ALL_StaR'la kilo verMe ve kilo koruMa yarışMası

Kizlar günaydın:)

Umarım Yılbaşınız güzel geçmiştir. Hepimiz için güzel bir yıl olmasını dilerim.

Bu çarşamba geliyorum. Yeni yarışmamız 9 ocak 2019 carsamba gunu başlıyor. Yoğunluğum nedeniyle yarismadan sonra kk ye uzun bir süre ara vereceğim. Bu kesinlikle ve kesinlikle son yarismam olacak o yüzden esnek davranmayacagim. Yarışma 2 ay kadar surecek. Herkesi kurallara uyar şekilde burada istiyorum.

Kurallar.
1.Her gun sohbet ve menu paylaşımına katılmak.

2.Carsamba günleri akşama kadar tarti resmini yuklemek. Perşembe cuma günü olmaz,ertesi hafta olmaz. Pilim bitti unuttum gibi mazeretler kabul edilemez.

3.Baska yarışma topiklerinde isim yazdırmamak. Kisisel diyet topigi dışında başka diyet topiklerinde takılmamak.

4. İstenilen her şeyi yiyebilirsiniz. Patates, baklava, pilav yiyerek latte mocha icerek zayıflamak mümkün. Biz bunu başardık.

Hedefim 52. Yılbaşından sonra biraz aldım ama çok kolay vereceğimi düşünüyorum.

Gorusuruz.

Farkettim 52 demişsin :KK70: kaybolmayı düşünüyosun sanırım bende 59 a çıktım :KK43:
60 dan gün almış olabilirim:) tam bilmiyorum şuan. Cok korkutmuyor beni.

Arayı o yuzden verdik. Biraz sıkıldınız biraz bıktınız. Arada yılbaşı derken normal.

52 olup bıraktığımda 3 kilo gibi bir pay birakicam. Zaten 48 kilo iken çok zayıftim. 54-55 iyidir bana.

60 dan gün almış olabilirim:) tam bilmiyorum şuan. Cok korkutmuyor beni.

Arayı o yuzden verdik. Biraz sıkıldınız biraz bıktınız. Arada yılbaşı derken normal.

52 olup bıraktığımda 3 kilo gibi bir pay birakicam. Zaten 48 kilo iken çok zayıftim. 54-55 iyidir bana.
Evet bende çok sıkılmıltım bu ara iyi geldi bide takılmıştım 58 gerçi 57,40 gördüm ama 58 e çıkmam çok sürmedi :KK70: bu yüzden ara verdim şindi hedefim 55 belki 54 eşime kalsa böyle kalmalıymışım:ukala:

Evet bende çok sıkılmıltım bu ara iyi geldi bide takılmıştım 58 gerçi 57,40 gördüm ama 58 e çıkmam çok sürmedi :KK70: bu yüzden ara verdim şindi hedefim 55 belki 54 eşime kalsa böyle kalmalıymışım:ukala:
57 de olmaz 52 olacak. Koruma doneminde 3 kilo pay bırak pg. Tecrübe konusuyor :)

Son pogacalarimi yiyorum. Vedalaşman gerekenlerle iki gunde vedalas. 2 gun sonra başlıyoruz.

70 küsürdüm canım inan hiç kolay olmadı temmuzdan beri diyet yapıyorum gerçekten zor bi süreç ama burdaji dostluklarla öyle keyifli geçtiki:KK68::KK68::KK68:
Masallah canim bende subatta 73 lerdeydim simdi 67.50 kiloyum boy 169 cm emzirmeyi yeni biraktim 2 ay oldu 11 ayda az kilo verdim spor yok hayatimda ikizlerle olmuyor :KK43: 66 dustum kis geldi 67.500 kilo

X