Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

bizimde aynı sorun 5 milyondan az mı eğer öyleyse tüp bebek yaparlar direk 5 milyondan yüksekse aşılama yaparlar bizim ilk önce 4 milyon du azaldı git gide 0 kaldı.ben hiç özelde denemedim. Yıllarımı ve paramı ege üniversitesinde harcadım artık özelleri düşünüyorum.5 yıllık evliyim 26 yaşındayım 3 sefer yaptırdım tüp bebek hiç tutmadı başarısı çok düşük hiç memnun değildim fakat özeller daha masraflı diye mecbur kalıyordum.heyet raporu çıkartıyorsunuz devletten yararlanmak istiyorsanız.bu raporuda sadece üniversite hastanelerinden alabilirsiniz o raporla sgk anlaşmalı özellerde de kullanabilirsiniz ben özelden fiyat almıştım 5000 tl gibi bir rakam söylemişlerdi devlette ise yarısı kadar masraf oluyor.iki ay içersinde tüp bebek yapıyorlar ama heyet raporunun ne kadar sürede çıktığını hatırlamıyorum bir kaç ay sürüyordu sanırım çünkü hastane rapor çıkması için yazı gönderiyordu devletten sonuç bekleniyordu.ben sırf bu tüp bebekler yüzünden düzenli bir işte çalışamadım hep ayak bağı oldu bana masraflar boşa gitmesin anne olmaktan daha önemli değil deyip hep işten ayrıldım çok zor bu işler.en kötüsü deher seferinde dank diye negatif demeleri yüzüne.bir daha gitmem oraya dosyamı alıcam ordan.sizi etkilemek istemem yine de.iyi günler

Allah en kısa zamanda evlat sahibi yapsın inşallah. Bizim sperm sayımız 17 milyon ama hareket az. normal yolla olabilir dedi doktorlar. özele gittim direk tüp bebek yaşınız geç dedi. ama dediğin gibi masrafı çok. o masrafı çıkartabilmek için çalışmam şart. dediğin gibi devlet vakit kaybı diyorlar. orada harcadığın paranın 2 katını harca zamanını kazan diyorlar. 2-3 ay daha normal yol deneyin olmazsa aşılama yapacağız diyenler de var. iyice allak bullak oldu kafam. insanlar bu işi ticarete dökmüşler o yüzden kimseye de güvenim kalmadı.

allah en kısa zamanda evlat sahibi yapsın inşallah. Bizim sperm sayımız 17 milyon ama hareket az. Normal yolla olabilir dedi doktorlar. özele gittim direk tüp bebek yaşınız geç dedi. Ama dediğin gibi masrafı çok. O masrafı çıkartabilmek için çalışmam şart. Dediğin gibi devlet vakit kaybı diyorlar. Orada harcadığın paranın 2 katını harca zamanını kazan diyorlar. 2-3 ay daha normal yol deneyin olmazsa aşılama yapacağız diyenler de var. Iyice allak bullak oldu kafam. Insanlar bu işi ticarete dökmüşler o yüzden kimseye de güvenim kalmadı.

bizim on yedi milyon olsa hastanelere gitmeden önce doğal yollara başvururdum keşke bizim de o rakam olsaydı.özeller seni çekmeye çalışmış resmen.ne kadarlık evlisin?keçi boynuzu kürünü ve sperm sayısı arttırıcı macunlar yaptır yedir eşine gerçekten yükseltiyor hareketi yüzde 80 ne çıkartıyor.ama spermlerde anormal durum veye şekil bozukluğu varsa onu bilemem.benim eşime denemediğim yöntem kalmadı ama bizim ki diplerde.normal yolla imkansız.20 milyonla zaten hamile kalınıyor.macunla 3 veye 4 milyon artıyor oda bizde sadece tüp bebek yaptırmaya yetiyor.senin adına sevindim benden daha şanslısın.dene bence para kolay kazanılmıyor.

