Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

30 dakika yürüyüş ve 30 dakika leslie yaptım az önce.
Kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta 3 bardak çay içtim. Uzun zamandır icmemstm çay 😂 beya ekmek yedim birazda.
Bu arada ben kahvaltıyı genellikle en iyi öğün olarak yiyorum.

Merhaba kızlar
Sabah 1 haşlanmış yumurta + oğlumun yumurtasının beyazı
1 dilim kaşar
1 dilim ananas
Domates
1/2 simit (çok dolu dolu oldu kahvaltı resmen doydum)
11:30 Türk kahvesi 2 kare çikolata
15:30 öğle akşam birleşmek zorunda kaldı. İlk defa fırında güveçte etli bamya yaptım Harika oldu tavsiye ederim. Akşam Kızımla yürüyüş yaptık dönüşte dondurma yedik.
20:00 de 1 wasa 1 dilim kaşar yedim. Günlerdir bu kadar doymadım herhalde
20dk hareketlerimi yaptım. 10bin adımı bitirdim yürüyüşte (kızımla baya yavaş yürüyoruz ama onunla ilgilenmek ayrı bir spor) günü 12bin ile kapatıyorum.
Bir de cuma ve bugün aynı kıyafetle spor yapıp fotoğraf çektim. Bir iki gündür kol ve göğüs egzersizleri de eklemiştim 1-2 dk göğüs altımdaki bombe azalmaya başlamış sanki. Sol yeni sağ eski olan. Arada 4 gün olması umutlandırdı beni. Hem de yarın filan regl olurum yani. (Bu arada lütfen eş ve yetişkin erkeklerin fotoyu görmemesine dikkat edin lütfen)

Eklentiler

• 3D654970-FE7D-426D-8371-03B803A15FC3.jpeg
    3D654970-FE7D-426D-8371-03B803A15FC3.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba kızlar
Sabah 1 haşlanmış yumurta + oğlumun yumurtasının beyazı
1 dilim kaşar
1 dilim ananas
Domates
1/2 simit (çok dolu dolu oldu kahvaltı resmen doydum)
11:30 Türk kahvesi 2 kare çikolata
15:30 öğle akşam birleşmek zorunda kaldı. İlk defa fırında güveçte etli bamya yaptım Harika oldu tavsiye ederim. Akşam Kızımla yürüyüş yaptık dönüşte dondurma yedik.
20:00 de 1 wasa 1 dilim kaşar yedim. Günlerdir bu kadar doymadım herhalde
20dk hareketlerimi yaptım. 10bin adımı bitirdim yürüyüşte (kızımla baya yavaş yürüyoruz ama onunla ilgilenmek ayrı bir spor) günü 12bin ile kapatıyorum.
Bir de cuma ve bugün aynı kıyafetle spor yapıp fotoğraf çektim. Bir iki gündür kol ve göğüs egzersizleri de eklemiştim 1-2 dk göğüs altımdaki bombe azalmaya başlamış sanki. Sol yeni sağ eski olan. Arada 4 gün olması umutlandırdı beni. Hem de yarın filan regl olurum yani. (Bu arada lütfen eş ve yetişkin erkeklerin fotoyu görmemesine dikkat edin lütfen)
Harikasın bugün bende duştan sonra gobisimin kuculdugnu fark.ettm 😁😁

Az önce yürüyüş yaparken düşündüm şuan bacaklarımda cok yağ dokusu var sorun olur mu yapsam diye 🤔 yoksa yürüyüş yapıp biraz daha versem de öyle mi çıksam acaba?
Yavaş tempo ile 10 dk ile başlayıp hergün 5 dk artırabilirsin. Yürüyüş ile aynı şey bana göre. benim dışarıda yürüyüş imkanım olmadığı için çalıştığımdan dolayı bu aleti eve aldık.

