Eltilerin kunpası

Misbond

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
1.007
219
41
Merhaba arkadaslar önceden dalga gectigim konuda simdi sinirlerim hopluyor
Sizden bu konuda akil almak istiyorum.
Nisanlimin annesi vefat etmis benimde babam vefat etti nisanlimda 4 abi 4 yenge bir babasi var. Bizi tanistiran bir vesile ile gormus olan 3 numarali eltim
Buraya kadar hersey guzel simdi basliyorum
Nisanlim hayati boyunca beni sevdigi kadar kimseyi sevmemis icine kapanik evde durmayan aile bireyleriyle konusmayan biriymis benimle olmiycak gozuyle tanistirdilar sanirim.
Ilk zaman psikolog gibi destek oldum bayag level atladik cok guzel bir iliski tutturduk ve bu degisimi ailesi farkedip sevincten bana saskinlillarini soylediler.
Burayakadarda hersey guzel degilmi
Simdi zurnanin zort dedigi yere geldik benim eltilerim kaynanam olabilmek icin yarisa girdi komik olan ben 34 yasindayim nisanlim 39 bizi tanistiran kadinin dedigini yapalim dedik kadin soyledigi seyi ben soylemedim sen dedin sen yaptin gibi vazgecip fikir degistiriyor bizde bohca istemedik nisanlimla yapmadikda vay efendim nisan alisverisine onu goturmemisiz diye kustu nisanda ilkten az kisi istedim eltim cok kisi gelicez dedi tamam dedim sonra az kisi gelicez dedi bende sinirlenip nisanlima herkese haber vermesini istedim ve nisanim kalabalik oldu tabi hirsindan damadin boynundan altinlari aldi arkadaslarimin damarina basti kavga ciksin diye.
2 numarali eltim rahatsiz olan evladi oldu bassagligina gittim 4 numarali eltim basladi beni yonlendirmeye disari cikmak istiyorum cikma oturucam buraya otur surekli ben evime gelen insana oturmasi gereken yer icin zorlamam bunaldim orada 7 si okunucakmi sordum yok dedi aradim bana benim annemin kayinpederine baktigini ima etti 25 yil onceki olayi ne alaka diye kaldim acisiyla aklina bu nasil geldi neyse sonra 7 sini okutuyolar bana haber gonderiyor nisanlim ogun bizden gece gittigi icin yarin gelmesende olur uyu diyo iyi diyorum sabah nisanlimi doldurmuslar benle kavga etti neyse yurtdisinda olan eltim iyiligimi ister gibi laflari vardi nisanlim onun evinde oturabilicegimizi soyledi yurtdisinda olan eltim surekli benim evimde diger eltiler oturdu sende onlarin evinde oturucaksin gibi laf soyleyinde ben kimsenin evinde oturmam dedim baska eve cikariz bu lafin uzerine yurt disindaki eltim sokuldu sana kpederine bakmani istiyolar seni yikilmak uzere olan eve evlendirmek istiyolar diyince soka girdim bana plan yaptiklari icin kimse odemesi gereken paralari odemiyor nisanlimaki kayinpederimin evinde oturup ona bakalim diye bu arada kayinpederim ev alicam dedi istemede yer satip sonra ben oyle demedim dedi nisanlimin erkek kardesleri bana 1.30 saatlik yolda is buliyolarki ceyiz aliyim diye benim babam yok calismiyorum kiz istemeye gelirken kizdanmi istenir yoksa once yapicaklarini erkekmi soyler bunlar tam tersi bebden istedi hepsinle kavga ettim suan dugun olucak ama nasil olucak bilmem

Senin işin zor vallahi 4 eltiyle
Millet bi taneyle ugraşamıyo
Bi daha düşün istersen

Yani herkesin hatası yanlışı size garezi var ve siz masumsunuz
İnandırıcı değil

34 ve 39 yaşlarındaki insanlar boşverin aileyi.
Belli ki sadece eltiler değil aile büyükleri de aynı. Kimseyi karıştırmayın bakın hayatınıza.

