Einiz ne yapmasaydi, uan evliliiniz daha gzel olurdu ?

bukadar bencil olmasaydi
tartistigimizda düsünmeden konusmasaydi
Herzaman baskalalarini dinleyip is yapmasaydi
aileme bu kadar soguk davranmasaydi
herzaman imali konusmasaydi
bu ve bir cok yanlis hareketlerinden dolayi
kendinden sogutmasaydi....

aptal teyzesine eniştesine ve çocuklarına fazlaca yüz vermeseydi, nişanlanmadan önce hadlerini bildirseydi ve ailesindeki aptallara kesin sesinizi deseydi benim kararımın en doğruusdur saygı duyacaksınız kelimelerini aynen söyleseydi
herşy mükemmel ötesi olurdu.

benmkinin taktiğide ayrı sus sabret vaktinde patla, ama ben o kadar saırlı değilim iştee.

neyse herşeye rağmen o koca burunlarını sokturmadı, kocacım :))

ama artık yavaş yavaş yapıyo kocacım canım benim, onun dışında herşey 5*5 :))

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında zaten mutluyum ama bazen gereksiz 3.kişileri savunmasaydı ve 3.kişiler için kalbimi kırmasaydı daha mutlu olabilirdim..

keske anneme bu kadar kotu davranmasaydı.ben her seye ragmen aılesıne hos goruyle davrandıgım gıbı oda davransaydı.ama ne yazıkkı kıncı ve agzından cıkan sozlerın ne kadar agır oldugunu sonradan fark edıp pısman olmasındansa soylememesını yeglerdım.Ama soyledı...nedense hala sevıyorum evlılıgımı bıtırmek ıstemıyorum cunku bı kızım var onu babasız bırakmak ıstemıyorum.Ve esım ıcın her gece dua edıyorum umarım bır gun annem hakkında soyledıklerıne pısman olur bunlar cok gucume gıdıyor cunku benım annem buınları hakketmıyor.sevgılım keske anlayabılsen sen cok hatalı ve saygısızsın bır anneye ve benım gıbı anneye sahıp olan bırıne soylemıyceksın cunku benım annem yaralı belkı uzucu konusur ama asla kırmaz.Benım annem yaralı benım annemın kanadı kırık benım annem topraga evlat vermıs sevgılım

hım eski meseleler açılmış mutsuzluklar dağılmış
biz kadnlar kırgınlıklarımızı unutamıyoruz........
hamileyken başkasının çoçuğunu taşıyorum gibi davranmasaydı.
doğumdan 2 gün sonra tokat atıp ,beni çoçuğumla bırakıp gitmeseydi,
sevgisinde ve sinirlendiğinde dürüst olsaydı.........
seviyormuş veya sevmiyormuş yani mış gibi davranmasaydı
annesiyle konuşup gelip evde kavga çıkartmasaydı
içten plancı olmasaydı...
neyse ki kalmadı bunlar kalsaydı çoçuklu bekarlar kervanında bende olacaktım ............
kendim için değil çoçuğum için zor bir hayat olacaktı

yaptıkları gerçekten yeterli..
sabahlara kadar benım ve oğlumuz için ınsan üstu bır güçle çalışıyor sırf bız rahat olalım dıye..
var olması yeterliii

tapıyodum ona kıymetini bilmedi keşke benle nişanlandığında eski sevgilileri aramızda olmasaydı geçmişte bıraksaydı onları ahhh ahhhhh şimdi kuzu gibi ama neye yarar ne sevgim kaldı ne saygım benim için çoktaaan bitmiş bi evliliği yaşıyorum....

çok uzuldum cnm zor bısey olmalı....

Daha önce evlenmemiş ve çocuk yapmamış olsaydı keşke Ya da keşke ben evlenmemiş olsaydım O'nunla.

Eşim şunu yapmasaydı diyecek bir durumum yok, beni çok mutlu ediyor. Allah razı olsun, inşallah bende onu mutlu edebiliyorumdur.

9 yıllık evliyiz pek kavga bile etmedik.

Olan kavgamızda ne bileyim binaya mantolama yapılır, ustalar camı pisletir eşim boşver temizlenir der, ben çıkar ustalarla kavga ederim vs. Bu tip durumlar yani kişisel birşeyimiz yok.

Şu aralar bebek için uğraşıyoruz o üstüne düşme Allaha bırak diyor, ben dr dan çıkmıyorum. Bu konuda biraz geriliyoruz o kadar.

bazı şeylerde banada danışsaydı belki maddi durumumuz daha iyi olabilirdi

beni ailesine karıştırmasaydı :nazar:
olsun yine bu halimize de şükür birlikteyiz :nazar:

keşke o gece beni dövmeseydi yada asıl keşke sonradan çok pişman olupta yalvarmaya geldiğinde ben kabul etmeseydim.Bir daha yaşanmadı allahta yaşatmasın ama ben artık eski ben değilim

Ailesine sahip ciktigi kadar bize de yapsa aynisini, yolladigi paralari bizde kalsaydi simdi ev icin kred almis olurduk, vesayre vesayre ama buna da sukur .

X