Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hepsini bi anda yapma canım. Birini yaptıktan sonra arada en azından arada 1hafta olsun. Mesela biz oğlumda da kızımda da önce emmeyi bıraktı sonra odaları ayırdık sonra da wc. Oğlumda süre daha kısaydı ama kızımda her birinin arası 3 4 ay sürdü.
Aynen canım sırayla yaparım insallah. Bende emmeyi bırakıp çişini öğrendikten sonra odasını ayırayım diye düşündüm

Çocukla ilgili tabiki gösterdiği yere işeyen çocuğa hangi anne sabırlı olmaz :işsiz:

Küçükken öğretcez diye 1 ay ya da aylar uğraşmak var büyüdümü 3-4 günde öğretmek var. Acele etmemek lazım
Yeğenim benimkinden 6 ay küçük o bizimkinden önce öğrendi biraz çocuğa biraz da annenin sabrına bağlı sanırsam

Çocukla ilgili tabiki gösterdiği yere işeyen çocuğa hangi anne sabırlı olmaz :işsiz:

Küçükken öğretcez diye 1 ay ya da aylar uğraşmak var büyüdümü 3-4 günde öğretmek var. Acele etmemek lazım
Aynen valla bizimki 3 gün direndi 4. Gün yaptı hem de alaturkaya bazen diyorum ki iyi ki geciktirmişim

Yeğenim benimkinden 6 ay küçük o bizimkinden önce öğrendi biraz çocuğa biraz da annenin sabrına bağlı sanırsam
Aynen canım her cocugun farklı oluyor Kuzenimin kızı 2 yasına girmeden öğrendi mesela. Ben bi deneyim dedigim gibi agustos Eylül gibi olmazsa diğer yaza kalır galiba hayırlısı bakalım 😊

Aynen canım her cocugun farklı oluyor Kuzenimin kızı 2 yasına girmeden öğrendi mesela. Ben bi deneyim dedigim gibi agustos Eylül gibi olmazsa diğer yaza kalır galiba hayırlısı bakalım 😊
Aslında ben de yaz diye diye ertelemişim hep maşallah evler sıcak bi de gözün üstünde oluyor sürekli tetikte oluyorsun kaçırdığı an zaten üst baş değişiyor hep gerçi bizimki gece kaçırmadı ama sürekli yokluyordum gece bile 1 ay önce kadar öğrendi bizimki Allah’a şükür üşütmedi

Aslında ben de yaz diye diye ertelemişim hep maşallah evler sıcak bi de gözün üstünde oluyor sürekli tetikte oluyorsun kaçırdığı an zaten üst baş değişiyor hep gerçi bizimki gece kaçırmadı ama sürekli yokluyordum gece bile 1 ay önce kadar öğrendi bizimki Allah’a şükür üşütmedi
Masallah canım iyi olmus kardesi doğmadan aradan cıkmıs😊

Hayırlı sabahlar :KK36:
bb67ed47f61d6ce25def39020d6f7c77.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu