Ellerize ve Ayaklarınıza Aynı Renkte mi Oje Sürersiniz?

kesinlikle aynı renk
ama bi alternatif french olabilir elde kırmızı pembe ayakta french olabilir sonuçta french temiz we bakımlı gösteriyo

kesinlikle yanı renk olmalı yada french.ben genelde kırmız ve tonlarını kullandığım için tercihim kıpkırmızı tırnaklar

her zaman ay nı renk olur genelde de kırmızı olur zaten:lepi:

bence farklı renklerde güzel duruyo ya ama ben çoğunlukla ayağıma sürerim ellerime de sürüceksem aynı renkler olur

eller french ya da açık renk, ayaklar her zaman kırmızı tonları. ayakta frenchi sevemedim, açık renklerde bence ayağı kirli gösteriyor özellikle beyaz tenlileri. bir de ayağa kullandığım ojeyi asla elime sürmem. ayağıma değdi bir daha elime olmaz felan. :1no2:

aynı renk sürerim......el ve ayak ayrı renk olunca çok itici geliyor bana...

ben hem ellerimi hem ayaklarımı 10 parmagı yani toplam 20 parmagıda farklı renklere boyuyorum:KK70: çok güzel duruyor:KK70:

valla ben aklıma gelirse sürerm ayacıklarıma oje kaydirigubbakcemile3 renk ayrımıda yapmam hangisi daha kalıcıysa onu sürerim kaydirigubbakcemile2

Hep farklı renk sürerim :lepi: .Ben sevmiyorum aynı renk olmasını kaydirigubbakcemile

Bence aynı renk olmalı..Yani her zaman daha seksi gösteriyor.Özellikle elbise giyildiğinde.Hiç farklı kullanmadım,kullanmam da biri kırmızı öbürü mor falan...yok almiyim :umursamaz:

ben aynı renk sürerim yada birbirine aynı ton yerimseniben

aynı renk sürerim farklı oldumu rahatsız ediyor beni sevmiyorum pek

bende aynı renk kullanırım
başkasından önce beni rahatsız ederaklinialirimsmile

artık ayaklarıma oje sürmeye gerek duymuyorum ama sürdüğüm zamanlar kesinlikle aynı renk sürerdim ellerimdekini değiştirirsem hemen ayaklarımdakinide değiştirirdim bana göre farklı renk pek hoş durmaz altı forma üstü sorma gibi

X