Yaza Merhaba , Kilolara Elveda :)

ALL_STAR takimin sonuclari resmi olarak degistirilmistir. Ilgililere duyurulur. :sampiyon:

Son durum ve kupa sayilari :

1: kokulusabun kokulusabun
2: A AklinYolu1
3: krizantem3 krizantem3

Tebrikler arkadaslar. Kilonuz daim olsun. :sampiyon:

upload_2018-7-9_13-31-35.png

ulaşabildiğim kadar migren illetinden çeken kişilere ulaşmak istiyorum. kesinlikle mtç diyorum nokta. ismi biraz garip olsa da yarattığı mucizeden insanın hiç gözüne gelmiyor. migrentedavisiçözümü sayesinde ilaçsız, botoksuz kurtuldum çok şükür. içeriklerini tam olarak vermiyorlar sanırım şirket sırrı ama gıda takviyesi olduğunu ve migreni tetikleyen yere destek mineral yolladıkları gibi bir takım açıklamalar yapıyorlar. şimdilik instagramdan bulabilirsiniz migrentedavisiçözümü, çok geçmiş olsun

Az bir yogurtla ,spirulina ayrani yaptim. 1 litre cik onu iciyorum . Sonra maskesini yuzume surecegim. Tadi guzel degil ama detox icin kullaniyorum bazen.
merhaba spirulınayı toz olarakmı aldınız bende aktardan aldım ama yan etkılerınden cekındım kullanmadım ıcerısınde agır metaller oldugu söylenıyor

pırınc maskesı beyaz kıl maskesı
arada bır pırınc unu surmek karbonatla peelıng yapmak
:)
gunesten uzak durmak ve cınko eksıklıgını gıdermek
Nivea pirinç peeling varmış bnde dolabı karıştırırken denk geldim onu rutine dahil edebilirmiyim yoksa atıyım mi cnm N nscckts

X