Yaza Merhaba , Kilolara Elveda :)

Kesinlikle oldu
Ben kk da 6 yil once diyet yarismalarina girdim
Kaba itici kirici geldi bana
Sonra yine denedim yok uzakti bir cok sey.
Ama sende olmadi o his
Inadina kaldim sevdim seni.
Ben de ilk goruste asik oldum sana dermisimm:)

Ben de kendimi kirici bulmam aksine yapici bulurum.

Ve ceza sistemine inanmiyorum. Onemli olan kalıcılık.

Farkli senin cezalarin vs
Beni rahatsiz etmiyor
Farkli derken. Siradisi evet. Birilerini kopyalamayi sevmiyorum , kilo vermeniz icin ne gerekiyorsa yapmaya calisiyorum. Ornek menu yazdiktan sonra daha da bir iyi olduk sanki.

Eskiden mecburi degildi biliyorsun.

Onun disinda kupalar da tesvik edebiliyor insani, kilo alirsan kupa kaybetmen de insani vazgecirebiliyor. 100 gramin bile onemi var vs vs.

Yarismalarda tek canimi sikan , hesaplamalar filan degil yorulmakta degil . Insanlarin kolay silebilmesi. Sen bir emek veriyorsun insanlar aniden cekip gidebiliyor. Yarisma bu , kurs gibi dusuneceksin ve bagli olacaksin. Aksi takdirde kilo da verilmiyor iste.

Ben 100 gram 200 gram verip bu hafta 500 grama cikarttim. Sen de 1 kiloya cikaracaksin buna inaniyorum. Bir direncin var onu kiracaksin. Ayni sekilde fatma da 65 lerde takilip kalirken bugun 60 lari gordu.

Yani kararlilik , kararlilik ve sadakat...

Waooww harika
Dort gozle bekliyorum
Once kilomi sabitleyip uc ogun yemeye baslamam gerek :))

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar, :cool:

Bugun ne yapiyoruz, motivasyonu yuksek tutuyoruz . Agustos'a kadar vermemiz gereken kilolar var , o yuzden kacamaklardan uzak duruyoruz, saglikli besleniyoruz .

Ben bugun menuyu gun ortasinda bildiriyorum cunku ne yiyecegimi kafamda daha belirlemedim.

Ama tabi ki gune latte ile baslanir. :confused:

X