Edepli edebinden susar, edepsiz susturduğunu sanar.

Malesef ailemin yanına geldikten sonra nefes aldım kendime çok kızdım. Nasıl ezdirmişim kendimi tepeme çıkarmışım resmen. Psikolojik baskı o kadar kötü birşey ki, soba zehirlenmesi gibi göz göre göre zehir yutuyorsun haberin olmuyor. Benim ki, de o misal oldu. Çünkü yıllarca ailem kızım aman ha saygılı ol, saygıda kusur etme, görmezden gel duymazdan gel sen orada teksin Allah korusun başına birşey gelse bizden önce onlar yanında olacak dedi hep. Beni üzdüler ailem üzülmesin duymasın diye hep içime attım. Ne oldu gizledim onlarda kendilerini bişey sandılar. Artık geçmişi orda bıraktım kızımla kendime güzel hayat diliyor ve çabalıyorum bunun için. Kimse benden daha kiymetli ve öncelikli değil bunu çok iyi anlıyor ve uyguluyorum. İlahi adaletin zamanında tecelli etmesini ve bunu bana görmeyi nasip etmesini tüm kalbimle istiyorum.
Aile nin yanında olmana çok sevindim ❤️ Sen dik dur seni kandırmalarına da izin verme o koydukları fotografları yazıları vs hepsini kanıt olarak al mahkemede delil olarak sun.. Sakın acıma cocuğum un babasıdır diye asla düşünme terbiyesizler ailesi de terbiyesiz kendisi de.. Ailen Yurt dışındamıy dı?

Yazıklar olsun öyle görümceye de halaya da. İnsanlığına tüküreyim onun. Aba altından sopa gösteriyor haspam.
Benim şerefsiz abim yengemi aldattı, peşine adam taktım fotoğraflarını çektirdim yengem dava açarsa delili olsun diye, telefonundaki mesajlarının fotoğraflarını çektim, abim de bu herif gibi yengemi dövdü elinden zor kurtardım çocuklar analarını öyle görmesin diye ben dayak yedim, yengem günlerce gecelerce koynumda ağladı, mahkemede en büyük şahidin benim boşa bunu dedim, cümle aleme rezil ettim abimi, kendi gibi bulduğu ahlaksızın evine gittim anasına babasına ne bok olduğunu anlattım kızlarının, birşey yapacağımdan değilya tehdit ettim korkudan kafayı yediler, yolda kimi görseler kiralık katil sanıyorlardı, yurt dışına kaçtı cici yenge.yeğenlerim için canımı veririm canımı. Abim çocukları yengemden kaçıracak diye günlerce sakladım çocukları, asla annelerinden ayrılmalarına müsaade etmedim.
Çok sinirlendim ya hayatımı yazdım resmen. Afedersiniz. Hiçbir insan evladı bir de hala yani kanından canından o yavru böyle davranmaz.
Hepsinin ne mal olduğu dökülmüş ortaya.
Sakince çok dikkatli davranın hiçbiri değil siz ve yavrunuz kazansın
Öpüyorum evladınızı, Rabbim sizi ayırmasın
Sizin anıtınızı yapsınlar, ibret-i alem olarak...

bende gelınımızden yana olmustum bır mevzuda
abımın gercek yuzu yanlısı ortaya cıkınca
dertlesıyorduk bana dert yanıyordu bende hak verıyordum
bazı konu sahıplerı gıbı :KK70: esım benı dövuyor aldatıyor dedıklerınde serefsız o adamdan bosan denınce kocam hakkında oyle demeyın dıyenlerden :KK70:
gelın bana sen ne bıcım kardessın ne olursa olsun sımdılık o kocam lutfen boyle konusma demıstı bana :KK70:
bazıları da görümcek sevıyor
Dengesiz. Onun kurtulası değil dedikodu yapası gelmiş. Öylesi için bir daha kılımı kıpırdatmam. Yarın birgün ah ah a dostlar ben yuvamın derdindeyken görümce bizi boşamaya çalışıyordu der. Zavallılar ya

