Elti

Kayınvalidenizle yaşıyolar anladığım kadarıyla kaynınız ve eltiniz. Keşke hiç gitmeseydiniz. Yani ben eltimde yok ama kayınvalidem köye çağırsa gitmem muhtemelen, kendi düzeninde kalsın bebek isterim. Size gelip yardımcı olsa daha iyi olurmuş kayınvalideniz eğer buysa istediği. Eltinizin kendi düzeni bozulmuş, zaten hamileymişte ben eltinizi haksız bulmadım.

Elti hakli hamile ve dogurmak üzere olsam zaten son zamanlarim stresli ve bebek ağlaması sesı olan ortamda bulunmak istemem.Benim de mi bebegim böyle aglayacak diye gözüm korkabilir belki sırf bu yüzden lohusa depresyonuna daha yatkin olabilirim.Gözü korkar insanin ben de kolik bebek büyüttüm hala daha bir yerde bebek aglamasi duyunca beynim uyusur bir garip olurum.Hani evsiz kalirsin deprem yangin falan olur idare edilir ama ne alaka yani evine gitmek doguran da bir zahmet bakacak ya da yardim isterse kendi evinde yardim alacak baskasına yük olmayacak.Kv insan yerine koyup sormadan cagirmis ki kendi evinde bir odanin icine tıkılmış o psikolojiyi anlayabiliyorum.Hic eltiye kızmayın herkes evinde guzel alerjik ve kolik bebek baktım mahvoldum yine de kimseye gitmedim cünkü eninde sonunda düzen oturmasi gerekiyor ağlayan cocuk evinde de agliyor ac kalacak anne evinde de ac kaliyor en azindan kimseye minnet etmeden büyüttüm diyebilirsiniz ileride

Arkadaslar uye vinladi... kendinizi paralamayin artik :)

Bence çok iyi yapmışsın . Hiç bir üyeye katılmıyorum 🤣🤣 bu kayınvalideler sürekli gel gel diye tutturuyor birini evinde oturtmuş diğeri de hala gelsin diye ugrasiyor . Keşke biraz daha kalsaydın yeseydiniz birbirinizi belki de insanların özel hayatı olmasi gerektigini üç aile anlardiniz. Çocuğuna neden bakamayacaksin tek başına anlamadım .

Arkadaşlar kv ile beraber yaşıyoruz
Yani ev onun ve benim
Hamileyim
Bana sorulmadan diğer gelini eve cagirdilar bebeği oldu diye
Kuruldu eve
Her şey kv ile benim üzerime kaldi
Ben eşşek başı miyim insan bir sormaz mı 1 günlük biri bile gelse soruluyorsan kadın kaç gün kalacak bir de
Bu kadar uzun misafirlik olur mu siz söyleyin
Bir de güzelim halimin üzerinde dışarıda gezen bebek arabasini getirip sürüyor
Bana yazık değil mi
Anlasın diye odamdan cikmiyordum ama anlayan yok
Ben de salona yayildim

Not: yeni konu acacaktim ama buraya yazdım kusura bakmayın
Sjsjsjsjsjsj offfff öldüm. Gerçekten elti sanıp kaçmış galiba ajsjsjdj 🤪😀😀😀😀😀😀

X