Ay ne güzel ne kadar sürede verdin peki canım
5 kiloyu 5 ayda verdim cnm. Nisan ayından beri eliptik çeviriyorum, her gün 2,5 lt su içiyorum ve akşamları saat 19'dan sonra bir yudum yemek yemiyorum. bu şekilde verdim kilo.

Zaman olmadığı için mi kahvaltı az tuttun?
Hayır, benim kahvaltı ile aram yoktur. Genelde öğlenleri dünyaları yerim sabah ve akşamları böyle bir kaç yudum bir şeyler. kilo vermeden önce de sabahları bir şey yemezdim ama akşamları götürürdüm. Akşam yemeğini neredeyse sıfıra indiriyorum. Böyle bir kaç yudum bir şeyle geçiştiriyorum. Bu arada ben emzirmiyorum cnm Sorarsan eğer :)

30 dakika yürüyüş ve 30 dakika leslie yaptım az önce.
Kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta 3 bardak çay içtim. Uzun zamandır icmemstm çay 😂 beya ekmek yedim birazda.
Bu arada ben kahvaltıyı genellikle en iyi öğün olarak yiyorum.
Ekmeği tamamen çıkartmalısın hayatından cnm. Ben 7 aydır ekmek tüketmiyorum. Özledim çok ama alıştım artık ekmek eve çok alınmıyor. 1 tane alıyoruz oğlum 3 gün kemiriyor :) eşim de benim kafada.

Selam kızlar,

Bu sabah 1 kupa çorba içtim saat 8.00 gibi
Şimdi de filtre kahvemi içiyorum.

Ofiste öğlen yemek: 13.00
1 kepçe mantar çorbası
1 porsiyon Orman kebabı
1 kase gavur dağı salata bol cevizli

Ara öğün 15.00
Sade Türk kahvesi, yanında 1 tane kavrulmuş lokum

16.00 civarı havuç yiyeceğim, 6 tane kaju koydum yanıma

1 bardak c vitamini içeceğim.

19.00 - 1 kase müsli (içine 2 küp çikolata koyacağım)

200 kalori yakılacak inşallah.

Yavaş tempo ile 10 dk ile başlayıp hergün 5 dk artırabilirsin. Yürüyüş ile aynı şey bana göre. benim dışarıda yürüyüş imkanım olmadığı için çalıştığımdan dolayı bu aleti eve aldık.

5 kiloyu 5 ayda verdim cnm. Nisan ayından beri eliptik çeviriyorum, her gün 2,5 lt su içiyorum ve akşamları saat 19'dan sonra bir yudum yemek yemiyorum. bu şekilde verdim kilo.

Hayır, benim kahvaltı ile aram yoktur. Genelde öğlenleri dünyaları yerim sabah ve akşamları böyle bir kaç yudum bir şeyler. kilo vermeden önce de sabahları bir şey yemezdim ama akşamları götürürdüm. Akşam yemeğini neredeyse sıfıra indiriyorum. Böyle bir kaç yudum bir şeyle geçiştiriyorum. Bu arada ben emzirmiyorum cnm Sorarsan eğer :)
Diyetsynm hep kahvaltı en iyi öğün olsun diyordu ve ben artık kahvaltmi iyi yapmaya calsyrm. Acaba denesen farklı bir sonuç alır msn?
Sporum hep kesintiye ugruyor benim emzirmek icin 😁 sabah yarim saat yürüyüş yaptık 20 dakika da leslie yapacktm eve geldim kiii memmee diye yapışan bir boncuk 😂 inan ayarlamk cok zor uyku saati ve cikismi.
Sen nasl ayarlyrsn canım emzrmyi?
Bu arada 5 ayda 5 kilo geri almdysan cok güzel.
Ben hamile kalmadn 3 ayda 13 kilo verdm karatay ve sporla. Şimdi gine 2 ögune gecmk istesem de çok zor.

