Popüler Konu Elhan ile MasterFit

1 Mayıs menüm
Aç karnına kaynatılmış zencefil ve limonlu su

Kahvaltı: meyveli chia pudingi

Ara yok

Akşam: fırında patlıcan kabak dilimleri, yağ yakıcı cacık

Su: 2 lt
Egzersiz: 10 bin adım
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza

Eklentiler

• 834B22FB-14BB-448A-934E-9CD468A5A197.jpeg
    834B22FB-14BB-448A-934E-9CD468A5A197.jpeg
    149,3 KB · Görüntüleme: 12
  • BEE9334A-F0A8-4D10-86BA-A60E1DD02005.jpeg
    BEE9334A-F0A8-4D10-86BA-A60E1DD02005.jpeg
    188 KB · Görüntüleme: 9
  • 74B09E5B-57CE-4A17-B1E9-443EF6A5E7AC.jpeg
    74B09E5B-57CE-4A17-B1E9-443EF6A5E7AC.jpeg
    117,8 KB · Görüntüleme: 7
Ona bir bulastin mi o kasiklar herseyler yalanir tadina bakilir🫠
Ah evet öyle valla duramam 1 dilimle diye yapmadım hayır aşure gibi bir şey de değil apartmana dağıtayım zaten taşınalı 5 ay oldu kimseyi de tanımıyorum 🤭 düşünsene tanımadığın biri kapını çalıp cheesecake veriyor (ben çok sevinirdim gerçi) 🤣

1 yıldır kalbimde tekmeleme hissi var böyle tuhaf bir atım sonra bu atım geçmedi doktor doktor gezdim.
En son holter takıldı ordada bişey çıkmayınca dideral verdi bugün başladım ama dahada arttı ve iyi yapcgını sanmıştım şuan yataga bglandım ve saatlerdir aglıyorum

1 yıldır kalbimde tekmeleme hissi var böyle tuhaf bir atım sonra bu atım geçmedi doktor doktor gezdim.
En son holter takıldı ordada bişey çıkmayınca dideral verdi bugün başladım ama dahada arttı ve iyi yapcgını sanmıştım şuan yataga bglandım ve saatlerdir aglıyorum
Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Hangi şehirdesin bilmiyorum ama mesela İstanbul’da kalp hastanesi var daha derin tetkikler yapıp illaki bulurlar sebebini diye düşünüyorum. Senin teşhisini koyabilecek doktora ihtiyacın var doğru doktoru bulana kadar pes etme bence.

1.05.2024
1 bardak sirkeli su
Sabah 10:00
2 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
Yarım tb ekmeği ile tahin pekmez
Ödem atıcı çay
4 zeytin
1 dilim peynir

Ara öğün sade türk kahvesi
Akşam 18:00
2 tavuk şiş
3 kaşık karabuğday pilavı
2 kaşık zeytinyağlı kereviz

Spor yapamıyorum maalesef çocuktan dolayı
1.5 lt su içtim. Oğlan suluğumu gaspediyor 😂

Kalp olduguna emin misin
Mide ile kalp birbirine karistirilabiliyor... Benim kalple mide arasinda surekli nabiz atmasi gibi bir his vardi hiperkinetik mide teshisi koydu doktor..(gastrit,ozafajit, reflü birde)bosken bile kasiliyormus o yuzden psikiyatriste git dedi... Bana tranko buskas yazmisti organ kaslarini gevsetici.. iyi gelmisti. Sonra psikiyatriye gittim iste prozac yazdi ama kullanmadim🥲iyiye gidiyorum ama toparlamış hissediyorum 🌸

X