Saç Şekillendiriciler Elidor krem 7/24 mü? Pantene krem 7/24 mü?

bende gunlerdir panten 7/24 arıyordum demek piyasadan kalkmış :KK43: elidorunkini aldım mecburen gecenlerde. saçlarıma bişi surmediğim zaman daha iyi oluyor yemin ederim yoluk yoluk sert bişi oldu saçlarım. ne yapıcam ben şimdi panten de yok :KK43: kıvırcık saclara etkili bi urun tavsiyeniz var mı?

ben avon'un turuncusunu kıvırcık saçlar için olanını kullanıorum aynı pantene gibi tavsiye ederim kokusu da çok güzel

kesinlikle pantene öneririm..bende onu kullanıyorum diğer saç kremleri gibi sertleştirmiyor..elektriklenmesini sertleştirmeden önlüyor...

ben ikisini de sevmiyorum yağlandırıyor gibi geliyor bana ben gliss kullanıyorum pembe seriden. hem onun simli sedefli bir yapısı var böyle ışıltı veriyor.

Bencede elidora göre pantene daha güzel..Ben ekstra yumuşaklık kullanıyorum güzel ya memnunum...Hem kokusuda çok hoşuma gidio çok güzelzemuszemus

elidor 7/24 mor kutuda ..ben çok menmunum..

bende de qliss pembe seri var ama onun 7/24 ü varmı??? ama bnde normalde pantene light kullanıorm hacimli qbi oluo ne biliim cok hosuma qdioo=))

gliss aldım ama o sadece kolay tarnmasını sağlıyor,saç yine elektrikleniyor,ayriyetten pantene kıvırcık saçlar içini de kullanıyorum

ben kullanıyorum elidor krem 7/24 ama en son geçenlerde bittiğinde alırken elidor yoktu aldığım yerde kadında başka bi ürün önerdi aynı ambalajı çok benziyo bu da çok beğeniliyo dedi adı da pronwer 7/24 ama hiç memnun değilim hatta arsızlığım tuttu iki kutu almıştım öyle duruyolar şu pantene den deniyim bakalım bide pantene hiç beğenmem ama denemekte fayda var fisfisfis

dove unda krem 7/24 ü varmış onu deneyen var mı acepppkafamçokkarıştı

hiç panten kullanmadım. ancak elidor kullanıyorum. pantene"n öyle ürünü oldugunu bilmiyordum:KK70:

Ben yıllardır pantene 7/24 (mükemmel bukleler) kullanıyorum çok memnunum kızlar. Saçlarım normalde dalgalı olmasına rağmen nemliyken uçlarına sürdüğümde kıvırcık ve bukleleri belirgin bi hal alıyo saçlarım, bayılıyorum :KK8:

ucuz olduğu için hobby'nin düzleştirici etkisi olanını almıştım, ama yapış yapış yapıyo; bioblasınkini almayı düşünüyodum ama burda pantene çok övülmüş şimdi kararsız kaldım; pantene mi bioblas mı diyorum ben de???

X