Düzenli Evimiz & Hayatımız

3375C231-6A38-42D4-8297-80CDA4AFAD3E.jpeg

Günaydınlarr canlarımmmm♥️♥️♥️

Pek gelemedim çünkü neden buhrana girmeyeyim 😌
Akşam soda içerken bi aydınlanma geldi bize sodanın ılık olduğunu farkettik buz gibi olması gerekirken.

Hemen dolap kontrolü yaptım malesef yine soğutmuyor. Aynı sebepten zaten gaz basıldı motor değişti ürünü değişmeye gitmiyor arçelik.
Bakalım gelicek servis.
Donsurucuyu kv ye indircem birazını da pişiririm

Akşam soda içerken bi aydınlanma geldi bize sodanın ılık olduğunu farkettik buz gibi olması gerekirken.

Hemen dolap kontrolü yaptım malesef yine soğutmuyor. Aynı sebepten zaten gaz basıldı motor değişti ürünü değişmeye gitmiyor arçelik.
Bakalım gelicek servis.
Ahhh hüzünlü kekimmmm☹️☹️☹️

Günaydın kızlar.. 💐💐
Benim de canım çok sıkkın Rabb'im beni bu dertten çıkarsın istiyorum bana bir yol göstersin.
Çok ciddi bi konu basit bir şey değil dualarınızda yer verin inş.Konu sarpa sarıyor bu dert beni kemiriyor bazen ortalığı ayağa kaldırasım geliyor o derece.
İnş.bi gün buraya da yazacağım bana hak vereceksiniz.
Her daim müminler kazansın iyilik kazansın kötüler ve kötülük kaybetmeye mahkum olsunlar inş.🤲

Günaydın kızlar.. 💐💐
Benim de canım çok sıkkın Rabb'im beni bu dertten çıkarsın istiyorum bana bir yol göstersin.
Çok ciddi bi konu basit bir şey değil dualarınızda yer verin inş.Konu sarpa sarıyor bu dert beni kemiriyor bazen ortalığı ayağa kaldırasım geliyor o derece.
İnş.bi gün buraya da yazacağım bana hak vereceksiniz.
Her daim müminler kazansın iyilik kazansın kötüler ve kötülük kaybetmeye mahkum olsunlar inş.🤲
Senin de kalbine gonlune ferahlik versin rabbim inşallah. Duam seninle de canim benim 🙏

Bakalım gelicek servis.
Allah korusun umarim ciddi bir durum yoktur beyaz esyalar da cozuttu son zamanlarda

X