bizim on yedi milyon olsa hastanelere gitmeden önce doğal yollara başvururdum keşke bizim de o rakam olsaydı.özeller seni çekmeye çalışmış resmen.ne kadarlık evlisin?keçi boynuzu kürünü ve sperm sayısı arttırıcı macunlar yaptır yedir eşine gerçekten yükseltiyor hareketi yüzde 80 ne çıkartıyor.ama spermlerde anormal durum veye şekil bozukluğu varsa onu bilemem.benim eşime denemediğim yöntem kalmadı ama bizim ki diplerde.normal yolla imkansız.20 milyonla zaten hamile kalınıyor.macunla 3 veye 4 milyon artıyor oda bizde sadece tüp bebek yaptırmaya yetiyor.senin adına sevindim benden daha şanslısın.dene bence para kolay kazanılmıyor.

Kesinlikle haklısın. çekmeye çalıştıkları aşikar. hele bi de bilgi vermiyolar ya sinir oluyorum. Ben şimdi keçi boynuzuna başladım. bir de aktardan bi macun hazırlattılar ama cinsel isteği artırıcı bir şeymiş. yine de kullanıcam. çamur kullan deseler deniyecek durumdayım.
Allah yardımcımız olsun. 3 yıllık evliyim ben ama 37 yaşındayım. geç evlendim ilk zamanlar pek önemsemedik. eşim de istemiyodu. sonradan ikna oldu çocuğa ama şimdi de olmuyo :KK43:

Kesinlikle haklısın. çekmeye çalıştıkları aşikar. hele bi de bilgi vermiyolar ya sinir oluyorum. Ben şimdi keçi boynuzuna başladım. bir de aktardan bi macun hazırlattılar ama cinsel isteği artırıcı bir şeymiş. yine de kullanıcam. çamur kullan deseler deniyecek durumdayım.
Allah yardımcımız olsun. 3 yıllık evliyim ben ama 37 yaşındayım. geç evlendim ilk zamanlar pek önemsemedik. eşim de istemiyodu. sonradan ikna oldu çocuğa ama şimdi de olmuyo :KK43:

cinsel güç arttırmasından önce sperm sayısı arttırıcı yaptır.arı sütü arı poleni amber yağı olsun içinde özellikle balık yedir bol booooool eşine benimkine son yaptırdığım macun duruyor yedirtemiyorum ( uyuz benimki) balıktan nefret ediyor.ve E 2 vitamini al eczaneden.iyibir aktardan yaptır izmirde oturuyorsan kemeraltında ünlü aktarlar var.sıcak duş almasın sıcak spermleri öldürüyor.dar kilot da giymesin.çok sık ilişkiye girme spermlerin canlanması lazım haftada üçkez ideal.hamile kalırsan haber ver merakederim.

cinsel güç arttırmasından önce sperm sayısı arttırıcı yaptır.arı sütü arı poleni amber yağı olsun içinde özellikle balık yedir bol booooool eşine benimkine son yaptırdığım macun duruyor yedirtemiyorum ( uyuz benimki) balıktan nefret ediyor.ve E 2 vitamini al eczaneden.iyibir aktardan yaptır izmirde oturuyorsan kemeraltında ünlü aktarlar var.sıcak duş almasın sıcak spermleri öldürüyor.dar kilot da giymesin.çok sık ilişkiye girme spermlerin canlanması lazım haftada üçkez ideal.hamile kalırsan haber ver merakederim.

macunu bi akrabamız yaptırmış. artık bişey diyemedim ama açıkçası o da lazım bize biz hafta sonundan hafta sonuna oluyo çünkü :) dar kilot konusunda ikna edemiyorum çünkü boxer kilottan vazgeçmiyo. balık yeriz. hem de tutarız sürekli :KK70: benimki de uyuz. keçiboynuzunu içerken 100 şekle giriyo.

macunu bi akrabamız yaptırmış. artık bişey diyemedim ama açıkçası o da lazım bize biz hafta sonundan hafta sonuna oluyo çünkü :) dar kilot konusunda ikna edemiyorum çünkü boxer kilottan vazgeçmiyo. balık yeriz. hem de tutarız sürekli :KK70: benimki de uyuz. keçiboynuzunu içerken 100 şekle giriyo.

