Eden bulur mu ? Bulmalı mı ?

İlişkimiz kötü değil aslında. Her ne kadar sorunlar yaşasakta...
bende iyileşince kendisi konu açarsa konuşmayı düşünüyorum aslında ama yok o konu açmazsa, bende ilk konuşan olmayacağım.
Bu arada sizin racon da baya iyiymiş ☺️👍🏻
Bizde o racon hep tek taraflı oluyor nedense 🤷🏻‍♀️😁

Bu olay üzerinden farkındalık geliştirirsiniz siz de , benim memitolar tadilata girdiğinde ben de aynı hassasiyeti beklemiştim, bundan sonra benim yaptığım gibi ol lütfen, ömür uzun daha birbirimize çok muhtaç olucaz dersiniz 🤓

Bu olay üzerinden farkındalık geliştirirsiniz siz de , benim memitolar tadilata girdiğinde ben de aynı hassasiyeti beklemiştim, bundan sonra benim yaptığım gibi ol lütfen, ömür uzun daha birbirimize çok muhtaç olucaz dersiniz 🤓
Ay süpersiniz yaaa 😁😁
Bu cümleleri elime yazmam, ezberlemem lazım konu açıldığı an direk tak tak benim memitolar... diye başlamalıyım 🤣

Yargı dizisi izleyicileri gibi en ufak ayrıntıyı kaçırmamış burcak86 burcak86 😁
Baya da süpersonik fikirler veriyor bana...
bindik bi alamete, gidiyoz kıyamete 😂

Ya işin özü aslında insanlar yaşlandıkça bencilleşiyor bu doğal sürecin bi parçası, ben ömrümü neye harcadım şuan bana geri dönen diye garip bi iç hesaplaşmaya giriyorlar aslında, bu arada kendi gördükleri ilgiyle o kadar kafayı bozuyorlar ki çoğu zaman karşı tarafı ihmal ediyorlar, aslında bu olay bence yaşlılar için çok normal ama madem aranız iyiymiş ee belli iyi de bi insansınız zamanı gelince ufaktan siteminizi edersiniz, o da daha çok dikkat eder.

Bu arada yargı fanıyım cidden, diziyi böyle pür dikkat izliyorum haha 🤓

Ya işin özü aslında insanlar yaşlandıkça bencilleşiyor bu doğal sürecin bi parçası, ben ömrümü neye harcadım şuan bana geri dönen diye garip bi iç hesaplaşmaya giriyorlar aslında, bu arada kendi gördükleri ilgiyle o kadar kafayı bozuyorlar ki çoğu zaman karşı tarafı ihmal ediyorlar, aslında bu olay bence yaşlılar için çok normal ama madem aranız iyiymiş ee belli iyi de bi insansınız zamanı gelince ufaktan siteminizi edersiniz, o da daha çok dikkat eder.

Bu arada yargı fanıyım cidden, diziyi böyle pür dikkat izliyorum haha 🤓
Teşekkür ederim o sizin iyiliğiniz. 😘
Dediğiniz gibi bende en son bu karara vardım zaten.
İlerki süreçte kendisi konu açarsa bende diyeceklerimi söylerim. Yok açmazsa da bende açmayı düşünmüyorum. Hayırlısı bakalım. Olur böyle şeyler 😐

YARGI’ya bende bitiyorum. İzlerken nefes almıyorum desem yeridir.
O yüzden dedim zaten “en ufak ayrıntıyı ” diye 😍👍🏻
Pazara da daha çok var yaaaa 🤦🏼‍♀️😒

Teşekkür ederim yorumunuz için.

