Elti

Herkes anlamaz ama olsun😭😭 old

Eklentiler

• Screenshot_20231121-225544_Chrome.jpg
    Screenshot_20231121-225544_Chrome.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 120
Eltili kayınli kaynanali yaşama devrimi kaldı özellikle eşin de yanında yok . Suratsız resmi bir kadın demek ki bu insan ne hali varsa görsün muhatap olmayın

Elti kaynana evinde zaten türlü zorluklar yaşıyorken kuvvetle muhtemel, yeni üremiş diğer gelin aylık bakıma geliyor. Buna bile bi noktada katlanılır ama halımın üzerinde bebek arabası sürmen için, çocuğun pipisinin kesilmesi asla yeterli bir sebep değil. Az bile yapmış.

Çiftler mutluluklarina mutluluk katmak icin bebe yapar, bazıları da bebe yapar mutsuz olmak icin resmen, ya eve sülaleyi doldururlar herkesi birbirine dusman ederler, ya da kendileri gider milletin ustune na boyle comerler bi de laf ederler.

Beben olmus otur evinde bakin kari koca buyutun, ne diye yuvanı bırakıp kaynananin yanina gidip bi de orda eltinin dedikodusunu yaparsin ki, bu vizyonsuzluga sinir oluyorum ya

Kızı olacaksa kıskanıyordur sizi. Halı falan hikaye yani. Ah bu eltiler ne kadar fenalar, iyi ki eltim yok şükürler olsun.

Bakamayacağınız bebeği neden yaparsınız ayrıca? Hani ortam müsait olur, evde bunaldım bi değişiklik olsun der gidersiniz kaynananızın evine. Ama kayın, elti hep beraber yaşıyormuş. Nasıl rahat ettiniz de bir ay kalabildiniz? Bu gamsızlıktan istiyorum. 🥸

Konu sahibi kesin Azerbaycanlı. :)) Durun hanımlar. Ay bacı, yaxşısı budur ki, sən öz evinə qayıt. Camaatın xalçasıynan da işin olmasın. Qayınana sənin uşağına niyə baxsın axı? Ev ev üstünə olmaz. Ərinə denən səni öz evinizə aparsın. Hə, bir dəqiqə indi gördüm onsuz da evə qayıtmısınız. Daha dərdiniz nədir?

Son düzenleme:
Arkadaslar yaklasik iki ay bundan once kayinvalidem beni yanima cagirdi koye yeni dogum yaptigim icin bebekde daha uc aylikdi yardima ihtiyacim vardi,onun icin kayinvalidem dediki koye bemim yanima gel hem temiz hava alsin cocuk hemde sutin olsumln diye guzel bakiyim sana,esim bizi koye koyduktan sonra kendisi isi oldugu icin geri dondu,neyse bu arada kaynim bide eltimde var ,eltim hamile ama cok soguk kendini cok begenmis bir tip orda oldugumu sure zafinda bi kez bile gelib yanimizda oturmadi odasindan hic cikmazdi,hep suratsizdi ben ne kadar sicak davranmaya calisamda cok soguktu bana karsi,neyse gel zaman git zaman esimde yillik izne cikti bizim yanimiza geldi,bebegimizide sunnet yaptirmak kararina geldik ,sunnet yaptirdigimiz gun ben cok korkmustum iste endisenlenmistim iyi degildim yani,eve gelmistik bebegim biraz halsizdi daha 4 aylikti bendr bebek arabasinda uyutmaya calisiyordum,eltim odaya cok ciddi bi sekilde girib bir kasini kaldirarak arabayi halimin uzerinde surme halim bozuluyor dedi bende nerde sireyim dedim hali olmayan bi yerde sur dedi,bende ama her yer hali dedim,ama cok kotu oldum ,kayinvalidem esimde cok uzulduler,o gunden sonra kiz benimle konusmadi hic salona gelemeyen kiz salonda yaylanib kumandayi eline alib bataniyesinide yuzune kadar cekib diziler izliyordu turlu turlu seyler yapiyordu bizim gitmeyimiz icin ,neyse zaten esimde aldi bizi sehre geldik
Halini da al git odana kapan ve agla derdim malum elti dalgasina baksin

Elti hakli. Hali yikamanin m²si olmus 35 tl. Elti hamile, siz dusuncesizsiniz.

X