Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim de ilk aşılamam tutmadı. bu ay ikincisi yapılacak
27 eylül 2009 pazar serophene başlıyorum. günde 2 tane
1 ekim 2009 perşembe doktor kontrolü

büyük ihtimalle sonrası puregon iğne + pregnyl iğne ve aşılama

keşke yazdığım kadar kolay olsa hayırlısı

benim de ilk aşılamam tutmadı. bu ay ikincisi yapılacak
27 eylül 2009 pazar serophene başlıyorum. günde 2 tane
1 ekim 2009 perşembe doktor kontrolü

büyük ihtimalle sonrası puregon iğne + pregnyl iğne ve aşılama

keşke yazdığım kadar kolay olsa hayırlısı

sen ufuk jinofertilde mi yaptırmıştın aşılamanı?, bende orda yaptırmıştım.

Ben en başından beri oraya gidiyorum. 3 ay serophenle yumurta takibi yaptık. 2 yumurtam oluşuyordu ama hamilelik olmadı. Temmuzda da ilk aşılamamı yaptırdım ama 1 yumurtam oluştu ve malesef tutmadı. Şimdi adet olmayı bekliyorum. Orhan Beyden memnunum ama çok kalabalık hastane bazen çok bunalıyorum.
Sen ilk aşılamada hangi ilaçları kullandın ve kaç yumurtan oluşmuştu?

kızlar dün akşam çatlatma iğnemi yaptırdım bana dua edinde bu ay hamile kalim eğer olmasam 8 eylülde adet olucam aşılama tedavisine başlıyacaz inşallah gerek kalmaz dualarınızı bekliyorum

Benimde ekimde 2. alışamam olacak iğnelerim bu akşam bitiyor.

yarın kısmetse ultrasona giricem bakalım büyümüşmü benim yumoşlar

sanırım bu ctesi veya ptesi 2 . aşılamam yapılır. İnşallah bu sefer olur rabbim.

Allahım izin verirse ekim 8 de regl olmam lzm ondn sonra klomene başlıycam 2.aşılamam olcak 3 aydır erteelniyor kısmet olmadı inş.bu ay yarabbim...

hadi arkadaşlar anlayan bi arkadaş hazırlayalım artık listemizi heyecanlandım...opuyorumnanaktan

ben bugün başladım puregon 100 vuruyorum.:lepi:
Allahım ne olur "ol" deyiver..

Kızlar eğer haftasonuna denk gelirse reglinin ikinci günü napıcaz?

o zaman 3. gün gidilebilir doktora sabah erken gidip tetkikleri yaptırırsan öğleden sonra iğnene başlarsın. zaten 2. gün tetkikler yapılıyor 3. gün başlıyoruz iğneye..kaydirigubbakcemile5

o zaman 3. gün gidilebilir doktora sabah erken gidip tetkikleri yaptırırsan öğleden sonra iğnene başlarsın. zaten 2. gün tetkikler yapılıyor 3. gün başlıyoruz iğneye..kaydirigubbakcemile5

Bende iğneler 2. gün başlamıştı :1shok:

X