Kocaman insanlarsınız yönlendirilmeye ihtiyacınız yok. Bi temiz nikah yapın 2+1 ev tutun evinizi döşeyin. Herkesi davet edin sadece, kimseyi şuna buna çağırmayın.

Senin işin zor vallahi 4 eltiyle
Millet bi taneyle ugraşamıyo
Bi daha düşün istersen
Canim valla kackere biraktim nisanlimi yalvardi agladi sen ne dersen o inan umrumda degil hicbiri diyor ama baskiyi kim kurarsa o tarafa donen tarafi var bend baski kurmaktan bunaliyorum bazen

Kocaman insanlarsınız yönlendirilmeye ihtiyacınız yok. Bi temiz nikah yapın 2+1 ev tutun evinizi döşeyin. Herkesi davet edin sadece, kimseyi şuna buna çağırmayın.
Canim benim nisanlim kiz sanki elalem neder deyip gurur meselesi yapiyor dugun salonu istemedim dugun salonu tuttu bunalima giriyor hala iyi bir salon tutamadi diye bende gecinemiycez nikay yapalim ev alalim dedim esyaya fazla yatirmayip anlatamiyorum

Canim benim nisanlim kiz sanki elalem neder deyip gurur meselesi yapiyor dugun salonu istemedim dugun salonu tuttu bunalima giriyor hala iyi bir salon tutamadi diye bende gecinemiycez nikay yapalim ev alalim dedim esyaya fazla yatirmayip anlatamiyorum
Ohooo onun genlerinde anaya elaleme bağımlılık var, o eltileri sen istemesende nişanlın başınıza kaynana yapar ozaman

Kaç abi, kaç yenge, kac eltı..Kimin eli kimin cebinde, birbirlerinin açığını aramak için gelmişler dünyaya..Konu farklı olsada bana Dallas dizisini hatırlattı.
Sana sabırlar diliyorum fakat Allah seni inandırsın hiçbirşey anlamadım, trafo yandı :))
Hahaha cok guldum sorma benim beynim yandi zaten 4 elti 4 abi bir kayinpeder yevdekiler bile nisandan sonra bu ne hergun olay dediler senin demen cok normal canim

Ohooo onun genlerinde anaya elaleme bağımlılık var, o eltileri sen istemesende nişanlın başınıza kaynana yapar ozaman
Nisanlimi cok birakmak istedim yalvariyor onlar onemli degil para olsa kacip gidelim buradan diye ama tabi yumusak davrandigimda donuyordu en son 2 hafta gorusmedim aklim basima geldi dedi simdi dinlemiyor onlari

Nisanlimi cok birakmak istedim yalvariyor onlar onemli degil para olsa kacip gidelim buradan diye ama tabi yumusak davrandigimda donuyordu en son 2 hafta gorusmedim aklim basima geldi dedi simdi dinlemiyor onlari
Madem öyle fırsat bu fırsat şuan istediğin düzen neyse hemen onu kuruver. Öyle olursa herkese kapak olur ağızlarını kapatırlar.
Biri bişey derse de 34 yaşımdayım size soracak değilim de bi defa görsünler.

Bu arada ailemin baska sehire gitme durumu var kendi islerini kurucaklar ben nisanlima israr etsem gelir fakat iyice bikmasi lazim aileden guvenwmiyor
Madem öyle fırsat bu fırsat şuan istediğin düzen neyse hemen onu kuruver. Öyle olursa herkese kapak olur ağızlarını kapatırlar.
Biri bişey derse de 34 yaşımdayım size soracak değilim de bi defa görsünler.
Bu cumleyi sevdim gercekten kendimden emin konusmam lazim biraz
Aslinda ailem sahili olan bir sehire yerlesiek is kuruyolar ben su asamada nisanlimi alip gitsem gelir ama guvenemiyorum ama benim calismami istiyor maddi durumdan bende cocuk yapmamiz lazim yasimiz genc degil dedim is kursun istiyorum inan gucum yok calismaya daha bu sorunu nasil cozebilirim kafam karisik

