Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

Merhabalar benim transferimin 3.gunu ilk iki gun agrim oluyodu ama şimdiyok sanki o surecleri yasamamisim sadece asiri gaz var ben de normal mi 61.saatte tutuyomus embiryo insallah tutar hepimizinku
Merhaba canım benim de 8. Günü. İlk günler bende de çok gaz oldu. Evde sık sık yürüyüş yap dedi doktorum. İnşallah gğzel haberler veririz 🥰🥰

Merhaba canım benim de 8. Günü. İlk günler bende de çok gaz oldu. Evde sık sık yürüyüş yap dedi doktorum. İnşallah gğzel haberler veririz 🥰🥰
Bende de cok gaz oluyo insallah yaa rvet kisa kisa yuruyus yapiyom evde bugun yemrk yapayim dedim cok agrim oldu yattim sırtüstü korktum baya😔😔 insallah guzel haberler veririz😍😘🥰🙏

Iyı dayanmıssın ben 5.gunden basladım idrar testıne.😀
Bugün yaptım resimi ekledim ama görürmüsün bilmiyorum çıkmadı. Sabah baya kötü oldum. Hayırlısı diyelim cumartesi test günün kan testi yaptıran☹️

Eklentiler

• IMG_20210107_085404.jpg
    IMG_20210107_085404.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 224
Allah razi olsun bugun sanki birsey hissetmiyorum sadece ignelerin yeri agriyo hayırlısı diyelim artik
Herkeste belırtı cok farklı oluyormus ben gunlerce burda belırtı aradım.Adet agrısından baska belırtım olmadı.Hıc kafanızı yormayın stres yapmayın.Avakado yıyorum ben bır de aklınızda olsun.

Herkeste belırtı cok farklı oluyormus ben gunlerce burda belırtı aradım.Adet agrısından baska belırtım olmadı.Hıc kafanızı yormayın stres yapmayın.Avakado yıyorum ben bır de aklınızda olsun.
Ben aldirayim eşime herkes soyluyo onu tam olarak etkisi nedir

Bebegın tutunmasına yardımcı oluyor dıyorlar.Doktorun hemsıresı tavsıye ettı bana.Ne kadar etkılı bılemıyorum tabi.Ben ıkı gunde bır adet yıyorum
3.günü benim gec kalmis olabilirmiyim yemekte 61 saat icinde tutuyomus insallah tutmustur hepimizin ki 🙏🙏

X