Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Can bogazdan gelir dermisim🤪 ben kahvaltiyi bir tik mazur goruyorum. Sadece ekmegi biraz azaltsak kardayiz bence. Ben de limonlu su cok severim tekrar yapmaya baslayayim bari. Simdi bebek uyanmadan leslie yaptim yaptim hadi bakalim 😊
Kaç dakika yaptın :) Meyve muz olmadığı müddetçe armut elma yenilebilir ki bunlar kilo aldırmaz asıl sekizde akşam yemeği yenmez 6 da bitirilir .

Sünnet olayı kesinlessin bende gelcem insallah araniza.. Buyuk ihtimalle 2 haftaya bende baslicam.. Univden sonra uzerime çöken hantalligi annelikle beraber atıp çıtır mı çıtır bi anne olmak istiyorum😀 yaza az da olsa formda girsem yeterli ilk aşamada.. Sonrasi kosturmayla gider diye tahmin ediyorum.. Yine perhiz yemekleri yagsz tuzsuz yemeyi planliyorum.. Bol su.. Evde spordan aklimda kalan egzersizleri yapcam insallah.. Havalar isininca da oglumla yuruyusler😍 kendimizi toparlayalim geliyom.. Yettim gari💞💫

Kaç dakika yaptın :) Meyve muz olmadığı müddetçe armut elma yenilebilir ki bunlar kilo aldırmaz asıl sekizde akşam yemeği yenmez 6 da bitirilir .

Leslie 1 mile ile basladim 15 dk lik. Aksama yine yapabilirsem yapicam. 15 dk bile iyi terletti korseyle.

Sünnet olayı kesinlessin bende gelcem insallah araniza.. Buyuk ihtimalle 2 haftaya bende baslicam.. Univden sonra uzerime çöken hantalligi annelikle beraber atıp çıtır mı çıtır bi anne olmak istiyorum😀 yaza az da olsa formda girsem yeterli ilk aşamada.. Sonrasi kosturmayla gider diye tahmin ediyorum.. Yine perhiz yemekleri yagsz tuzsuz yemeyi planliyorum.. Bol su.. Evde spordan aklimda kalan egzersizleri yapcam insallah.. Havalar isininca da oglumla yuruyusler😍 kendimizi toparlayalim geliyom.. Yettim gari💞💫

Gel berikkocum bekleriz. Bahanelere siginmak yok artik🤸‍♀️

Ogle yemegim;

Bir kase kiymali sehriye corbasi
Bir tabak sulu kofte yemegi
1 bardak visne kompostosu

Acikmisim 😋 ekmeksiz bir sekilde yedim.

Ara öğün armut yedim . Öyle yemeğim;

Haşlanmış karnabahar üzerine yoğurt pulbiberli ve bir bardak su

Spora basliyorum. Pilates agirlikli. Yememe de dikkat etmeye basliyorum insallah yaza kadar istedigim sonuclari alirim. Yok mu dogum sonrasi zayiflamak isteyen anneler?
Valla çok iyi olmuş bu konuyu açtığın . Ben şimdi değil de havalar ısınınca başladım 😁 az yiyin üşüyorum 😂

Benimde kilo vermem gerek ama tatliyi kesemiyorum. Emzirdikten sonra acayip su iciyorum ve tatli istiyorum. Hicbirsey kesmiyor. Sizde olmuyor mu

Selam kızlar ben 60 ile hamile kalıp 73le doğum yaptım. Şu an 62 kiloyum, kilo ile sıkıntım yok, hatta daha zayıf görünüyorum. Sıkıntım eski kilolarımın azalıp göbek çevresinde yoğunlaşması. Bacaklarım, kaslarım vs incelmiş, saçma bir göbek oluşmuş. O yüzden acilen sıkılaşmam lazım. Karın kaslarını çalıştırayım dedim ama bildiğin orada kas gücü kalmamış. 2-3 harekette tıkanıp kaldım.

Selam kızlar ben 60 ile hamile kalıp 73le doğum yaptım. Şu an 62 kiloyum, kilo ile sıkıntım yok, hatta daha zayıf görünüyorum. Sıkıntım eski kilolarımın azalıp göbek çevresinde yoğunlaşması. Bacaklarım, kaslarım vs incelmiş, saçma bir göbek oluşmuş. O yüzden acilen sıkılaşmam lazım. Karın kaslarını çalıştırayım dedim ama bildiğin orada kas gücü kalmamış. 2-3 harekette tıkanıp kaldım.

Hosgeldin canim. Senin cozumun pilates bence. Guzel kilo vermissin.

X