Eczaneden alınan kozmetik ürün iade edilir mi?

O zamana kadar elimi kullanmam gerek ama bebeğim var ona bakmam lazım.
Çise geçtik yazın altını açıyor lazimliga koyuyorum.siliyorum wcye dokuyorum.gun içinde elimi sürekli yıkıyorum haliyle .okula giden çocuğum var okuldan geliyor yemek hazırlığı.benim bakmam gereken çocuklarım var.keyfi elime şurup iyileşmesini bekleyemem ki uzun sure
Öyleyse bunları önceden düşünüp almayacaktınız. Hiçbir eczane geri almaz maalesef

Kolajeni internetten satabilirsiniz belki makul bir indirimle. Düzenli kullananı ucuz bulunca alır. Ama iade edebileceğinizi sanmıyorum

1 kere sürmeyle sonuç mu alınır? Nerde var o hayat? Verdiğim para içime oturdu ben vazelin alırım elimde ne olursa olsun umrumda değil desenize siz şuna. Geri almazlar kusura bakmayın.

Ben iade etmiştim, bir krem almıştım dermokozmetik cildim reaksiyon gösterdi ve geri iade etmiştim. Paramı da olduğu gibi aldım.

Kolajen bir iki kullanımda etki etmez zaten..bir süre kullanıp bir süre ara veriyorsunuz. Diğeri için de üzgünüm ki geri almazlar. Dermatoloji uzmanına gidin,böyle kozmetik ürünleriyle sonuç alacağınız birşey gibi durmuyor anlattiklarinizdan. Geçmiş olsun

Açılmış ürün iade edilmez hadi size alerji yapsa neyse ama siz memnun kalmadım şikayetiyle iade etmek istiyorsunuz. Ek olarak şunu söylemek istiyorum 2 günde hiçbir ürün öyle mucizevi bir etki yaratmaz. Uzun süre düzenli kullanmanız lazım

Çok geçmiş olsun. Birkaç günde sonuç vermez siz yine de şansınızı deneyin. Bunu yaşayan iki farklı arkadaşım var. Birinin sebebi yaşadığı yoğun stres, diğerinin ki bir ürüne karşı alerji. İyi bir doktora gidip neden kaynaklanıyor önce bunu bulmanız gerekiyor. Eminim şimdiye kadar kim ne söylediyse çare olacak diye uyguladınız. Bu durumu daha da kötüleştirebilir.

Çok geçmiş olsun ya ama bana sorun daha çok içten gibi geldi böyle krem sürmekle olacak iş değil sanki...kolajen aslinda evet cildi icten nemlendirir ama tam faydasını gormek için 3 ay içilir mesela sonra 3 ay ara verilir o yüzden hemen etki beklemeyin biraz zaman tanıyın...

Öyleyse bunları önceden düşünüp almayacaktınız. Hiçbir eczane geri almaz maalese

Kolajen bir iki kullanımda etki etmez zaten..bir süre kullanıp bir süre ara veriyorsunuz. Diğeri için de üzgünüm ki geri almazlar. Dermatoloji uzmanına gidin,böyle kozmetik ürünleriyle sonuç alacağınız birşey gibi durmuyor anlattiklarinizdan. Geçmiş olsun
Tşk ederim.
Eczacıya memnun kalmadığımı söyledim.bence bana gerekli şeyler vermedi.cildume yönelik yüz için genelde verdi.kremde hiç benim sikintimla alakalı bişey d cildi zaten.oda getirin alalım iade d di götürdüm iade ettim.parami geri aldım yarına iyi bir dermatologdan randevu aldım.10:30 da insalh şifa olur bir daha yaşamam bu sıkıntıyı.tuce rabbim tüm hastalara şifa versin🙏

X