Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

canım grisini diyim belki o zaman bilirsin ...
ya bide kepeklisi sonucta diyet olarak geciyor ne bilem asında yemişim yememişim pek fark etmiyo onuda o anlık bitene kadar sora yedigimi bile unutuom ...
elmayı az yiyordum artık cok yicem mecbur ...
peki illa yeşil caymı canım ya bu 5 i biyerde oluyormu ?
ya bide acayip ishal yapıo bu elma beni bole olan varmı ve normalmı ?

evet bu cok normal cunku yaglari yakiyor tabi nasil cikcak ya idrardan ya obur yoldan yada terden ama bu yag canim ondan bende 3 gun oyle oldum

canım grisini diyim belki o zaman bilirsin ...
ya bide kepeklisi sonucta diyet olarak geciyor ne bilem asında yemişim yememişim pek fark etmiyo onuda o anlık bitene kadar sora yedigimi bile unutuom ...
elmayı az yiyordum artık cok yicem mecbur ...
peki illa yeşil caymı canım ya bu 5 i biyerde oluyormu ?
ya bide acayip ishal yapıo bu elma beni bole olan varmı ve normalmı ?

Galetanın içinde yağ yok mudur? Ben hamuru yağlı diye biliyorum. 5 tane galeta yerine iki dilim kepek ekmeğini tercih ederim şahsen... Emin ol canım daha fazla tok tutuyor. Hem yanında salatalık domates serbestti di mi?

Galetanın içinde yağ yok mudur? Ben hamuru yağlı diye biliyorum. 5 tane galeta yerine iki dilim kepek ekmeğini tercih ederim şahsen... Emin ol canım daha fazla tok tutuyor. Hem yanında salatalık domates serbestti di mi?

evet ama ekmek tost olcak yaninda biraz peynir biraz zeytin tomates biber falan

buda kepekli galeta ama bilmiyorumki canım diyet diye geciyor CADIARZU
hem cok hafif yedigini bile hissetmiyosun bende o yuzden onu tercih etmiştim ama :uhm:
birde beş tane degil 3 tane yiyorum ...

Tost yapmasak olmaz mı CADIARZU ben geçen haftaya kadar sürekli tost yiyordum içim dışım tost hihoyyyt

canim eyer istemiyorsan yapmak sorunda degilsin ama biraz tost yapsan daha iy olur cunku tost daha hafif oluyor ama istersen yapma sen bilirsin sonucta elma sart sabah kavalti da mesbur onu size birakiyorum ama her iki saat elmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa unutmayin haaaaaaaaaaaaaa:teytey:

canim eyer istemiyorsan yapmak sorunda degilsin ama biraz tost yapsan daha iy olur cunku tost daha hafif oluyor ama istersen yapma sen bilirsin sonucta elma sart sabah kavalti da mesbur onu size birakiyorum ama her iki saat elmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa unutmayin haaaaaaaaaaaaaa:teytey:

Canım idolümsün :dance: İki saatte bir elma toplamda 1.5 kilo yani yaklaşık 6 elma yiyeceğim. Bol bol su içeceğim alkisalkisalkis

sexybebek şimdi okudum geçmişi bende yapmak istiyorum.. elma yeşil ya ekşi elma değil demi..ben yiyememde ekşi:sinifsinif:

yaa doğru yaa ben yeşil çayı unuttum o da vardı dimiii...
neyse öğleden sonra yaparım artık kendime...kahvaltı sonrasi ilk 2. saatte elma yedim ama sadece 4/3 ünü tüketebildim.2 elma hazırlamıştım ama yiyemedim birde ekşi olunca zor yeniyor ve doyuyor insan zaten acıkmayınca zorla yedim..şimdide bağırsaklarım kıpır kıpır sabah çıkmıştım oysa wc ye ama...
inşallah benim yağlarda çıkıcak yer arıyodurkaydirigubbakcemile

akrepcim yaa benim yeşil elmam hiç ekşi değil..sorun olur mu acabamafoldumben
pazara gidicem az sonra..nbende az öne bir elma yedim yeşil çay içicem şimdi de:kahve:

problem olmaz sanırım canım ya her yeşil elma eşki olacak değil ya önemli olan yeşil olması..benimde elmam bitti bende elma alıcam bugün

yaa doğru yaa ben yeşil çayı unuttum o da vardı dimiii...
neyse öğleden sonra yaparım artık kendime...kahvaltı sonrasi ilk 2. saatte elma yedim ama sadece 4/3 ünü tüketebildim.2 elma hazırlamıştım ama yiyemedim birde ekşi olunca zor yeniyor ve doyuyor insan zaten acıkmayınca zorla yedim..şimdide bağırsaklarım kıpır kıpır sabah çıkmıştım oysa wc ye ama...
inşallah benim yağlarda çıkıcak yer arıyodurkaydirigubbakcemile

Ben de yesil cay icmedim henuz. Sabah kalktım kahvaltimi edip spora gittim. Reglin verdigi bitkinlige ragmen sporumu yaptim. Elmalara devam ediyorum. Arada bi kahve ve bi diyet cola içtim. Tatlı krizindeyim ve açım :) Kahveyi tokluk hissi versin die colayı da tatlı krizim geçsin die içtim. Valla ben doymuorum :teytey:

X