Düzenli Evimiz & Hayatımız

Öyle bir evden uzak dur canım enerjini emer bence bende oluyor.😐
İnşallah huzurlu sakin içine sinecek çok çok iyi bir eve ev sahibine denk gelirsiniz aradığınızı bulabilirsiniz.🤲
Amin canim amin inşallah. Bakalim bugun yine bakmaya gidiyoruz. Rabbim icimize sindirsin hayırlısini versin inşallah

Haşlıyor musun? El kadar minicik şey zaten 🤣
Benimkilere ben her türlü yediririm biliyorsun tamamen kendi zevkim için yapıcam 🤣

Aktif Lora Aktif Lora canımm Loramm çok geçmiş olsunn🥺🥺 Rabbim inşAllah babacığını sizlere bağışlasın dualarımızdasın♥️🤲🏻

Aktif Lora Aktif Lora çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻

Günaydın canlarım. Ben iyiyim sorunlar halloldu sayılır. Bir süre daha çok aktif olamayacağım ama yine de gelir giderim

Aktif Lora Aktif Lora güzel arkadaşım dualarım seninle ❤

Günaydın canlar

Rabbim sifasini versin inşallah dun hep dua ettim sabah namazda da dua ettim. 😪

Aktif Lora Aktif Lora zor biliyorum ama kendini üzüp harap ettme Rabbime teslim ol kuzum
Yanında olup sımsıkı sarılmak isterdim

Kizlar hastayim yatiyorum.
Basta aktiflora olmak uzere Rabbim hepimizin sıkıntısini alsin insallah
Allah razı olsun hepinizden. Gönlümüzde ne varsa ne sıkıntınız varsa gidersin. dua o kadar önemli bişey bir kez daha anladım. Babamın yanina girebildim 5 dk kadar kaldım şükür. İyi bilinci açık beni gördü en azından. Sol tarafa inme inmiş kimildayamiyor. Olsun çıksın insallh halledilir. Başka damarları da tıkalı onları da halledicekler. Gece pıhtı atmış yine hallettik son kritik 24 saat dedi doktor. Çok güçlü kendini birakmadi dedi entubeden çıkmış kendi kendine nefes alabiliyor bu çok iyi bişey dedi. Akşam tekrar kontrol edip gorusucekler abimler doktorla. Tekrar Allah razı olsun hepinze çok teşekkür ederim

Allah razı olsun hepinizden. Gönlümüzde ne varsa ne sıkıntınız varsa gidersin. dua o kadar önemli bişey bir kez daha anladım. Babamın yanina girebildim 5 dk kadar kaldım şükür. İyi bilinci açık beni gördü en azından. Sol tarafa inme inmiş kimildayamiyor. Olsun çıksın insallh halledilir. Başka damarları da tıkalı onları da halledicekler. Gece pıhtı atmış yine hallettik son kritik 24 saat dedi doktor. Çok güçlü kendini birakmadi dedi entubeden çıkmış kendi kendine nefes alabiliyor bu çok iyi bişey dedi. Akşam tekrar kontrol edip gorusucekler abimler doktorla. Tekrar Allah razı olsun hepinze çok teşekkür ederim
Çok şükür daha iyi olacak Allahın izniyle 🤲🏻

X