Diyetsynm hep kahvaltı en iyi öğün olsun diyordu ve ben artık kahvaltmi iyi yapmaya calsyrm. Acaba denesen farklı bir sonuç alır msn?
Sporum hep kesintiye ugruyor benim emzirmek icin 😁 sabah yarim saat yürüyüş yaptık 20 dakika da leslie yapacktm eve geldim kiii memmee diye yapışan bir boncuk 😂 inan ayarlamk cok zor uyku saati ve cikismi.
Sen nasl ayarlyrsn canım emzrmyi?
Bu arada 5 ayda 5 kilo geri almdysan cok güzel.
Ben hamile kalmadn 3 ayda 13 kilo verdm karatay ve sporla. Şimdi gine 2 ögune gecmk istesem de çok zor.
ben emzirmiyorum cnm. 5 ay önce 63 kiloydum. şu anda 58 kiloyum. Oğlum da 4 yaşında :)
kahvaltı yapmayı ben sevmiyorum. çok eskiden beri lise zamanından kalan bir alışkanlık bu. Hafta sonları da sofraya oturduğumda bir kaç yudum yer kalkarım.
Ekmeği de uzun zaman önce kestim. Hiç yemiyorum. Kahvaltıyı sıkı yapmak tabi ki güzel ve sağlıklı bir yöntem ama ekmek baş düşman cnm :KK43:

ben emzirmiyorum cnm. 5 ay önce 63 kiloydum. şu anda 58 kiloyum. Oğlum da 4 yaşında :)
kahvaltı yapmayı ben sevmiyorum. çok eskiden beri lise zamanından kalan bir alışkanlık bu. Hafta sonları da sofraya oturduğumda bir kaç yudum yer kalkarım.
Ekmeği de uzun zaman önce kestim. Hiç yemiyorum. Kahvaltıyı sıkı yapmak tabi ki güzel ve sağlıklı bir yöntem ama ekmek baş düşman cnm :KK43:
Emziriyorum okumuşum yaa 😂😂

Kızlar eşim rahatsızlandığı için ( durmayan kusma ishsl ateş) hastaneye gittik. Kanda viral enfeksiyon varmış. Mide bağırsak enfeksiyonu da covid de olabilir dediler. Covid testi yapıldı dua edin lütfen. Serum takıldı hala çok halsiz.
Evde izole ettik ama günlerdir zaten temas ettik çocuklara filan. Hastanede enfeksiyonu çıkan ve test yapılan çok kişi var. Dikkat edin kendinize

Kızlar eşim rahatsızlandığı için ( durmayan kusma ishsl ateş) hastaneye gittik. Kanda viral enfeksiyon varmış. Mide bağırsak enfeksiyonu da covid de olabilir dediler. Covid testi yapıldı dua edin lütfen. Serum takıldı hala çok halsiz.
Evde izole ettik ama günlerdir zaten temas ettik çocuklara filan. Hastanede enfeksiyonu çıkan ve test yapılan çok kişi var. Dikkat edin kendinize
Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda toparlanır cnm

[/QUOTE[/QUOT
geçmiş olsun dlerim bişey mi çıkmaz

Çok geçmiş olsun umarım degldr

Arkadaşlar hepinize sağlıklı günler dilerim.
Biliyrsnzdr ama yine soyleyym d vitamini eksklgi kilo vermeyi zorlastryr. Benim b12 ve d vitamini cok düşüktü takviye aliyrm.
Tahlil yaptrp doktrnza danışıp kullnilblr.
Az önce 1 saat hafif tempo yürüyüş yaptım ve şuan toprağa basarken size yaziyrm.
Kahvaltıda 2 yumurta biraz peynir yedim ve 1 çay ictim.
Akşamdan sonra biraz zorlyr beni musli tarzı şeyler almamstm yanıma

Allah Allah cok gecmis olsun lutfen sonucu yaz merak ettim

Test sonucu daha çıkmadı ama akşamdan beri benim de aynı şekilde mide bağırsak fena. Teşekkür ederim hepinize
Yediklernzii gözden geçirin çocuklarnz da aynı şeyleri yediler mi onlarn durumları nasıl belki yedgnz bisey doknmstr

X