hafta da bir kere çok çok az ayda dört kez yani şansınızı yüzde yirmiye niye indiresiniz ki zaten problem var.benim eşim sırf bu sebepten bile beni işten çıkarttırırdı heralde.benimki ayğına kadar getittirir macunu ve keçi boynuzunu illaki ilgilencen sanki dert sadece bana ait miş gibi.allah yardımcın olsun.

hafta da bir kere çok çok az ayda dört kez yani şansınızı yüzde yirmiye niye indiresiniz ki zaten problem var.benim eşim sırf bu sebepten bile beni işten çıkarttırırdı heralde.benimki ayğına kadar getittirir macunu ve keçi boynuzunu illaki ilgilencen sanki dert sadece bana ait miş gibi.allah yardımcın olsun.

aynen aynen. bebeğin ağzına tıkar gibi eline veriyorum içene yiyene kadar başında bekliyorum. kayınvalidem de sürekli soruyo naptınız ne ettiniz. sıkılıyorum bişey diyemiyorum. en sonunda söyledim. anne biz hafta içi kardeşiz hafta sonu karıkocayız böyle bi şey çıkmaz bizden diye. artık sormuyo kadın da.

30 nisanda muayene oldum.Dosya açtırdım.Hala arayan soran yok.Sizlerde ne kadar zaman sonra tedaviye başladılar.
İleri yaş için ege üniversitesi başarılımı bilgisi olan varmı ? Tşk,

30 nisanda muayene oldum.Dosya açtırdım.Hala arayan soran yok.Sizlerde ne kadar zaman sonra tedaviye başladılar.
İleri yaş için ege üniversitesi başarılımı bilgisi olan varmı ? Tşk,

merhaba canım sen irenbede deniyodun galiba vazmıgeçtin yada tedavi oldunmu..sorun için benim bi bilgim yok malesef ..

merhaba canım sen irenbede deniyodun galiba vazmıgeçtin yada tedavi oldunmu..sorun için benim bi bilgim yok malesef ..

yok daha nerde yaptırıcağıma karar vermedim prooxeed plus diye bir ilaç tavsiye ettiler onu denemeyi düşünüyorum erkek kısırlığı içinmiş.ege yi tavsiye etmem ben memnun kalmadım üç tüp bebek denedim müjdeli haber alanına hiç rastlamadım.bendede hiç tutmadı zaten.başarı oranı yüzde on üç olduğunu söylediler çaresizlikten oraya gittim özel iki katı diyerek.

yok daha nerde yaptırıcağıma karar vermedim prooxeed plus diye bir ilaç tavsiye ettiler onu denemeyi düşünüyorum erkek kısırlığı içinmiş.ege yi tavsiye etmem ben memnun kalmadım üç tüp bebek denedim müjdeli haber alanına hiç rastlamadım.bendede hiç tutmadı zaten.başarı oranı yüzde on üç olduğunu söylediler çaresizlikten oraya gittim özel iki katı diyerek.

ben daha önce özelde 4 defa denedim... artık özelde deneyemicem maddi açıdan eğer tekrar özele gitme şansım olsaydı irenbede kaan bozkurta giderdim aklım hep o doktorda ama gidemiyorum..ben tepeciğe gitmeği düşünüyorum orasınada iyi diyolar nasip artık inşallah en yakın zamanda bebeklerimize kavuşuruz..

Evet İrenbeye Kaan beye gidiyorum.İlk deneme olmadı.Şimdi dondurulmuşlar var onları transfer edecek.Eğer olmazsa tekrar denemek için ege üniversitesine gittim daha ekonomik diye dosya açtırdım.

Bende ege üniversitesinde 2 aşılama 1 tüp olumsuz denemem var.gecen ay yapıldı tüp ama olumsuz.benimle birlikte 4 bayan oldu tüp hiçbirinin tutmadı. Bizde sorun yok dendi.ama özel bir doktora gittik snra Eşinizin spermin hızı biraz yavaş dedi.presed verdi.keciboynuzu bende vitamin hapı ve incir kuru yapıyorum. Normal 3 ay deneyin dedi.

X