İşte hasta olunca dayanamadım. Acaba bi ihtiyacı var mıdır ? 3 oğlu var birisi engelli 2 oğlu var toplamda kızı yok. Acaba istediği bişey var da oğullarından çekiniyor olabilir mi ? Diye aradım ki dediğim gibi de oldu. Ped falan istedi aldım gönderdim. Zor durumda kalmasın, benim de annem hastanelerde çok yattı bilirim oraları destek olayım dedim işte ....
1 gün aramayınca da kötü oldum ama dediğiniz gibi şükür eşim beni destekledi.
Siz insanlığınızı yapmışsınız, iyi de yapmışsınız. Eşiniz de size hak vermiş. O yüzden bu kadar kinlenmeye gerek yok. Kadın belki oğlundan ilgi bekledi, ona nazlanmak istedi. Siz üzerinize alınmayın.

Allah razı olsun desteğiniz için. Hayatınıza hep iyi insanlar çıkar inşallah. Rabbim büyük elbet 🤲🏻
Bugün de aradım kayınvalidemi anne nasılsın iyi misin diye. “İyiyim sağol, dün aramadın hastalandın mı yoksa ? ” dedi "bende yok anne, babamlara gittim dedim. Bende (diyelim eşimin adı Ahmet) Ahmet’i aradım sordum. Sonra bize yemek getirdi. Bugüne de yemek yok, sende varsa gönder.” Dedi. Bende “tamam anne göndereyim” dedim ve akşam üstü 3 çeşit yemek gönderdim tekrar. Yani durumumu anlattım, normal şekilde kapattık.
Dediğiniz gibi bi konuşma yaşasak belki de sırasında tekrar eşime bişeyler söyleme kozunu bulacak bilemiyorum.
Baktım çok çok içimde tutamazsam sonra söylerim. O anki ruh halime bağlı tabii.
Kv iyi diyorsun ama ben hiç iyi elektrik alamadım. Bir gün aramadın diye eşine sitem etmeler, hesap sorar gibi dün aramadın hasta mıydın demeler, yemek istemeler. Evdeki erkekler hiç yemek yapamıyor mu? Bence siz fazla şımartmışsınız bu aileyi. Önceki yorumlarım bu detayları bilmedendi. Sizi kullanmalarına izin vermeyin. Diğer oğlu evli mi? Bekarsa evlensin, sizin kıymetinizi anlarlar.

Kv iyi diyorsun ama ben hiç iyi elektrik alamadım. Bir gün aramadın diye eşine sitem etmeler, hesap sorar gibi dün aramadın hasta mıydın demeler, yemek istemeler. Evdeki erkekler hiç yemek yapamıyor mu? Bence siz fazla şımartmışsınız bu aileyi. Önceki yorumlarım bu detayları bilmedendi. Sizi kullanmalarına izin vermeyin. Diğer oğlu evli mi? Bekarsa evlensin, sizin kıymetinizi anlarlar.
Ay valla iyi diyorum ama bakmayın siz bana iyi dediğim kırk gün yaşamıyor 😁 Kayınvalideme iyi desem bazen oluyor beni şoka uğratıyor. Kötü de desem iyi bir şey yapıyor, sonra kötü dediğim için vicdan yapıyorum. Yüzüne bakamıyorum, utancımdan. Bende anlamadım 🤷🏻‍♀️ Biraz tutarsızlık var gibi sanki hareketlerinde.

Evdeki erkeklerin yemekle uzaktan yakından alakası yok. Kayınpederim aşırı sorumsuz birisi zaten umrunda olmaz, kim ne yemiş, kim ölmüş .... dönüp bakmaz bile. 30 yaşındaki kaynım zihinsel + fiziksel engelli, 20 yaşındaki kaynım ise askerliğini yapıyor, cenaze için izne gelmişti annesi corona oldu ki aşırı gaddar birisi.
Evli de değil.

Siz insanlığınızı yapmışsınız, iyi de yapmışsınız. Eşiniz de size hak vermiş. O yüzden bu kadar kinlenmeye gerek yok. Kadın belki oğlundan ilgi bekledi, ona nazlanmak istedi. Siz üzerinize alınmayın.
Gerçekten kinlenmiyorum, sadece sizinle paylaşmak istedim.
Yorumunuz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim ☺️

X