ELTİM İLE AYNI ZAMANDA HAMİLE KALDIK

Sanirim art niyetli oldugunu dusundurecek farkli seyler de olmus ama kisa kesmissiniz. Elti meti gorumce amaan uzak olsun yaa

1 haftalık hamilelik nasıl oluyor? Ben kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Siz de çok abartmadan sorduğu sorulara kısa cevaplar geçip kapatın hamilelik mevzusunu

yoo kadın sadece kendi sürecinin nasıl gittiğini başkası ile karşılaştırmak istemiş de olabilir.

Bu eltilerin hakikaten gemisi yürümüyor yahu
velevki kötülüğune sordu ki sanmıyorum. Yani çocuk düşürmüş lohusa sayılır zaten hormonları gereği normal değildir.. kötü elektrik alıyorsanız uzak durursunuz bitti gitti . Yani dert edinecek ne varki?
Ayrıca anneniz öğrenebiliyorsa hamileliğinizi eşiniz de çocuğu pekala annesiyle mutluluğunu paylaşabilir..sadece kızların annelerinin özelliği yokki baba olanında netice de bebeği.

belki de eltisinin peşinden hamile kalmasına farklı anlam yüklenir diye bilmelerini istememiştir. bebek kaybeden kadının söylediklerinde anlam aradığına göre, bunu da hesaplamış olabilir bence.

çok biliyorsunuz sizin de düşünce tarzınız üslubunuzdan belli .neyse size yeterince vakit ayırdım .

çok biliyorsunuz sizin de düşünce tarzınız üslubunuzdan belli .neyse size yeterince vakit ayırdım .

Eltinizden beklediğiniz dönüş,
Aslında sizin içinizden geçirdiklerinizden ötesi değil.

Ama üzgünüm ben bu konunun sadece izleyicisiyim, yani hiç bir yerinde değilim

Bence yardımcı olamaya çalışıyordur. Kendi yaşadığı yaşanmasın diye bildiklerini aktararak elinden geleni yapmaya çalışıyordur. Zaten kötü bi olay yaşamış art niyetli yaklaşmayın. Hamile kalınca niye görgüsüz gibi davranıyorsunuz anlamıyorum. Eltiniz tekrar hamile kalabilir sizi neden kıskansın.

ay allah aşkına alışverişte olmasını isticeğim en son kişi bile değildir elti (ki herşeyimde çoluk çocuğu da sürükleyerek gelmeye çalıştı) neden mağdur olcakmışım gider keyfime göre alırdım , ama sürekli seni süzen gözü üstünde biriyle hiç güzel olmuyo özellikle yüzüne gülüp arkandan konuşan ,kötü gününde gülen biri iyi gününde rol yapan biriyse tecrübeyle sabit

Kötüsünüz çok kötü...

Eltinizin sizi kıskandığına, hatta sizin de düşük yapmanızı istediğine o kadar inandırmışsınız ki kendinizi, biz ne dersek diyelim ikna olmayacaksınız. Kalbinizi temiz tutun, kötü düşünmeyin.

Ben diğerleri gibi iyi niyetli yaklaşamıcam çünkü benim eltim de taşındığımda beni arayıp eşyaların zarar gördü mü, çok kırılan dökülen oldu muu diye sormuştu bazen insanlar cidden sorun arar gibi soruyor, bunu hissedebiliyo insan, siz de hissetmişsiniz, eltinizin biraz kıskançlıkla sorduğunu düşünüyorum bu soruları… Benim bi komşum vardı, beni ne zaman görse yorgun musun? (Halbuki değilim, gayet de bakımlı fönlü makyajlı vs yim) , uykusuz musun? (8 saat uyumuşum) , hasta mısın? ( turp gibiyim) böyle sorular sorardı, bazı insanlar iyi niyetli değil arkadaşlar, bu net

Normalde böyle şeyler konuşuyorsanız, konuşurken detaylara iniyorsanız, aranız kötü değilse bence gayet normal sordukları neticede o da bu yollardan geçti her ne kadar bebeğini kaybetmiş olsa da.
Ama tam tersi böyle muhabbetleriniz yoksa niyeti düşüncesi pekte iyi olmayabilir maalesef.

ilgilenmedi demezdim çünkü düğün nişan vs hiç bir şeyde ne aradı ne sordu bunda çok sorunca tuhafıma gitti
Çünkü bizim toplumda aramasa millet "aramadı, sormadı, kıskandı çünkü oda hamileydi düşürdü" diyeceklerini gayet iyi biliyor. Arasa suç aramasa suç bence ilgileniyor işte sizinle.

Siz onun yanında rahat davranın diye sürekli soruyordur belki de siz o düşük yaptı diye onun yanında kendi hamileliğinizden bahsetmiyorsunuzdur o da farkındadır....

normalde hiç konuşmaz hatta evlerimiz dip dibe bizden başka her akraba ile kahvaltıya gider program yapar bize haber vermez . ben aileye sonradan geldiğim için haliyle yakınlık kurmaya çalışmıştım ama netice alamayınca bıraktım.

bahsetmiyorum çünkü empati yapıyorum kv gittiğimizde de hiç oturmadım hamileyim diye hep beraber iş yaptık yeri geldi ağır şeyler kaldırdım yanında veya üst raflara uzanma falan oldu demedim sen yapar mısn ben hamileyim diye o da ben yapıyım sen hamilesin de demedi açıkçası beklediğimden değil. ama seviye bu yani. telefondan çok ilgili sadece haber için o da. daha şimdiden aşermem olmuyor diye herkese yaymış. neymiş çocuğum gelişmiyormuş.

İlk hamileliğiniz bilmeden birşeyleri farketmezseniz diye anlatıyor ya da soruyor. Velev ki farklı düşünüyor..
Yaşanmışlıklar tavsiyedir bana göre.
Ben payıma düşen neyse alır gerisiyle ilgilenmem.
Size de tavsiye ederim.
Karşıdaki ne düşünürse düşünsün önemli değil.

damdan düşenin halini damdan düşen anlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…