsinde yemegimizi yeriz.
Masallah benim cocuklar cok istahli guya koca evde yok yemek yetistiremiyorum😂
Yarin okul icin biseler yapip buzluga atmaliyim

Bende de oldu boğaz ağrısı. Sonra orta kulak enfeksiyonuna çevirdi. Antibiyotik tedavisi alıyorum. Sağ kulağım hala duymuyor🙃
Yaaa çok geçmiş olsun
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin💐 Emziriyorsan maske takarak emzir ben hasta iken öyle yapmıştım işe yaradı evi de bol bol havalandırırsın.
Teşekkür ederim canım emzirmiyorum çok fazla yakınlaşmamaya çalışıyorum
kötü rüyalar sonucu uyuyamadım yine kalktım gecenin nurunda😕
Evi toparladım çocuklara börek yaptım
Biseyler okudum izledim kahvaltı hazırladım
Yataklari topladım havalandirdim evi
Kahvaltı sonrası mutfağı detaylı temizledim
Halilarim yıkamadan geldi evi süpürup sildim halılarımi serdim toz aldim
Balkonlari sildim
Çamaşır yıkandı astım kuruyanlari katladim. banyoyu temizledim. Çorba koydum şimdi odeve
Bu ara herkes kötü rüya görüyor hayır olsun. Bende bu gece kötü rüya görüp uyandım

Çok sağol canım insanın eşi ailesinin eteğinin altına girerse olan bu olur. Abim ve yengem tartıstığında biz abime bir sürü laf ediyoruz kadın kızıp babasıni evine gideceğine babamlara gider o kadar sırt verip adaleti savunuyoruz ablası dün beni arar aramaz basladı söylenmeye avazım çıktığı kadar bağırdım kızım kokrtu yavrucum aksamdandır aklımdan çıkmıyor olan yavruma oldu suratına kapadım zaten. Hep söylerim ben insanı vezir eden de rezil eden de eşi. Kendi ailesinin sorununu çözecek kadar pasif olmamalı insan dısarıyı niye bulastırsın aile sorununa. Msj atıyorum karta para at gidecem diye nereye demiyor
Haklısın canım sonuna kadar sana katılıyorum.Ama yapı olarakta farklıdır belki.Sen yinede sinirle hareket etme ama bazen bi yaygara koparmak iyi geliyor.Sen uzulecegine her zaman birazda karşıdakilerin canı sıkılsın.
Ben biraz can sıkmaya başladım.Sana da tavsiye ederim güçlü dur en güzeli kuduruyorlar o zaman.😉
Biz de öyle yengeye laf etmeyiz bu insanlar ne seviyesiz benim eşimin ailesi de öyle.Geçen afedersiniz wc ye gidiyorum kv telefonda anlatıyorda anlatıyor yuh dedim sinirlenmedim konuşsun dursun dedim boş insan çünkü.
Görümce ve kocası da gelmiş yukarıdaydı konuşuyorlar tabi ben eve gelince bunlar gitti😁 Terbiyesiz insanlar ya başka işleri yok sanki.Seviye yerlerde benim midem kaldırmiyor zaten bu tip insanları. Hak elbette yerini bulacak sen merak etme.

Yaaa çok geçmiş olsun

Bu ara herkes kötü rüya görüyor hayır olsun. Bende bu gece kötü rüya görüp uyandım
Ay bende gordüm.esimi memurluktan aliyorlardı markette calis diyorlardi.bende olmaz diyordum
Esime 1sene yine ders calis yine sinava gir diyordum. Cok canim sıkıldı ruyamda

Ay bende gordüm.esimi memurluktan aliyorlardı markette calis diyorlardi.bende olmaz diyordum
Esime 1sene yine ders calis yine sinava gir diyordum. Cok canim sıkıldı ruyamda
Valla geçen burda yazanlar vardı kötü rüya gördük diye bu ara hep duyuyorum. Kaza atlattık biraz önce kızımla adamın biriyle kafa kafaya çarpışıyordum az daha. Daha bide bana hatalıymışım gibi davrandı ağzıma geleni saydım ama hırsımı alamadım. Allah korudu çok şükür

Valla geçen burda yazanlar vardı kötü rüya gördük diye bu ara hep duyuyorum. Kaza atlattık biraz önce kızımla adamın biriyle kafa kafaya çarpışıyordum az daha. Daha bide bana hatalıymışım gibi davrandı ağzıma geleni saydım ama hırsımı alamadım. Allah korudu çok şükür
Ay Allah korumus.gecmis olsun canim benim.cok korkarim araba kazasindan.
Bide benim hemen hemen butün rüyalarim çikar gelecekle ilgili

Ay Allah korumus.gecmis olsun canim benim.cok korkarim araba kazasindan.
Bide benim hemen hemen butün rüyalarim çikar gelecekle ilgili
Bende öyle hele kızım varken daha da çok korkuyorum.
Ablamın da öyle düşündüğü başına gelir ya da rüyaları

Yaaa çok geçmiş olsun

Daha dün rüyamda bir tatil beldesinde idim, sahile Urfa sıra gecesi ekibi gelmiş bir tır ile, tırın önünde halay, zılgıt🤣

Geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış.
Bayan sürücü olunca karşı taraf suçlu olsa bile daha çok sesleri çıkıyor 😡
Teşekkür ederim öyle valla. Bide ben direksiyon usta öğreticisiyim sürücü kursu arabası göre göre daha üste çıkıyor biliyor haklı olduğumu da işte.

X