Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba arkadaslar;
benim ilk asilamam tutmadi gecen aydi.ara vermeden tedaviye devam ettik.bugun yumislerin buyuklugu kontrol edilecek.istenilen boyuttaysa nasipse cuma gunu 2nci asilamam olacak.insallah hersey guzel olacak!!!!!!

ben de ekimde ilk aşılamamı yaptırcam. kloman verdi doktorum. adetin 3. günü baslayıp 5 gün içmem gerekiyormuş.. aşılama oranıyla ilgili yazılara baktım. düşük diyor çoğu kişi. %15.. ümidim bayaa bir kırıldı. eşinin normal sperm oranı %4 ve 4. derece oranı%10 un altında olanlar şans pek yokumş die okudum. iyice moralim bozuldu. bizimki %2 ve %7. üf ya

canım normal sperm oranı ne demek sayımı morfolojimi

merhaba geleceğin anneleri nasılsınız,moraller iyidir inşallah.Bende nasipse adetimi bekliyorum.Ayın 5. gibi tedaviye başlarız...hayırlısıyla hepimiz meleğimize kavuşuruz inşallah.Listemiz hala hazırlanmamış ilgili arkadaşlar yaparsa sevinirim :CüvCüv:

canım benden sana tavsiye klomenle beraber incir kürü yap yumurta oluşmasına neden oluyo ben ilk ay klomen kullandım yumurta oluşmadı çünkü iğneye göre de olasılık az..2. ay klomenlke barber incir yaptım 19.5 mm oldu ve aşılama yapıldı hoş tutmadı galiba adet olucam gibi bende 2. ye ekimde yani hastalanınca başlıcam ekimde bende sizinle olabilirim..adet olunca yine başlıycam incir kürüne..

canım adetinin üçüncü günü gidiyorsun doktor yumurta takibi yapıyor alttan, çok iğrenç oluyor hasta hasta ,dahasonra işte iğne felan oluyorsun doktorun dediği zaman 14. günse aşılama oluyorsun ha bide hsg rahim filmi çekiliyor ben ondan çok korkuyorum:1shok::1shok::1shok:

kizlar ben ilaclarimi bugun aldim opuyorumnanaktan
ama bir suru igne var bir suru ilac var cok korktum akannehir zaten odlegim kaydirigubbakcemile3
birde bu igneler gobegin neresine yapilcak ya ?kendi kendime igneyi yapabilecegimi hic zannetmiyorum mafoldumben
ilacin bir tanesi Fostimon 75iu digeride Pregnyl 5000iu

ben geçen yıl klomen kullandım ve hiç çatlatma iğnesi yaptırmadı. doğal yolla hamilelik olmayınca bu yıl aşılamaya karar verdik.
1. aşılama serophene kullandım. sonra puregon daha sonrada ovitrelle ama tutmadı. ben aşılamada kaç yumurta gelişti, ne kadar sperm enjekte edildi diye hiç sormadım.

şimdi 2. aşılamaya başladık. yine serophone kullandım.şimdi puregon iğne kullanıyorum. iğnelerden sonra kontrol var. büyük ihtimalle çatlatma iğnesini ne zaman yapacağımı söyleyecek.

orhan bey iyi de dediğin gibi ortam çok kötü. şimdi bide zeynep hanımın hastaları var. çok kalabalık.

kızlar acil yardımcı olun bana ,ben adetimin üçüncü günü şehir dışına çıkıyorum 2 gün malesef ,bu ayda aşılama yaptıracaktım doktora üçüncü günü mecbur kontrole gitmekmi zorundayım, eğer bu ay olmazsa gelecek ayda bayrama denk geliyor açık olmaz hastaneler ne yapıyım yardım edin lütfen

Son düzenleme:
meraba arkadaşlar ben eylül 26da aşılama oldum bu hafta sonuç bekliyorum.inş tutunur bebişlerimiz.

canım öncelikle dr unla görüş mutlaka hangi gün gel diyecek.ben aşılamalarda klomen kullandım o nedenle 5.günü gitsemde oluyordu.ama iğneye başlarsak 3.günü mutlaka gelmen gerekir dedi dr um.hangi ilaçlarla aşılama yapacak öğren hadi hayırlısı canım.iyi geçer inş.rahim filmi çektireceksin galiba birde hiç kasma kendini sadece ilacı verirlerken yanma oluyo 2dkk faln sürüyo.rahat ol.

dalia , yeşil98783 , murceylan44 inşallah olumlu sonuçlanır tedaviniz ve Allahın izniyle buradan HAMıLEYııııııM diye bağırırsınız.:lepi: bende nasipse ptesi veya salı dr gideceğim.Meleklerimize tez zamanda kavuşmak dileğiyle kendinize iyi bakın ....... Ha bu arada stres yok pozitif düşünelim alkisalkisalkis

Bende yarın gideceğim, bakalım bana hangi ilaçları verecek?

teşekkür ederim canım o zaman ben dr ye gideyim o ne derse ona göre hareket edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…