İyi günler kızlar. Başlık tam şuan yaşadığım durum. Dün akşam bana anlaşmalı boşanma protokolü gönderdi toplam maddi manevi 30 bin tazminat çocuğa 500 ve ben çalışmıyorum. 11 aydır artık 1 lirası kursağımızdan geçmedi. Yani destek olmadı.
Neyse ben kabul etmeyeceğimi söyledim vay efendim kafama sıkarım, bir canım var öleyim de hiç birşey alama sanki istediğimi babasının hayrına verecek ben 50 bin istedim gayet makul bir fiyat, ve 750 çocuğa. Bu kadar şeye rağmen kendime yakıştırıp nafaka istemedim. Allahım msjlarda resmen elinde olsa beni öldürecek 🤦🏻‍♀️ uçak biletimizi kendisi aldı e o zaman gelme ben bileti iptal etdiricem dedi. Bende dedim paşa gönlün bilir iptal ettir gelmeyelim.
Gece bitti kapattım telefonu uyudum bugün beni ablası aradı canım neden böyle yapıyorsun. E işte sen ona demişsin kızın ailesine söyleyecem evli oldugunu vs eee dedim inkar ediyordu hani kafamda kuruyordum noldu şimdi, e kızın ailesi zaten evli oldugunu biliyormuş sen kötü olmanla kalırsın. Dedim bırak ben kötü olayım. Sen çalışmıyorsun mahkemede çocugu isterse devlet memuru oldugu için ona verirler sen ortada kalırsın dedi senin üzülmeni istemem. Dedim canım o elinden geleni ardına koymasın bende koymayacam dedim. Hiç birşey yapamazsın olan sana olacak orta yolu bulun ne veriyorsa al yoluna bak seni istemiyor bak gönlü başkasında diyor. Neyse dedim sen benim için üzülme istediğini yapsın çekişmeli boşanalım benim acelem yok dedim.
Uğraşmak istemiyordum gerçekten böyle olunca da korktuğumu sanıyorlar 🤦🏻‍♀️ aldatan kendisi,darp eden psikolojik şiddet gösteren kendisi, evimin eşyalarını su fiyatına satan kendisi, benim TV ve bir çok eşyam o onursuz gurursuz kızın evinde, bize bakmayan kendisi e neymiş o polis devlet memuru onun istediği olurmuş beni kimse dinlemezmiş hem ben çalışmıyormuşum. Böyle bir dünya varmı gerçekten?

Lütfen sizden rica ediyorum direnmekten vazgecmeyin sonuna kadar siz haklısınız kusurlu olan bir an once bisanmasi gereken o.

Devlet memuru olmasi her zaman avantaj degil. Maasini saklayamaz eksik soyleyemez. Polis maasları 6 binden asagi degil diye biliyorum en az 1000 tl den az nafaka istemeyin cocugunuza.

Ayrica gorumceniz sizi manuple etmeye calisiyor. cocugu sizden alip ne yapacak metresine mi baktiracak?

Birinci gorumcenize inanmayin kimse sizden cocugu alamaz.ikincisi normalde boyle seylerde bosanin derdim ama siz sakin bosanmayin o koca kisisinin burnundan getirirn.bosaninca yaptiklari yanina kalacak evlenip keyfini surecekler.asla bosanma zaten yurtdisindasin sana hicbir halt yapamaz.esiniz nasil biri ya cocugunu hic mi ozlemiyor yazik kiziniza.bu adama acimayin

Bu arada sen bakma ex gorumceye devlet memuru olduğu icin maas bankaya yatar nafakayi odemezse haciz koydurmak kolay olur. sirf nafaka vermemek icin patronuyla anlasip elden maas alanlar var. devlet memuru boyle bir sey yapamaz.

yani devlet memuru mahkeme ondan yana diye bir dunya yok.

Bu arada sen bakma ex gorumceye devlet memuru olduğu icin maas bankaya yatar nafakayi odemezse haciz koydurmak kolay olur. sirf nafaka vermemek icin patronuyla anlasip elden maas alanlar var. devlet memuru boyle bir sey yapamaz.

Kadını cahil bellemişler sıkıyorlar da sıkıyorlar yalanı.

Lütfen sizden rica ediyorum direnmekten vazgecmeyin sonuna kadar siz haklısınız kusurlu olan bir an once bisanmasi gereken o.

Devlet memuru olmasi her zaman avantaj degil. Maasini saklayamaz eksik soyleyemez. Polis maasları 6 binden asagi degil diye biliyorum en az 1000 tl den az nafaka istemeyin cocugunuza.

Ayrica gorumceniz sizi manuple etmeye calisiyor. cocugu sizden alip ne yapacak metresine mi baktiracak?
Avukat tutmaya gücüm olmadığını bildiklerinden dolayı bu kadar rahatlar. Hele bir avukatla anlaşırsam bakalım o zaman neler olacak. Allah kimseyi insanın hayasızıyla sınamasın.
Birinci gorumcenize inanmayin kimse sizden cocugu alamaz.ikincisi normalde boyle seylerde bosanin derdim ama siz sakin bosanmayin o koca kisisinin burnundan getirirn.bosaninca yaptiklari yanina kalacak evlenip keyfini surecekler.asla bosanma zaten yurtdisindasin sana hicbir halt yapamaz.esiniz nasil biri ya cocugunu hic mi ozlemiyor yazik kiziniza.bu adama acimayin
Asla acımıyorum asla umursamıyorum. Kızımın böyle bir babası oldugu için çok üzgünüm. Kızımın tek saç teline kurban ederim hepsini.istanbuldayken 5 ay gelip çocuğu görmedi 10 dakikalık mesafeden ki, çocuk görmesin unutsun diye. Benim Yavruma bu acıları yaşattı o baba müsveddesi.

