ALL_StaR'la kilo verMe ve kilo koruMa yarışMası

Slm benim ikiz kizlarim var 2 yasinda bende katilmak isterim yarismaya ama sadece aksamlari vakit buluyorum esim eve gelince ama siz bol sohbet istiyorsunuz buda engel olur sanirim sizlere katilmama

Slm benim ikiz kizlarim var 2 yasinda bende katilmak isterim yarismaya ama sadece aksamlari vakit buluyorum esim eve gelince ama siz bol sohbet istiyorsunuz buda engel olur sanirim sizlere katilmama
Sorun olmaz canım katılabilirsin 9 ocakta yeni yarışma :KK66:

Selam Hanımlar :halay: Yeni yarışmamız 9 Ocak ta başlayacaktır. Katılmak isteyen arkadaşlar 9 ocakta tartı resimleri ile sayfada olsun 9 ocak sonrası gelen tartı resimleri dikkate alınmayacak yarışmaya katılamayacaktır. Alarmlarınızı kurun 9 ocak ta bomba gibi başlayalım :spor:

Selam Hanımlar :halay: Yeni yarışmamız 9 Ocak ta başlayacaktır. Katılmak isteyen arkadaşlar 9 ocakta tartı resimleri ile sayfada olsun 9 ocak sonrası gelen tartı resimleri dikkate alınmayacak yarışmaya katılamayacaktır. Alarmlarınızı kurun 9 ocak ta bomba gibi başlayalım :spor:
Ne yani ben 9 ocaktan sonra gelsem almıcakmısınız:işsiz:

Bende regli oldum artı olarak gelirim . Fakat menü bildirimi yapamam çünkü baya sıkı bir diyet dusunuyorum.İnsallah yapabilirim.Cok az yiycem olabildiğince tuz,yağ,şeker,ekmek,hamur,asla tüketmiycem,sporu 1 saate falan çıkarıcam yürüyüşü ,evde sürekli gezinip temizlik falan yaparım artık hergun bakalım bir ayda ne olucak.Takiliyorum bu 71 yada 72 de ne iniyorum ne çıkıyorum.Biktim bu sayıdan .

9 ocakta aksam foto paylassam sorun olurmu esim 7 de geliyor masa kur topla 8 buluyor 8-9 arasi foto atsam olur dimi :)

X