Bu arada ailemin baska sehire gitme durumu var kendi islerini kurucaklar ben nisanlima israr etsem gelir fakat iyice bikmasi lazim aileden guvenwmiyor

Bu cumleyi sevdim gercekten kendimden emin konusmam lazim biraz
Aslinda ailem sahili olan bir sehire yerlesiek is kuruyolar ben su asamada nisanlimi alip gitsem gelir ama guvenemiyorum ama benim calismami istiyor maddi durumdan bende cocuk yapmamiz lazim yasimiz genc degil dedim is kursun istiyorum inan gucum yok calismaya daha bu sorunu nasil cozebilirim kafam karisik
Varsa öyle bi imkan gidin ailenizin oraya hem sizin peşinize kimseyi de yapamazlar.
Sonra da bi çalışmaya başlayın. Zaten ha demeyle çocuk olmaz yine en az 6 ayda olur evliliğinizde oturur biraz. e 9 ayda hamilelik zaten.

O kaynana kılıklılardan kurtulun , elinizde dolduruşa getirme ihtimalleri yüksek. sonra feraha çıkarsınız inşallah.

Baya dertlisin anlasilan ama keşke önce ne yazdığını okuyasaydin bi nefes alıp da yazsaydin bizede yazık geceleyin :110:
Canim valla kafam okadar doluki idare edin beni soyle acikliyim 4 eltim var hepsi odemesi gereken borcu odemiyor ki kayinpederimin yikilmak uzere olan evine beni yerlestirmek kayinpederime baktirmak icin istediklwri olmayinca nisani bozmaya calisiyorlar

Benimde var
Yani herkesin hatası yanlışı size garezi var ve siz masumsunuz
İnandırıcı değil
Basindan beri dediklerini yapmak istedim inanmak sizin biliceginiz durum aramizi yapan eltimin dedigi gibi nisanlimi ailemle tanistirdim aileler tanissin dedi kabul ettim tam tanisma gunu nisanlimin haberi yokken aradi bana kendim nisanlimi ailemle tanistirmisim gibi sen zaten ailenle nisanlini tanistirmissin gelmemize gerek yok diye siz bize gelin diye ayagina cagirdi arkasindan nisan bohcasi yapmadik cunku nisanlimla benden para cikicakti calistigimiz icin haftasonu nisan gunune kadar elbise aldik fakat beni nasil cagirmadiniz diye kusluk yaratti nisanda altinlari caldi benim sucum ne sence

Varsa öyle bi imkan gidin ailenizin oraya hem sizin peşinize kimseyi de yapamazlar.
Sonra da bi çalışmaya başlayın. Zaten ha demeyle çocuk olmaz yine en az 6 ayda olur evliliğinizde oturur biraz. e 9 ayda hamilelik zaten.

O kaynana kılıklılardan kurtulun , elinizde dolduruşa getirme ihtimalleri yüksek. sonra feraha çıkarsınız inşallah.
Simdi bir semt ilerde ev tuttalim dedim isine yakin bir sene istiyorumki iyice bunalsin ailesinden destek gelmesinki anlasin diye ya ailemle gidersek geri donerse yapamiyoeum burada diye cok gaz veriyolar birde gorsen kudurdular suan tam mahhale agzi laflar

Konu başlığı 5 sezonluk Türk dizisi ismi gibi olmuş :KK53:
ayni oyleler ama almanyadaki eltim sabah aksam kamerali ariyor kadin meraktan ablamla gorusmek istedi musait degil deyince benden niye kaciyo diyip laf sokuyor bunlar cidden korku filmi bence

X