Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok nego ya merkezi ama mezarlik gibi biz sigamayiz o eve sanirim. Uzakta ama iyi evlere bakiyoruz bakalim
Çalışma gibi bir düşüncen yoksa çocuğunun okul zamanına var yüksek kira yerine başka ihtiyacınızı karşılarsınız Allah hayırlısını kısmet etsin

Günaydın kızlar.. 💐💐
Benim de canım çok sıkkın Rabb'im beni bu dertten çıkarsın istiyorum bana bir yol göstersin.
Çok ciddi bi konu basit bir şey değil dualarınızda yer verin inş.Konu sarpa sarıyor bu dert beni kemiriyor bazen ortalığı ayağa kaldırasım geliyor o derece.
İnş.bi gün buraya da yazacağım bana hak vereceksiniz.
Her daim müminler kazansın iyilik kazansın kötüler ve kötülük kaybetmeye mahkum olsunlar inş.🤲
Allah feraha çıkarsın inşallah

Ahhh hüzünlü kekimmmm☹️☹️☹️

Allah korusun umarim ciddi bir durum yoktur beyaz esyalar da cozuttu son zamanlarda

Eşya sonuçta jesim ciddi ne olabilir? Şu an var ya o kadar umrumda değilki dolap.
İçindekileri balkona koymuşum daha serin diye bugün geliyor servis.

Birisi canıyla uğraşırken başka hiç bir derdin hükmü kalmıyor hepsi basit geliyor.

Sende en iyisini bulursun inşallah ❤

Eşya sonuçta jesim ciddi ne olabilir? Şu an var ya o kadar umrumda değilki dolap.
İçindekileri balkona koymuşum daha serin diye bugün geliyor servis.

Birisi canıyla uğraşırken başka hiç bir derdin hükmü kalmıyor hepsi basit geliyor.

Sende en iyisini bulursun inşallah ❤
Allah razi olsun bonbonum ne güzel dedin sen. Yureginden öpüyorum.❤️ Insaniz ya iste sagligimiz yerindeyken baska seyler muhim saglik gidince hicbirsey muhim olmuyor. Allah hakkimizda en hayırlısıni nasip etsin inşallah 🙏

Loradan haber var. Babasını hala uyutuyorlar Rabbim sağlıkla uyanmayı nasip etsin.
Kendisinin migreni tutmuş serum takılmış. Dua edelim hanımlar yer gök dua ile.
Merak edenler için haber vereyim dedim.
Oyyy oy kalbim bir acidi ki suan nefesim daraldi sanki. Allahim sen koru rabbim sen buyuksun 😭😭😭

Allah razi olsun bonbonum ne güzel dedin sen. Yureginden öpüyorum.❤️ Insaniz ya iste sagligimiz yerindeyken baska seyler muhim saglik gidince hicbirsey muhim olmuyor. Allah hakkimizda en hayırlısıni nasip etsin inşallah 🙏
İnşallah canım benim tam teslimiyette ol Allahtan başka yardımcımız yok bi bakmışsın tıkır tıkır oluvermiş.

Loradan haber var. Babasını hala uyutuyorlar Rabbim sağlıkla uyanmayı nasip etsin.
Kendisinin migreni tutmuş serum takılmış. Dua edelim hanımlar yer gök dua ile.
Merak edenler için haber vereyim dedim.
Efser Efser haber ver demiştin canım

Bonus Bonus kuzum dediğin gibi herşeyin başı sağlık o varsa herşey tamam o yoksa herşey noksan takma canım inşallah sorun cözülür

JES JES kuzum açtığın konunda da dedim evin içine girdiğinde çöpten dahi ollsa ben burayı ev yuva ederim diye kalbine sıcaklık geliyorsa o senin yuvandır kalbinin sesini dinle hakkında hayırlısı en güzeli makulu olanı olsun inşallah

Yok nego ya merkezi ama mezarlik gibi biz sigamayiz o eve sanirim. Uzakta ama iyi evlere bakiyoruz bakalim
Öyle bir evden uzak dur canım enerjini emer bence bende oluyor.😐
İnşallah huzurlu sakin içine sinecek çok çok iyi bir eve ev sahibine denk gelirsiniz aradığınızı bulabilirsiniz.🤲

X