Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı Femara Kullananlar Toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar.hamilelik haberi alanlara çok sevindim.gozunuz aydin.ben bugün hastaneden geldim.gebelik testi yapıldı ama malesef negatif cikti.adetim bi kaç gün gecikti ama negatif. Dr bi hafta bekle adetin gelmezse yine bakalim dedi

Selam kızlar adetime 2 gün var ama bugün doktor randevum vardı kan verdim beta hcg için negatif çıktı 😢 doktor adet gününü bekle olmazsan bir daha test yapalım dedi anlamadığım zaten iki gün var arada gebelik olsaydı cikmazmiydi ağlamaktan helak oldum lütfen yardımcı olun ümitlenmelimiyim yoksa ağlamaya devam mı etmeliyim 😊😓

Bu arada hiç bir adet belirttim yok normalde adetime 9-10 gün kala göğüs hassasiyetim başlardı 3-4 gün kala da kasık ağrım şuan iki gün sonra adet günüm ve hiç bir belirti yok bu kadarı da psikolojik olamaz heralde.

Selam kızlar adetime 2 gün var ama bugün doktor randevum vardı kan verdim beta hcg için negatif çıktı 😢 doktor adet gününü bekle olmazsan bir daha test yapalım dedi anlamadığım zaten iki gün var arada gebelik olsaydı cikmazmiydi ağlamaktan helak oldum lütfen yardımcı olun ümitlenmelimiyim yoksa ağlamaya devam mı etmeliyim 😊😓
Canim canin sagolsun neden kendini bu kadar harab ediyorsun allah buyuktur bugun olmasansa yarin olur

Canim canin sagolsun neden kendini bu kadar harab ediyorsun allah buyuktur bugun olmasansa yarin olur
Canım benim 16 ay oldu her defasında önce yıkılıp sonra yeniden ayağa kalkıp hayal kurmak zor gelmeye başladı sabrım gittikçe azalıyor galiba yani diyorum madem hiç Bi sorunum yok neden olmuyo o zaman doktoru bile suçladım adam ne diyeceğini şaşırdı resmen üzüldüm sonradanda bir an önce olsun istiyorum işte..

Canım benim 16 ay oldu her defasında önce yıkılıp sonra yeniden ayağa kalkıp hayal kurmak zor gelmeye başladı sabrım gittikçe azalıyor galiba yani diyorum madem hiç Bi sorunum yok neden olmuyo o zaman doktoru bile suçladım adam ne diyeceğini şaşırdı resmen üzüldüm sonradanda bir an önce olsun istiyorum işte..
Bende aynıyım,gittikçe sinirlerim bozuluyor ama bir yandan yıllardır deneyen insanlar var.Şükredelim ve bence içimizi ferah tutalım.Olacak bir şekilde inşallah.Ben bu ay da olmazsa önümüzdeki ay femarayı son kez alıp aşılama isteyeceğim.

Cok iyi anliyorum canim bende tahlil yaptirdim cikmadi 1.69 cikti cok morelim bozuldu

X