Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ben ocak şubat gibi her sabah iciyordum taaa ki gastrit reflüm atak yapana kadar🥲 cok guzel oluyor ama tam bir mide düşmanı
Hee kizz mide düşmanı dogruu
Bide hibiskus çayı yapmiştım reglimi bi düzeltti hamile kaldım düşün yanii🤭

Bide bunu yaptım hep baya baya

Hee kizz mide düşmanı dogruu
Bide hibiskus çayı yapmiştım reglimi bi düzeltti hamile kaldım düşün yanii🤭

Bide bunu yaptım hep baya baya

Yaaa ben de 2-3 gundur duzenli hibiskus iciyorum🌸 hibiskus-yesilcay demleyip dolaba kaldirdim soğuk soğuk 🫶🏻🫶🏻
Aktardanmı kuzum
Yok kendi sitelerinden alabiliyorum
Siparis edince ezme yapıp gonderiyorlar

Yaaa ben de 2-3 gundur duzenli hibiskus iciyorum🌸 hibiskus-yesilcay demleyip dolaba kaldirdim soğuk soğuk 🫶🏻🫶🏻
Iyi yapıyorsun cidden reglimi düzeltti 28 günde regl oldum ondan sonraki ayda hamile kaldım şok oldum ilki zor oldu
Yok kendi sitelerinden alabiliyorum
Siparis edince ezme yapıp gonderiyorlar
Aaaa iyimiş web sitesini atabilirmisin aşko

Iyi yapıyorsun cidden reglimi düzeltti 28 günde regl oldum ondan sonraki ayda hamile kaldım şok oldum ilki zor oldu

Aaaa iyimiş web sitesini atabilirmisin aşko
İnsallah benimde dengelenir yine🥰

Kızlar ben birkaç gündür motivasyonumu kaybettim😟çok kaçamak yapmamaya çalışıyorum ama ağrım var spor yapamıyorum canım sürekli birsey yemek istiyo kendimi çok zor tutuyorum ya da tutamıyor yiyorum. Nolcak böyle bilmiyorum direnç kilosuna da geldim o da beni biraz mutsuz ediyo hayatımda da birçok değişiklik yapmam gerekiyo taşınma iş değişikliği çok gözümde büyüyo kucuk bebekle nasıl olacak diye🙄biraz içimi dökmek istedim beni kendime getirecek birseyler söyler misiniz şurada vermek istediğim 3 4 kilo kalmışken başa dönmek istemiyorum😭

Kızlar ben birkaç gündür motivasyonumu kaybettim😟çok kaçamak yapmamaya çalışıyorum ama ağrım var spor yapamıyorum canım sürekli birsey yemek istiyo kendimi çok zor tutuyorum ya da tutamıyor yiyorum. Nolcak böyle bilmiyorum direnç kilosuna da geldim o da beni biraz mutsuz ediyo hayatımda da birçok değişiklik yapmam gerekiyo taşınma iş değişikliği çok gözümde büyüyo kucuk bebekle nasıl olacak diye🙄biraz içimi dökmek istedim beni kendime getirecek birseyler söyler misiniz şurada vermek istediğim 3 4 kilo kalmışken başa dönmek istemiyorum😭
Aynı aynı duyguları paylaşıyoruz
Yani iş yada bebek gibi durumlar yok ama duygusal olarak aynı gelgitlerdeyim.
Kilomdan mutlu değilim. Bacaklarım hala istedigim halde değil
Lesliler yürüyüşler diyetler 🙄
Yeniden diyetisyene gitmek istemiyorum ama kendimi baglamazsam da durmayacagim
Ona gidincede yaparım bir ara dursun kenarda dermiyim bilmiyorum 🙄

Aa hibiskus tansiyona iyi geliyor diye biliyordum, regl için nasış kullandın
Bu tarifle etmiştim

ama aradada çay gibi de yapardım kaynar suyu bardağa doküp hibiskusu koyup karıştırırdim rengini alınca alırdım içinden bence çayda daha etkisi olmuştur

X