Aile Planlaması ELLA ertesi gun hapi kullananlar....

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Öncelikle merhabalar aranıza yeni katıldım evliyim 9 aylık bir bebeğim var bugün eşimle ilişki esnasında prezervatifin yırtılması sonucu hemen eczaneye koştum ve ella hapı aldım bebeğimi emziriyorum eczanedeki bayan bana bir kaç gün sütünü sağ at dedi ama hapın prospektüsünde 1 hafta emzirmemem gerektiği yazıyo ne yapıcağımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim
Öncelikle merhabalar aranıza yeni katıldım evliyim 9 aylık bir bebeğim var bugün eşimle ilişki esnasında prezervatifin yırtılması sonucu hemen eczaneye koştum ve ella hapı aldım bebeğimi emziriyorum eczanedeki bayan bana bir kaç gün sütünü sağ at dedi ama hapın prospektüsünde 1 hafta emzirmemem gerektiği yazıyo ne yapıcağımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim
Sizinle aynı durumdayım lütfen yardımcı olun bebeği emzirdiniz mi bi yan etkisi oldu mu hapı aldım içip içmemekte kararsz kldm lütfen yardım

Valla bende bilmiorum ki Cnm bende dün gece 12 de ictim 48 saat snra bende şuanda sarı akinti ve ağrı var bende ilk defa kullandım ama kanamada akinti kadar iyi değil

Kızlar ben 14 şubatta ellayı kullandım. Olayın üzerinden yarım saat geçtikten sonra içtim. Ve o gün yumurtlama günümmüş sonradan öğrendim. 28-29 şubatta regl olmam gerekiyordu ama olmadım. Reglim geciktikce gecikti ve nerdeyse bir ay geçti. Nihayet regl oldum. Regl olmadan önce kahverengi akıntım geldi 1-2 gün. Korktum çünkü yerleşme kanaması olarak yazmışlar çoğu sitede. Yani kullanıp stres yapmayın stres daha fazla geciktiriyor. Hamile gibi hissetmeye başlamıştım internetteki çoğu belirti uyuyordu ama çok şükür ki hamile değilim. Korkmayın ve stres yapmayın etkili bir ilaç

merhaba kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var. ben dün aksam 18.30 civarinda iliskiye girdim ve esim icime bosaldi biraz alkolluydu farkina varamadik. ve 1 saat icinde tekrar aynisi yasandi ;( bugun 15.30 civari ella alip ictim adetime 15 gun var yumurtlama zamanlarima denk geldi sanirim. hamile kalir miyim suanda asla anne olmaya hazir degilim

merhaba kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var. ben dün aksam 18.30 civarinda iliskiye girdim ve esim icime bosaldi biraz alkolluydu farkina varamadik. ve 1 saat icinde tekrar aynisi yasandi ;( bugun 15.30 civari ella alip ictim adetime 15 gun var yumurtlama zamanlarima denk geldi sanirim. hamile kalir miyim suanda asla anne olmaya hazir degilim[/QUOTE canım biraz gec içmişsin ilacı inslh işe yarar bi sorun çıkmaz ama ilaca güvenme yinede test yap mutlaka

Gecıkme yapıcak bu kaçınılmaz bide bisürü yan etkisi var bende hepsi oldu illet bi ilaç kullansan bi türlü kullanmasan bi türlü reglme çok var bekleyemem diyosan hassas testler varmış 4 günde cıkıyomus bi kaç gun sonra ondan yap

Evet var forumda cok kişi hemde bende okuyup okuyup cok korkmuştum ellanın işe yaramadığını hamile kaldıklarına dair başlıklar var, güçlü bi ilaç hormonları tepetakla yapıyo ama yinede tebrini al

Mide bulantısı ilk içtiğimde vardı ama azdı reglme yakın gece mide bulantısından uyuyamadım bile, bacaklarda kasıklarda batmalar oluyo regl tarihin yaklastıkca, akıntı cok olmuştu bende bide şişlık gaz tabi bunlar ilaçtan ıkı hafta sonra basladı hemen degıl

Bide 28 günde bi olduğum reglım 12 gün gec oldu en önemli yan etkisi bu tabiki.. ama ben cok stres yaptım gelmedıkce oda ıyıce uzattı regl tarihimi stres yapma işe yaramıstır merak etme daha cok var reglne ayrıca

Ya cnm normal regl dönemi gıbı gecmıyo ıkı hafta sonra anlıcaksın normalde akıntı bendede olur ama ilaçtan sonra sürekli çamaşır degıstırıyosun Miden gaz dolu oluyo gece yatıp uyuyamıyosun ani kısa süreli batmalar oluyo, tabi herkeste yan etkileri olmak zorunda degıl bende oldu çoğu kişide olmus burda okuduklarımdan ilk defamı kullandın ella

evet ben ilk defa kullandim bu ilaci. bu kadar yan etkisi oldugunuda bilmiyordum. ictikten sonra daha fazla arastirdim birde 21 saat sonra ictigim icin cok tedirgin oldum

Dediğim gibi stres yapma 100 kadından 1 hamile kalıyo oda sen olmassın korkma ben ıkınci defa kullanıyorum ılk kullandığında 2 sene once hıc yan etkısini yasamadım zamanında oldu reglım bu sefer mahvetti beni, inslh sende kolayca atlatırsın stres yapma sakınce reglını bekle oluncada haber ver :KK19:

X