Eliptik Bisikletle zayıflama marotonuna girelim diyenler buraya :)

cokguzell.yemek neyıyorsun.ben dün ızgara tavuk yogurt yedım sabah .öğlen elma aksam 10.30 gbi evdeyım 1 elma yarım Portakalyedım.aslnda yememlydm Sanırım..

Olsun canm pazartsı yaparsın sende.ben tartılmadım pazartesi tartılırım artık ölçümüde yazrım

Selam kızlar. ...ben devam ediyorum hala.havalar isininca yuruyuse dönmüştüm.şu son 2 haftadir tekrar kişi yasiyoruz ya :KK43: evde devam ediyorum.sabah jillian akşam plates.

begum75 begum75 tatlım kg takilmasi normal sakin bırakma. Bol bol cacık tüket (akşam yemegi yerine) farklı sporlar yap. Elma salatalik kivi suyu içtim ben bu öğlen bi hafta bole devam edicem.öğlen bilirsin yoğurt leblebi yerim ya ara verdim değiştirdim En Büyük KK:KK200::KK19:

begum75 begum75 tatlım kg takilmasi normal sakin bırakma. Bol bol cacık tüket (akşam yemegi yerine) farklı sporlar yap. Elma salatalik kivi suyu içtim ben bu öğlen bi hafta bole devam edicem.öğlen bilirsin yoğurt leblebi yerim ya ara verdim değiştirdim En Büyük KK:KK200::KK19:

akşam yemeğini çok hafif atlatamıyorum canım,inan evde işyerindekinden daha çok yoruluyorum, yemekti bulaşıktı, yemekten 1saat sonrada spora başlıyorum,günün yorunluğunun üstüne hafif yersem enerjim kalmıyo spor yaparken kolum kanadım kırıkgibi hareket ediyorum,o yüzden çorba+salata fix menü yanına ne varsa kurubakliyat+sebze+balık+tavuk ayarlı bir şekilde az az ,birde ekmeksiz yiyiyorum

bu arada kardio çalışmamın yanında 15 dk.eliptiğe başladım :KK76:

senin nasıl gidiyo?kilo veriyomusun korumada mısın?
leblebiler de rafa kalktı ha :)))

Öğlen sadece meyve suyumu içiyorsunuz. Ben ne yemem gerektıgını bilemiyorum az yıyorum.sonra cok acıkıyorum

gulfuren gulfuren cnm geçmiş olsun :KK43::KK37: elvin13 elvin13 cnm süper devam :KK68:
Sağol canım,bugün daha iyiyim şükür.

akşam yemeğini çok hafif atlatamıyorum canım,inan evde işyerindekinden daha çok yoruluyorum, yemekti bulaşıktı, yemekten 1saat sonrada spora başlıyorum,günün yorunluğunun üstüne hafif yersem enerjim kalmıyo spor yaparken kolum kanadım kırıkgibi hareket ediyorum,o yüzden çorba+salata fix menü yanına ne varsa kurubakliyat+sebze+balık+tavuk ayarlı bir şekilde az az ,birde ekmeksiz yiyiyorum

Hem çalışıp,hemde evde iş ile uğraşmak çok zor.Sporunu da yapıyorsun kutlarım canım.

Geçmiş olsun canm
Sağol canım.

Sağol canım,bugün daha iyiyim şükür.

Hem çalışıp,hemde evde iş ile uğraşmak çok zor.Sporunu da yapıyorsun kutlarım canım.

Sağol canım.
sağol canım, düşününce banada zor geliyo ama burda o kadar azimli insanlar varki onları görünce az bile yapıyorum diyorum, bazen yetersiz hissediyorum kendimi ama herkesein bi çekeri var tabi belli bir noktadan sonra hali kalmıyo insanın

Canim 60 oldum dahada sıkı durmak için korumadayim.abartmadan yiyorum .ama dediğin doğru aksami hafif geçirmek zor.o yüzden 5 gibi bişiler yiyip bol su içiyorum. Şükür iyi gidio.

Öğlen sadece meyve suyumu içiyorsunuz. Ben ne yemem gerektıgını bilemiyorum az yıyorum.sonra cok acıkıyorum
Cnm zaten öğlen 2 meyve yi yoğurtla karıştırıp yiyordum.aralardada leblebi.şimdi sabahtan meyve sebze karışımı sikiyorum kendime.2 3 salatalık 1 elma.çok dinç yaptı beni.acikirsam yoğurt. Evet öğle yemeği yemiyorum hazirandan beri.10 yaşından beri yemem yiyince kg yapıo.sabah kahvaltım kuvvetli olunca zaten 4 5 gibi anca açıkıyorum.2 öğün ve aralarda meyve yoğurt yeterli bence sanki inşaatta mi calisiyoruzda habire tikiniyoruz :)

X