Sen çalışmıyorsun o memur ona verir mahkeme talep ederse caaağnımm dedi. Taleb etse bile hakkı yok ya aylarca çocuğunu merak etmeyen bir babaya mahkeme çalışıyor diye verirse o zaman batsın bu dünya.
Kadını cahil bellemişler sıkıyorlar da sıkıyorlar yalanı.
Muhatap olmamak seviyelerine inmemek adına konuşmayıp sustukca, öyle bellediler bacım.

Gönlü güzel olan güzel görür lily cim harika olan sensin
Aslında ben olması gerekeni yaptım ama insanlar okadar yoldan çıkmış hak hukuk adalet ahlak o kadar yokolmuş ki olması gerekeni yapana bile sevinir olduk ah ahh
Benim babam abimin yaptıklarını öğrenince beyin travması geçirdi, beni bile tanımıyordu, abimi sildi attı tam 10 yıl adını bile andırmadı, yengemin boşandığını çocuklarla memleketine döndüğünü öğrenince ben senin ananın babanın yüzüne nasıl bakarım kızım ben sana baba olamadım dedi, siroz oldu, torunlarının hasretinden komaya girdi.
Eski yengem ve yeni eşi babamın elini öpmeye geldiler, o sırada misafirimiz vardı, bunlar kim dediler, babam kızım ve damadım diye tanıttı. Yengem hala anneme annem babama babacım bana da kardeşim der.
İster abim olsun, ister kocam, ister anam babam, Allah haksızın yanında-arkasında olmaktan korusun beni.
Bana göre yanlış yapan zaten hatalı, yanlışın yanında olan ondan da hatalı
Siz gerçekmisiniz ya ?Ne yüce gönüllüsünüz ...

Ben sizin yerinizde olsam hiçkimseye açık vermem ılımlı konuşur mahkemede yok vazgeçtim şöyle olsun, bir sonraki mahkemede ama ben şunu istiyorum, daha sonrakinde aaa ben kocamı seviyorum vazgeçtim boşanmak istemiyorum diye diye yıllarca süründürürdüm. Kocanız ahlaksız bir herif olarak yanındaki metres olarak metres ailesi de p…k gibi yaşayıp gitsinler.

siz ne kadar muhteşem bir kadınsınız, sizi ve ailenizi tebrik etmek istedim. Allah sizin gibi insanlara çıkarsın yolumuzu, sizin de evlatlarınızın da ayağına taş değmesin. Güzel kalbinizden öpüyorum.

siz ne kadar muhteşem bir kadınsınız, sizi ve ailenizi tebrik etmek istedim. Allah sizin gibi insanlara çıkarsın yolumuzu, sizin de evlatlarınızın da ayağına taş değmesin. Güzel kalbinizden öpüyorum.
Allah razı olsun bilmukabele.
Yok ya hiç mükemmel değilim, ne hatalarım var bilseniz, öyle denk geldi anlatıverdim, bunca yıl geçti hala öfkem dinmedi ondan herhalde.
Benim evladıma hayır dua edenin ben ellerinden öperim
Sizin güzel göresiniz varmış marifet sizde

