Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Merhabalar geçmişi okuyamadim kizlar. Yarin tarti gunu gelsin de bi tartilim. Duurm vahimdi bu hafta ondan hic yazmadim bilerek. Yemicem desem bile istikrarli gidemiyorum olmuyor iste. Offf neyse yarindan itibaren tekrar baslayalim bakalim.

Yediklernzii gözden geçirin çocuklarnz da aynı şeyleri yediler mi onlarn durumları nasıl belki yedgnz bisey doknmstr
Yediklernzii gözden geçirin çocuklarnz da aynı şeyleri yediler mi onlarn durumları nasıl belki yedgnz bisey doknmstr
Tahlil verdik zaten orada enfeksiyon yüksek çıktı ve viral enfeksiyon dedi doktor. Viral olduğu için besin de dokunmuş olabilir ama bulgular covid de de görülüyor dedi. Test sonucu için aradık hastaneyi hala çıkmamış. Evden çıkmıyoruz. Yarın karşı komşunun oğlu evleniyor. Söyledim telefonda bizde durum böyle böyle diye. Gıda zehirlenmesi de olsa covid de olsa bulaşıcı dedim. Anlayışla karşıladı. Zaten dün eve girmeden asansörü filan sprey kolonya ile temizlemeye çalıştık maske hiç çıkarmadık ama inş kimseye sebep olmayız

Ya bence covid falan dehil.kesin enfeksiyon benim icimw oyle doguyo cunku baska belirtiler olurdu aileden muhakkak birinde... Gelmis gefmis olsun bakalim ne olacak

Kizlar sabit kiloda durmakta benim icin cok guclesti her sabah bugun yemicem diyorum saka maka.kilo.almaya basladim gayet guzel yiyorum sporu biraktim.tatile.gidiyorum bakalim yani boyle giderse 2-33 kilo daha alarak gelirim ordan da
Hangi saatler acikiyrsn belki sekerin dusuyordur hiç olmazsa ekmek hamurişi ve gazlı içecek icmzsn az da olsa iyi olur.
Tatilde sabah kahvaltını iyi yap acıkma aza iner.

Çok sevindim geçmiş olsun köy yoğurdu bulablrsen içine sarımsak atıp ye şifa olsun

Geçmiş olsun şükür negatif. Aynen herkes dikkat etse bana bişey olmaz kafasından çıksa azalacak

Bu sabah tartıldığımda 58.0 kg çıktım hiç almamış vermemişim de. böyle iyi sabit kalmalıyım.

Sabah bir kupa çorba içtim.
1 lt su

Öğlen ofis yemeğim:
1 kepçe ezogelin çorbası
1 tabak nohut yemeği
1 kase cacık

Ara öğün
Sade Türk kahvesi yanında 2 parça bitter çikolata getirdim onları yiyeceğim

17.00 gibi 1 havuç yerim yanımda çiğ fındık var 7 adet.

19.00 gibi 1 tabak yeşil mercimek yemeği

200 kalori yakılacak.

Günaydın kızlar regl oldum ama kilom iyi 68,9.
Doğum sonrası 20 kg gitmiş oldu. Ben buraya -200 yazdığım sonra +1,5 yazdığım haftaları biliyorum. Durmak yok devam edelim. Son 10 kg benim için
Harikasın valla.ben de burda toplamda 8 kilo vermişim. Bu hafta adapte olamadım diyete ama artık daha dikkatli olucam inşallah yola devam. Benim de son 5-6 kilo kg kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…