Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm arkadaşlar ben bu konularda acemiyim birkaç soru soracam. menogon diye iğne yaptırıyom 5. gün yani perşembe dr gidecem. bundan sonra neler olacak acaba. kaçıncı gün aşılama oluyor. bide neye göre aşılama yapılıyor. yani benim eşimden dolayı sıkıntı vardı.sayıda düşme varmış. ama yinede benim üzerimde yoğunlaşmış tedavi.ilk aşılamada tutarmı ya.

sen eşine keçi boynuzu kürü başla biran evvel birde rahim filmi cekilmeden aşılam olmaz ona göre eşinin sperm sayısı düşükse zxaten aşılam başarı oranı cok düşük oluyo...

sen eşine keçi boynuzu kürü başla biran evvel birde rahim filmi cekilmeden aşılam olmaz ona göre eşinin sperm sayısı düşükse zxaten aşılam başarı oranı cok düşük oluyo...

canım şu kürün tarifini bana versene ama şimdi yapsak faydalı olurmu aşılama gününe kadar .

arkadaşlar ben yeni üye oldum lütfen yardım edin ben adetimin 10. günündeyim bu ay aşılama yaptıracam serophene kullandım bugün doktora gittim 10ml olmuş daha perşembe günü tekrar çağırdı büyümezse aşılama olmaz dedi ya moralim bozuldu yumurtayı geliştirmek için kür yada bitki varmı bilen varsa yardım etsin

arkadaşlar ben yeni üye oldum lütfen yardım edin ben adetimin 10. günündeyim bu ay aşılama yaptıracam serophene kullandım bugün doktora gittim 10ml olmuş daha perşembe günü tekrar çağırdı büyümezse aşılama olmaz dedi ya moralim bozuldu yumurtayı geliştirmek için kür yada bitki varmı bilen varsa yardım etsin

canım aslında bildiğim kadarıyla yumurta küçük tutmaz. ama allahdan ümit kesilmez yenimi basladın tedaviye allah yardımcın olsun

sağol canım teşekkür ederim dr garanti olsun dedi zaten gelişiyor ama galiba yavaş gelişyor perşembe günü tekrar gidecem gelişmişse iğne vuracak çatlatmak için cuma günüde aşılama yapacam o güne kadar doğal şeyler var mı acaba yumurtayi geliştirici

bende senin gibiyim ilk aşılamamı olacam ama doğal tedaviler nasıl bilmiyom yani şu kürlerden anlamıyom.sen ne kullanıyon ilaç olarak

canım ben adetimin 4.günü seropheneye başladım sabah akşam içtim bitti ya şu 4 günü boşa geçirmek istemyorum doğal şeyleri ögrenmek istiyorum ama nasıl öğrenecem bilmiyorum allah yardımcımız olsun ya

amin dometes suyu iç ve eşinede içir belki işe yarar duymuştum bi yerlerden :)

soğan kürü yumurtalıkları geliştirirmi canım biliyomusun incire başladım 3 gündür içiyorum

bende bugün ilaçlara başladım kızlar. Serophen, gonalf ve merional verdi doktorum. ınşallah yumoşlar bu sefer güzel güzel gelişir. Bi de listemizi yapalım artık rengin ne zamandır yok

selam hanımlar;
bende sizin gibi 2. aşılamamı olacağım.dün başladık.Rabbim verdiğimiz emekleri bşa çıkarmaz inşallah.bugün 2. günüm.göbekten vuruyorum.ağustos da ilk aşılamam oldu.3 tane yumurtam vardı ama olmadı.nasip.hadi bakalım ekim ayı uğurlu gelie inşallh

dalia , yeşil98783 , murceylan44 inşallah olumlu sonuçlanır tedaviniz ve Allahın izniyle buradan HAMİLEYİİİİİİM diye bağırırsınız.:lepi: bende nasipse ptesi veya salı dr gideceğim.Meleklerimize tez zamanda kavuşmak dileğiyle kendinize iyi bakın ....... Ha bu arada stres yok pozitif düşünelim alkisalkisalkis :nazar:

insallah canim insallah hepimiz tez zamanda meleklerimize kavusuruz :Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşım bende senin gibi serophene kullandım ilk kontrolümde 12ml di 4 gün sonra bidaha çağırdı ilaçların etkisi daha devam eder dedi dokrotum 18ml ulaşınca çatlatma iğnesi yapıcaz dedi ben 4 gün sonra giittiğimde yumurta çok büyümüştü ve ogün çatlatma iğnesini yaptık şimdi ayın 8 ini bekliyorum eger hamile olmasam bu ay aşılama yapıcaz bu ay normal tedavi gördüm fakat ben bu arada soğan suyu kürü içtim ben inanıyorumki bunuda çok faydası oldu akıntı namına hiçbişey kalmadı tavsiye ederim resmen insanın içini temizliyor:emir_bebek:

ya kızlar ben bundan 2 ay önce klomen kullandım aşılama için adetimin 4. günü başladım beş gün kullandım ama doktorum yumurtanı göremiyorum dedi o ay kaldı aşılama şimdi kısmetse bu ay denicez, bu sefer iğneyle olucam bilenler varsa adetin kaçıncı günü iğneye başlanıyor

X