İyi günler kızlar. Başlık tam şuan yaşadığım durum. Dün akşam bana anlaşmalı boşanma protokolü gönderdi toplam maddi manevi 30 bin tazminat çocuğa 500 ve ben çalışmıyorum. 11 aydır artık 1 lirası kursağımızdan geçmedi. Yani destek olmadı.
Neyse ben kabul etmeyeceğimi söyledim vay efendim kafama sıkarım, bir canım var öleyim de hiç birşey alama sanki istediğimi babasının hayrına verecek ben 50 bin istedim gayet makul bir fiyat, ve 750 çocuğa. Bu kadar şeye rağmen kendime yakıştırıp nafaka istemedim. Allahım msjlarda resmen elinde olsa beni öldürecek 🤦🏻‍♀️ uçak biletimizi kendisi aldı e o zaman gelme ben bileti iptal etdiricem dedi. Bende dedim paşa gönlün bilir iptal ettir gelmeyelim.
Gece bitti kapattım telefonu uyudum bugün beni ablası aradı canım neden böyle yapıyorsun. E işte sen ona demişsin kızın ailesine söyleyecem evli oldugunu vs eee dedim inkar ediyordu hani kafamda kuruyordum noldu şimdi, e kızın ailesi zaten evli oldugunu biliyormuş sen kötü olmanla kalırsın. Dedim bırak ben kötü olayım. Sen çalışmıyorsun mahkemede çocugu isterse devlet memuru oldugu için ona verirler sen ortada kalırsın dedi senin üzülmeni istemem. Dedim canım o elinden geleni ardına koymasın bende koymayacam dedim. Hiç birşey yapamazsın olan sana olacak orta yolu bulun ne veriyorsa al yoluna bak seni istemiyor bak gönlü başkasında diyor. Neyse dedim sen benim için üzülme istediğini yapsın çekişmeli boşanalım benim acelem yok dedim.
Uğraşmak istemiyordum gerçekten böyle olunca da korktuğumu sanıyorlar 🤦🏻‍♀️ aldatan kendisi,darp eden psikolojik şiddet gösteren kendisi, evimin eşyalarını su fiyatına satan kendisi, benim TV ve bir çok eşyam o onursuz gurursuz kızın evinde, bize bakmayan kendisi e neymiş o polis devlet memuru onun istediği olurmuş beni kimse dinlemezmiş hem ben çalışmıyormuşum. Böyle bir dünya varmı gerçekten?
Kendilerinden o kadar eminler madem ne diye bu kadar kızışmışlar?
Kanma onlara, donuna kadar al hatta yetinme seni aldattığı kadınada manevi tazminat davası açda görsünler.

Allah cezalarını versin,verecekte sizde görmesenizde duyarsınız..kesinlikle kabul etmeyin size sunduğu sadakayı pardon nafakayı...ihtiyacınız oldupundan değil süründürmek için

Kızlar konuya güncellenme nasıl yapılır bilmiyorum. Burdan son gelişmeyi yazıyorum. Boşandım tek celsede bitirdim. Ailem muhatap olmamı istemedi bitir biran önce çocuk da etkilenmesin daha fazla dediler. Tabi biz İstanbula geldik mahkeme gününe kadar hergün gelip çocuğu aldı ilgilendi mahkeme oldu bitti o oldu bir daha gelmedi kızıma da hiç bir zaman babayı kötüelemediğim için bu defa babası gelmiyor diye bana tripleniyor. Babayı arıyorum işteyim diyor sevgilisiyle gezip tozup foto paylaşıyor. Böyle insana ne diyesin artık. Boşandık arkadaşlar sabahı sevgilisiyle foto atmalar profile isim yazmalar 33 yaşındakı adamın böyle salak salak şeyler paylaşmasınamı yanayım, çocuğu aramamasına mı yanayım. Daha bunlar yaşadıklarımın yanında hiçbirşey.
Neyse tası tarağı topladım İstanbula yerleşecektim. İş buldum ev bulamıyorum uygun. Kreşler desen 1500den başlıyor. Çalışmayıp evde otursam kardayım. Tek başıma ev bakıyorum emlakçısı, ev sahibi defalarca kandırılmaya dolandırılmaya ramak kaldım. Tacizleri anlatamam zaten. Kadın olmak çok zor. Boşanmış kadın olmak daha zormuş. Allah benim durumumdakı bütün arkadaşlarıma yardım etsin.

Kızlar konuya güncellenme nasıl yapılır bilmiyorum. Burdan son gelişmeyi yazıyorum. Boşandım tek celsede bitirdim. Ailem muhatap olmamı istemedi bitir biran önce çocuk da etkilenmesin daha fazla dediler. Tabi biz İstanbula geldik mahkeme gününe kadar hergün gelip çocuğu aldı ilgilendi mahkeme oldu bitti o oldu bir daha gelmedi kızıma da hiç bir zaman babayı kötüelemediğim için bu defa babası gelmiyor diye bana tripleniyor. Babayı arıyorum işteyim diyor sevgilisiyle gezip tozup foto paylaşıyor. Böyle insana ne diyesin artık. Boşandık arkadaşlar sabahı sevgilisiyle foto atmalar profile isim yazmalar 33 yaşındakı adamın böyle salak salak şeyler paylaşmasınamı yanayım, çocuğu aramamasına mı yanayım. Daha bunlar yaşadıklarımın yanında hiçbirşey.
Neyse tası tarağı topladım İstanbula yerleşecektim. İş buldum ev bulamıyorum uygun. Kreşler desen 1500den başlıyor. Çalışmayıp evde otursam kardayım. Tek başıma ev bakıyorum emlakçısı, ev sahibi defalarca kandırılmaya dolandırılmaya ramak kaldım. Tacizleri anlatamam zaten. Kadın olmak çok zor. Boşanmış kadın olmak daha zormuş. Allah benim durumumdakı bütün arkadaşlarıma yardım etsin.
Ee?? Cimere şikayet? Nafaka? Tazminat? Ne oldu?

X